Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jaki laptop do 2000 zł?

Ilość postów: 14 | Odsłon: 1465 | Najnowszy post
  • Jaki laptop do 2000 zł?

    Chcę kupić laptop tylko mam problem bo się nie znam i nie chciałabym żeby wcisneli mi jakiś szajs .chciałbym w miarę niedrogi a doby cena tak do 2000 tyś. Co polecacie.

    Gość_kinga
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

      lenovo

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

      Potrzebujesz laptopa bo będziesz używać go w "terenie" czy tylko w domu ? Jeśli w domu kup sobie normalny komputer stacjonarny, awaryjność znikoma, wszystko można tanio naprawić no i komfort pracy nieporównywalnie większy. Obecnie laptopy przewidywane są na 2-3 lata pracy po czym jak się popsują to nie opłaca się ich naprawiać.

      Gość_ktos
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

        Naprawdę 2-3 lata?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

      Już był taki wątek nie dawno poszukaj sobie, po co pisać kolejny raz to samo.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

      Do 2 tys. to tylko szajs. Dołóż przynajmniej ten 1 tys., wtedy coś rozsądnego kupisz.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

        11:51 co nie znaczy, ze na dłużej. I tak te 2-3lata w zależności od tego ile używasz będzie służył.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

          Zawsze lepiej używać 2-3 lata komfortowo, niż 2-3 lata się męczyć.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

        za 3 tys to szajs dołóż 1 tys

        i tak bez końca

        no bo do internttu to musi być rakieta

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

          Jak bym miał tak pisać to bym od razu napisał, żeby nie kupować laptopa. Za ok 3 tys. akurat można kupić dobrego i wydajnego laptopa. Do tego zdziwiłbyś się do czego można używać laptopa. Zdziwiłbyś się także jak niektóre strony internetowe mogą obciążać komputer. Teraz to nie są już tylko proste strony w html, ale duże aplikacje stworzone w różnych technologiach, często bardzo zasobożernych, a do tego obciążone masą grafiki, do której przetworzenia i wyświetlenia potrzeba wydajnego komputera. Także obejrzenie filmu w czasach wszechobecnego HD wymaga dobrych parametrów. Dodatkowo same systemy operacyjne są teraz bardzo wymagające i muszą mieć dobre parametry żeby pracować wydajnie. Nie ma już nawet co wspominać jak taki laptop do 2 tys. będzie się sprawdzał w nawet wiekowych już grach komputerowych, a nie daj borze jakby ktoś chciał się nawet amatorsko programami do grafiki komputerowej pobawić.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

            Jak nie potrafisz skonfigurować sobie systemu tak aby nie zżerał zbyt dużo zasobów to już twój problem niewiedzy.

            Do 2000zł spokojnie można kupić laptop do codziennego użytkowania. Wiadomo w gry szczególnie te najnowsze nie pogramy a nawet jeśli je odpalimy to nie będzie to przyjemność z grania, ale do internetu, czy programów typu office spokojnie wystarczy. Nie przesadzałbym z tym że filmy HD aż tak obciążają zasoby systemowe, bardziej internet będzie przycinał film niż obciążenie komputera.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

      Rozwarz ofertę Lenovo . Sam posiadam LENOVO G500 już 3 rok i zero problemów jak dotąd. Kupiłem za 1499PLN.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

        ja mam Lenovo G580 i też mogę polecić

        Gość_Eustachy
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

      Odp.: Jaki laptop do 2000 zł?

      Zasadnicze pytanie to do czego będzie laptop używany? Czy ma być to laptop mobilny czy raczej w domu jako stacjonarny? Jakiej wielkości 15 czy może 17 cali? CZy grafika dedykowana potrzebna czy może zintegrowana wystarczy? Wcale Lenovo obecne modele nie są już tak polecane ze względu na fatalny serwis.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
15 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę