Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Kto zostanie nowym Prezydentem RP
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Izraelscy kibice wyzwali polskie tenisistki

Ilość postów: 4 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Izraelscy kibice wyzwali polskie tenisistki”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Izraelscy kibice wyzwali polskie tenisistki

    Antypolonizm żydów... w sporcie.To jest w pigułce wprost "wzorcowy" przykład antypolonizmu tych, którzy śmią fałszywie oskarżać POLAKÓW o antysemityzm... no comments... potwierdza się stare stwierdzenie że "antysemitą jest ten kogo nie lubią żydzi"... ktoś zamierza z tym cytatem może polemizować ??

    Gość_Wojciech
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

    Odp.: Izraelscy kibice wyzwali polskie tenisistki

    Oj tam oj tam.

    Problem byłby dopiero wtedy gdyby to polski kibole zwyzywali izraelskich sportowców.

    Narodowi Wybranemu wolno więcej.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

    Odp.: Izraelscy kibice wyzwali polskie tenisistki

    A ty wcześniej wiedziałeś o tym "wybryku" i nic cię w tym nie uraziło?

    A słyszałeś choćby krótką wzmiankę w TV, nie bo cenzurka działa.

    Proporcje nie te? no fakt w Łodzi na Widzewie to co innego, ale naród wybrany może sobie pozwolić na nic nie znaczące wybryki

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

    Odp.: Izraelscy kibice wyzwali polskie tenisistki

    Jazda z zydami !! Katolki jazda z zydami!!

    Jazda z zydami !! Katolki jazda z zydami!!

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście de facto nie złamano Zasad Forum, ale wiele wskazuje na to, że balansuje się na krawędzi Zasad Forum (np.: próbuje się lub realnie dezorganizuje się rozmowę lub funkcjonowanie Forum w ogóle lub w czasie napisania posta; post znacznie odbiega od Zasad Forum, a zwłaszcza od rozdziału "Obowiązujące zwyczaje na Forum", które opisane są w punktach 6 i 7 Zasad Forum); prosimy ponownie zapoznać się z Zasadami Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_bm
W tym wątku znajdują się 3 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę