Mialam sie stawic w zeszły piątek w urzedzie pracy, dziecko mi chorowało i zupełnie wyszło mi z głowy a za tydzien podpisuje umowe o staz. Do jutro musze zanieść L4 bo mnie wyrzuca z Up i nie dostane stazu. Nie znacie lekarza ktory mogły tyle dni wstecz wypisac l4???? dodam ze byłam juz dzisiaj w przychodni na iłzeckiej gdzie lekarka ktora rowniez leczy moje dziecko i dobrze wie ze jest chore nie chciala mi wypisac takiego zwolnienia z datą 23 marzec. Byłam też w przychodnich na polnej, za lidlem na słoneczku, i dzwonilam prywatnie po ginekologach ;/ i nic. Pomóżcie!
nikt tak nie wypisze po prostu nie można
psychiatra moze wypisac takie l4
Podaj maila, może Ci pomoge.
To wbrew przepisom - przecież lekarz nie widział dziecka, nie może więc stwierdzić, czy było chore. Lekarz wypisując zwolnienie wsteczne łamie prawo.
psychiatra i gdy jesteś na odwyku w szpitalu
Tylko czy zwolnienie od psychiatry albo z odwyku nie zaszkodzi w zdobyciu stażu?
a Ty oczekujesz adresu, telefonu i nazwiska ?? - to się nie doczekasz....
potrzebne mi l4 PILNE PROSZE O POMOC
gratuluję inteligencji... napisz jeszcze jaką stawkę proponujesz za wypisanie....
Masakra, oczekujesz, że ktoś poda Ci tutaj namiary na lekarza, który lewe zwolnienia wystawia?! Może lepiej niech ten staż ktoś bardziej rozgarnięty dostanie...
Podobno było 10 osób na 1 miejsce na staż, a oni takim osobom przyznają...
Chyba ni musi to być L4 może to być zaświadczenie od lekarza,takie zwykłe,że byłaś z dzieckiem po poradę lekarską w tym dniu, jeśli oczywiście w tym dniu rzeczywiście byłaś.
Psychiatra, ale musisz być psychicznie chory :)
staz ? ja myśle że chyba dziecko jej powinni zabrac jak ona o takich rzeczach nie myśli masakra ci za nierozwaga
ja kiedyś potrzebowałem takie zwolnienie i żaden lekarz (nawet po znajomości ) nie chciał wypisać wstecz bo podobno się nie da :P
zanies do UP zwykle zwolnienie od dnia co nie stawilas sie w urzedzie do jutra i ci uznaja takie zwolnienie:) wiem bo sama tak robilam,zostaniesz wyrejestrowana tylko w tych dniach co bylo zwolnienie a wpisza ci kare(te dni) za niewlasciwe dostarczenie zwolnienia:)
zwolnienia są ewidencjonowane i nie można tyle dni wstecz jakiś spóźniony zapłon po tylu dniach się zorientować że jest potrzebne