Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Internet

Ilość postów: 15 | Odsłon: 1928 | Najnowszy post
  • Internet

    CZESC . ZJECHALERM PO DLUGIEJ NIEOBECNOSCI ZA GRANICA DO NASZEGO MIASTA I PROSZE O POMOC W SPRAWIE LACZA INTERNETOWEGO?

    CO POLECACCIE CO JEST DOBRE ,CO NAJTANSZE A JAKIE LACZE NAJLEPOIEJ FUNKCJONUJE

    Gość_RAFA
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Internet

      Ja mam z Netii, działa bez zastrzeżeń!

      Gość_aga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Internet

        Ja również z Netii, polecam. Posiadam go ok. 4 miesiące i nie rozłączył mi się ani raz. Teraz są promocje - bardzo korzystne.

        Bllondy
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Internet

          ja również polecam Netie.

          Karolka
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Internet

            co myslicie o play bezprzewodowy?

            Gość_RAFA
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Internet

              ja też netie, wszystko ok, ale 4mb/s to ściema.

              Gość_123
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Internet

                Tylko BLOKOWE za 45zł/8mb,ale jest nie na wszystkich osiedlach.

                Gość_Z
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Internet

                  wszystko jest dobre do czasu kiedy sie nie spierd a mega nie zalezy od tego czy netia czy innye dziadostwo a tlko od lacza jekie masz ,sa takie ze i 2 niepojdzie.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Internet

                    Wróciłeś z zagranicy i chcesz najtańszy net? Cha cha ale biedaki

                    server
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

              Odp.: Internet

              Też mam netie i działa bez zarzutu , nie ma problemu z odblokowaniem jakiś portów których niekeidy potrzebujesz do gier lub programów, działa bezawaryjnie ( kolo wakacji była jedna usterka na całe miasto). Jednak gdy już się wydarzy jakaś awaria, problem (mam od sierpnia 2009) to biuro obsługi to jedna wielka porażka pracują jakieś panie które nie mają pojęcia o usługach internetowych, w kolejce na połączenie czekasz z 20 minut. No i transfer... w wiekszosci maja starą centrale mi na przykład mogą zaoferować tylko 2MBPS/s

              co mnie nie satysfakcjonuje bo pobieram dużo danych ;- ) No ale musisz sprawdzić jak wygląda sytuacja u Ciebie. Co do PLAY BEZPRZEWODOWY to tam masz ograniczoną ilość danych powiedzmy 2gb czyli obejrzysz jakiś 40 teledysków na YOUTUBE i niestety po transferze na cały miesiąc ;-( Także Mobilny Interet tylko do Laptopów gdy dużo podróżujesz ;-)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Internet

                a ja tam mam mobilny z orange i jest w porzadku :) takze dla kazdego cos innego :) a i do servera...co ci do tego jaki kto chce net i co ma piernik do wiiatraka ze wrocil ktos zza granicy i chce akurat tani.. no nie wytrzymam..wezcie se melise albo taletki na uspokojenie bo wam sie w dupach przewrac!! byle tylko komus cos dowalic...chamstwo

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Internet

                  mobilny internet do domu, o masakra! Ludzie to myślą hahahaha

                  server
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Internet

                    mam ochote i mam mobilny w domu a mam ochote gdzies jechac to mam mobilny 300 km od domu. kogo to obchodzi...ale widze ze server siedzi chyba tylko caly czas w domu bo na kazdy temat ma najwiecej do powiedzenia....pewnie "madry " z niego czlowiek.....

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

                Odp.: Internet

                Ja mam z Netii 16 Mb i nie narzekam. Co do centrali, to starsze są TP, a szybkość internetu zależy od tego, jak daleko masz do centralki.

                Gość_ded
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Internet

                  punkt widzenia zależy od punktu siedzenia: tzn lokalizacja miejsca zamieszkania jest ważna czy dany operator ma wejście,cena,prędkości:a każdy doradzający chwali to co ma u siebie bo 99% ma doświadczenie z 1 góra 2 operatorami więc nie może porównywać innych,których nie miał a jedna pani drugiej pani powiedziała w kolejce u fryzjera..?tak więć wybór zależy od ciebie

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -