Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jaką pralkę kupić?

Ilość postów: 2 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty sprzeczne z Zasadami Forum i/lub posty, które zostały czasowo wyłączone z wyświetlania ze zwykłego widoku. Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Jaką pralkę kupić?”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Jaką pralkę kupić?

    beko mi odradzono bo podobno drogie częsci w razie awarii,kupiłam Elektrolux A+++ i jestem bardzo zadowolona zjej pracy, oszczedna i cicho pracuje.decyzję musisz podjąc sama,nie ukrywam , że bardzo pomocny był Pan sprzedawca( k/sklepu Kaufland) powodzenia i trafnego wyboru życzę

    Gość_aśka
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

    Odp.: Jaką pralkę kupić?

    Siedmio osobowa rodzina pralka samsung osmio kilowa ,Automatycznie wazy i wybiera dlugosc cyklu.prosta w obsludze zarowno dla babci jak i dla trzrcioklasisty.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 2 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -