Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Konsultacje społeczne z 470 osobami, śmiech na sali. A może to te same osoby, które były na koncercie Włodka Pawlika?

                          37 mln złotych na zamianę altan śmietnikowych na pojemniki podziemne. Bogate miasto. Zobaczcie na filmikach ile trwa opróżnienie takiego pojemnika przy użyciu HDS'a i porównajcie do czasu ile trwa to dziś. Jak często będą opróżniane te podziemne pojemniki?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Właśnie, jaki jest właściwie konkretny cel tych podziemnych śmietników?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          22:14; Żeby były, a na górze będą róże:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 22

                          Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Czy wam nic rozwojowego nie pasuje i tylko druga huta byłaby cacy?

                          Co za oszołomstwo i złośliwość. Byle w poprzek i pod prąd. Zawsze źle.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          A wiesz jaka jest różnica między podziemnymi kontenerami a wiatami śmietnikowymi? Jest czysto bo nikt nie rzuca śmieci w koło i żaden zbieracz też nic z tego nie wyjmie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Podziemne śmietniki,a w mieście walające się kupy psie ,bo nie ma koszyka na odchody psów.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 24

                          Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          a co tu jest rozwojowego? nowe miejsc pracy dla kliki? kto ich opłaci? no my co roku w podatkach. To jest przepał pieniędzy i kij z tym, że to jakieś fundusze. Kumaci wiedzą, że te fundusze służą temu, żeby zwasalisować tubylców. Dać im pieniądze na bezużyteczne rzeczy a głupki i tak będą im dziękować.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 25

                          Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          22:28

                          Gdyby twój guru nie wygonił inwestorów, którzy chcieli tu uruchamiać swoje zakłady pracy, byłaby inna rozmowa o rozwoju miasta. Młodzi ludzie potrzebują dobrej pracy, a nie podziemnych koszty na śmieci !!!!!!!!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          *koszy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Gościu 22:56 w dyche!!!; cyt. "Kumaci wiedzą, że te fundusze służą temu, żeby zwasalisować tubylców. Dać im pieniądze na bezużyteczne rzeczy a głupki i tak będą im dziękować."

                          Słowa klucz: "zwasalizować" i "pieniądze na bezużyteczne rzeczy".

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Make Denków Great Again.

                          A od Ostrowca wara!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 29

                          Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Nie zapominajmy, że IP się rejestruje i bywa udostępniane organom na wniosek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Zabolała prawda ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 31

                          Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          07.58 jesteś z tej ,,ekipy'' i chcesz by ktoś się przestraszył i nie pisał prawdy ? Myślę że dzisiaj prawie wszyscy żałują wyboru przy urnach w wyborach samorządowych .

                          Matko - kogo my wybraliśmy?

                          Zamiast pochwalić się sprowadzeniem choćby jednego nowego inwestora, który stworzy chociaż 20- 30 nowych miejsc pracy , to oni chcą wywalać nasze pieniądze na kosze podziemne czy jakiś integrator (który trzeba będzie sztucznie utrzymywać przy życiu ) .

                          I tylko puste obietnice i lans co poniektórych w X - reszta siedzi cichutko poupychana na stołkach i bierze kasę. A my ciągle bici po dupie . Ile to już lat ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Jak przekaże to sam wpadniesz heh

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          08:58 ciekawy jesteś kto pisze? Biedni bedziecie jak zostanie odkryta cała prawda o lokalnej sitwie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
33 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę