Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Z jakiego urządzenia przeglądacie forum?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jak powinny wygladać gładzie

Ilość postów: 2 | Odsłon: 73 | Najnowszy post
 • Jak powinny wygladać gładzie

  Jak powinny wyglądać gładzie na gotowo??

  Położone w nowym domu na tynki CW. Tynki oczyszczone i zagruntowane. Gładzie kładzione maszynowo (wiadra stabil i częściowo Gipsel).

  Ekipa kładła dwie warstwy, a później Śnieżka grunt... Miała być igła pod malowanie.. Dzisiaj, na koniec, po obejrzeniu końcowego efektu w wielu miejscach na sporych odcinkach widać setki „kraterów”. Pomijam, że gdzieniegdzie są spore rysy, chociaż te na środku ściany w salonie czy sypialni będą widoczne - nie chciałem się takich rzeczy czepiać... Ale jak ktoś mi mówił, że ma być igła to jak to w końcu z tą „igłą” w przypadku gładzi powinno być??

  Gość_pixers
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Jak powinny wygladać gładzie

   Dobór materiałów wskazuje że igły nie było, poprawne wykonanie, przy stanu 1-1,5 m od ściany przy rozproszony świetle, nie powinno być widać dziur zarysowan i pecherzy oraz rantów nie startego gipsu jeśli widzimy takie rzeczy z odległości 1,5 m to znaczy że wykonawcy powinni rowy kopać a nie gipsowke robić. Jeśli z odległości 1,5 m nic nie rzuca się w oczy i jest gładko znaczy że jest ok. Najlepsze rezultaty daję robienie gładzi za pomocą agregatu https://sklepagregatymalek.pl/agregat-do-gladzi-tynkow-elewacyjnych

   Gość_maston
   Zgłoś
   Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -