Podobno ma powstać w Ostrowcu- obiło mi się o uszy w RO. Łakomiec mówił o koszcie ok. 21 mln zł .
Komu to oni chcą zrobić ? Dlaczego taka astronomiczna kwota ? Szaleństwo.
To są działania pozorowane - to nie stworzy miejsc pracy ( może kilka dla ludzi z otoczenia) .
A co z dawnym inkubatorem na Sandomierskiej ? Czyżby konieczne były dwa inkubatory ?
Naprawdę nie ma pilniejszych potrzeb w mieście , tylko trzeba pchać grubą kasę w takie dziwne przedsięwzięcia?
Bo to na Sandomierskiej powstanie nowy rozbudowany nowoczesny
Dalej nic nie wnoszący oprócz pracy dla swoich
Ludzie- jaki inkubator czy tam integrator jak w Ostrowcu przedsiębiorców praktycznie nie ma (poza garstką ) . A ci co zostali to co niby mieliby tam robić ?
Dlaczego od lat rządzący naszy miastem nie potrafią ściągnąć inwestora tylko obiecują i mydlą mieszkańcom oczy ?
Nie mogę już tych bzdur słuchać w RO
Jak od lat miastem rządził inwestor za DYCHĘ to czego tu oczekiwać.
I prawdopodobnie wybuduje to coś pewna firma z Rytwian bo ona dużo obiektów już w Ostrowcu wybudowala
Już wybudowany
Masz absolutną rację założycielu watku. Dla prezydenta Ostrowca rozwój inwestycji to niestety nie są nowi inwestorzy biznesowi, którzy daliby prace ludziom i realny rozwój miasta.
To są inwestycje z budżetu szeroko rozumianego czyli naszych podatków. Nie są to inwestycje biznesowe.
To co dzisiaj zostało przedstawione przez pana prezydenta w radio to kontynuacja oplatania mieszkańców siecią zależności od lokalnej władzy. Każdy obserwator działań tej władzy po 1989 roku doskonale to widzi, ale teraz jest chyba apogeum. Gmina zamiast szukać inwestorów w biznesie wchodzi w rolę opiekuna niepełnosprawnego intelektualnie mieszkańca, żeby pokazać, że dba i robi co może.
W innym watku o organizacjach pozarzadowych wspólpracujacych z MOPS poruszony jest temat dziwnych praktyk, wyglądających na łamanie prawa.
W ten sposób można opleść pajęczyną swoich ludzi samorząd, urzędy, spółki gminy, powiatu, opiekę społeczna i organizacje pozarzadowe. Jesli to wszystko zostanie ogarniete, to właściwie demokracja przestaje funkcjonować. Śmiem twierdzić że już ledwie funkcjonuje.
Uważaj, bo administrator ma IP.
https://odo24.pl/blog-post.kiedy-administrator-danych-ma-obowiazek-udostepnic-dane-osobowe
21:12 Regularne straszenie adresem IP przy krytyce lokalnych władz jest bezprzedmiotowe. Merytoryczna krytyka to wolność słowa, a nie przestępstwo. Jako informatyk wiem, że dane chroni tajemnica telekomunikacyjna. Operator udostępnia je tylko policji lub prokuraturze przy złamaniu prawa, a nie na widzimisię administratora czy urzędników. Nie muszę używać VPN, bo piszę legalnie i otwarcie.
No tak powstanie nowy obiekt który będzie należał do gminy a którym będą zarządzać pewni ludzie to daje odpowiednią liczbę głosów w wyborach w ramach tz.wdziecznosci :)
I to wszystko za jedyne 21 mln. zł., miód malina:)
Weź doczytaj ma RO, bo już żenada z tą dezinformacją.