wielu nauczycieli szuka pracy i w związku z tym zastanawia mnie to, jak można zrobić tak olbrzymią kariere, zostać najpierw vice ministrem obrony potem ministrem a potem prezydentem , albo premierem kraju a potem prezydentem Unii Europejskiej? wszyscy mówią że nauczyciel to taki "wąski" konkretny zawód a tu się okazuje że to nieprawda. czy ktoś wie jak zrobić podobną karierę, pomóżmy naszym bezrobotnym nauczycielom
Nieważne kim jesteś, ważne z kim się zadajesz:))
nauczyciele historii do dzieła, macie wzory do naśladowania, i mnóstwo kasy
Co mnie bezrobotni nauczyciele obchodzą? Każdy ma wybór a idąc na studia powinni zdawać sobie sprawę z tego, że dzieci nie będą się w biednej Polsce rodzić. Podobno nauczyciele kończą studia więc są inteligentni a nie myślą i narzekają.
A jak mógł elektryk po zawodówce zostać prezydentem i został
Elektryk został bo żaden z nauczycieli się nie odważył przeciwstawić tamtemu ustrojowi.
Dlaczego? Bo nauczyciele pracują 18 godz tygodniowo i muszą mieć wakacje.
Widziałeś kiedykolwiek aby nauczyciele strajkowali lub urządzali protesty np.przeciwko zamykaniu szkół, w wakacje?
Marcinkiewicz też nauczyciel a premierem był. Przecież polityką można zajmować się niezależnie od wykształcenia.
widzicie jacy nauczyciele mają umysł wszechstronny nikt im nie dorównuje
fajny link
nauczyciele ,szczególnie historii oraz elektrycy to raczej wybitni ludzie: premierzy ,prezydenci
a widziałes strajki nauczycieli np w czasie matur?Szkoda, ze nauczyciele o tym nie pomyśleli.
No, aby tego brakuje, pewnie pomyślą.
Nieważne co umiesz ale pod kogo jesteś podwieszony.(przysłowie rosyjskie)
A mało to nauczycieli było internowanych 15:23. Widać mało wiesz. Ja o Katyniu, o Gdańsku właśnie od nauczycieli się dowiedziałam. We wszystkich protestach studentow brali udział więc lepiej milczy
w czasach poprzedniego systemu nauczyciele byli bardzo zastraszani i zmuszani do zapisywania sie do partii.Jestem dzieckiem nauczycielskim i obserwowalam jak to bylo. Kiedys nawet ukrylam sie za wersalka i slyszalam jak pani z Solidarnosci tacie grozila bo on akurat byl bezpartyjny.
Nie rozumiem czy był zmuszany do zapisania się do partii czy do związków Zawodowych Solidarność? Coś ci się pomieszało. Jeśli zastraszany był to może przez PZPR ?
Zastraszanie było z dwoch stron i nic mi się nie pomieszało.Najpierw ze strony partii poźniej ze strony Solidarnośći. Nie wspomnę o nakazach pracy dla nauczycieli gdzie miał pracować nauczyciel. Robotnikom fabryk czy zakładów pracy dawny system nie narzucał.