Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
      • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

        Ludzie,przestawiły się cyferki miało być 1400

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

      Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

      Mało.Dzisiejszy mój przelew na konto 5080. I to ja jestem tym kierowanym nie kierującym,.

      Gość_ppp
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

        Ja mam 7 500 i jest super ale ludzie tacy smutni

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

        Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

        to jest mało, przy obecnych kosztach zycia ani za to auta nie zmienisz ani chaty nie postawisz.. zarbki minimalne powinny takie byc.. ale jak się chciales dowartosciowac to trochę Ci się udało. Ludzie zaczeli mówić z przekorą (z zazdrości)

        Gość_anty
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

          Po roku chata a po 2 latach na wszystko powinno wystarczać.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

        Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

        Uważam,że dużo

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

          Ja ma o 500zł więcej więc szału nie ma

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

      Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

      musialbym pozyczyc jeszcze tysiac zeby same rachunki zaplacic. no ale jak ci tyle odpowiada to pracuj sobie.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

        no i piszą same zamuły co siedzą na necie w weekend wieczorem, wegetujecie na necie i potraficie dogadywać :) pozdrawiam

        Obiektywnie skróce nikt kto ma kasę nie udziela się na tym forum, najwyżej ludzie którzy mają w tym jakiś interes polityczny lub finansowy :)

        Gość_kierowca koparki ;)
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

          Najwiekszy zaklad w Ostrowcu. Pelniacy obowiazki kierownika zmiany- 2900zl brutto,praca na brygady,nie masz nadgodzin nie wezmiesz nawet podstawy, warunki okropne. Odpowiedzialnosc b. duza nie wspominajac o stresie, ok 35 osob na zmianie. Podobno jak na Ostrowiec to duzo, tak mowia przydupasy, no i oczywiscie jak Ci nie pasuje to sie zwolnij.

          Gość_mariusz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

            Acha no i oczywiscie wszystko musisz wiedziec, ty podejmujesz decyzje, nikt na zmianie Ci nie pomoze nie podpowie za wszystko odpowiadasz, ty jestes napieprzany jakby co. Na szczescie juz niedlugo zmienie pracodawce. Kasa troche wieksza odpowiedzialnosc duzo duzo mniejsza.

            Gość_mariusz
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

              4100 na rękę no to pojechałeś .Tatuś cię wypromował.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

                To podpucha i tyle

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Jak sądzicie, czy 4100 na rękę, które zarabiam, to dużo na Ostrowiec?

                  a za ile miesięcy tyle wyszło?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę