Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Inkubator przedsiębiorczości

Ilość postów: 97 | Odsłon: 6765 | Najnowszy post
  • Inkubator przedsiębiorczości

    Podobno ma powstać w Ostrowcu- obiło mi się o uszy w RO. Łakomiec mówił o koszcie ok. 21 mln zł .

    Komu to oni chcą zrobić ? Dlaczego taka astronomiczna kwota ? Szaleństwo.

    To są działania pozorowane - to nie stworzy miejsc pracy ( może kilka dla ludzi z otoczenia) .

    A co z dawnym inkubatorem na Sandomierskiej ? Czyżby konieczne były dwa inkubatory ?

    Naprawdę nie ma pilniejszych potrzeb w mieście , tylko trzeba pchać grubą kasę w takie dziwne przedsięwzięcia?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

      No ale o co chodzi?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

      Bo to na Sandomierskiej powstanie nowy rozbudowany nowoczesny

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

        Dalej nic nie wnoszący oprócz pracy dla swoich

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

          Ludzie- jaki inkubator czy tam integrator jak w Ostrowcu przedsiębiorców praktycznie nie ma (poza garstką ) . A ci co zostali to co niby mieliby tam robić ?

          Dlaczego od lat rządzący naszy miastem nie potrafią ściągnąć inwestora tylko obiecują i mydlą mieszkańcom oczy ?

          Nie mogę już tych bzdur słuchać w RO

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

            Jak od lat miastem rządził inwestor za DYCHĘ to czego tu oczekiwać.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

              I prawdopodobnie wybuduje to coś pewna firma z Rytwian bo ona dużo obiektów już w Ostrowcu wybudowala

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                Przecież tam budowa już od dawna trwa.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

                Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                Już wybudowany

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                  Tylko go wyposażyć trzeba.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                    Rytwiany to kawałek za Iwaniskami:)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                      Masz absolutną rację założycielu watku. Dla prezydenta Ostrowca rozwój inwestycji to niestety nie są nowi inwestorzy biznesowi, którzy daliby prace ludziom i realny rozwój miasta.

                      To są inwestycje z budżetu szeroko rozumianego czyli naszych podatków. Nie są to inwestycje biznesowe.

                      To co dzisiaj zostało przedstawione przez pana prezydenta w radio to kontynuacja oplatania mieszkańców siecią zależności od lokalnej władzy. Każdy obserwator działań tej władzy po 1989 roku doskonale to widzi, ale teraz jest chyba apogeum. Gmina zamiast szukać inwestorów w biznesie wchodzi w rolę opiekuna niepełnosprawnego intelektualnie mieszkańca, żeby pokazać, że dba i robi co może.

                      W innym watku o organizacjach pozarzadowych wspólpracujacych z MOPS poruszony jest temat dziwnych praktyk, wyglądających na łamanie prawa.

                      W ten sposób można opleść pajęczyną swoich ludzi samorząd, urzędy, spółki gminy, powiatu, opiekę społeczna i organizacje pozarzadowe. Jesli to wszystko zostanie ogarniete, to właściwie demokracja przestaje funkcjonować. Śmiem twierdzić że już ledwie funkcjonuje.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          21:12 Regularne straszenie adresem IP przy krytyce lokalnych władz jest bezprzedmiotowe. Merytoryczna krytyka to wolność słowa, a nie przestępstwo. Jako informatyk wiem, że dane chroni tajemnica telekomunikacyjna. Operator udostępnia je tylko policji lub prokuraturze przy złamaniu prawa, a nie na widzimisię administratora czy urzędników. Nie muszę używać VPN, bo piszę legalnie i otwarcie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

                        Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                        W punkt !!!

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          No tak powstanie nowy obiekt który będzie należał do gminy a którym będą zarządzać pewni ludzie to daje odpowiednią liczbę głosów w wyborach w ramach tz.wdziecznosci :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          I to wszystko za jedyne 21 mln. zł., miód malina:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 18

                          Odp.: Inkubator przedsiębiorczości

                          Weź doczytaj ma RO, bo już żenada z tą dezinformacją.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
33 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -