Policz czas lub zrób komuś prezent.Chociaż ja kiedyś piekłam po koleżeńsku to teraz mnie nie znają.
Wszystko zależyod tego , jak czasochłonne i pracochłonne sa te placki -wiadomo ,że jabłecznik na kruchym ciescie bedzie taniej kosztował niż np snickers czy jakis inny przekładaniec .moim zdaniem to 40 -50 zł za placek +tort ,którego cena tez zalezy od robocizny no i całego wyglądu -150zł to minimum czyli razem jakieś 420zł średnio liczac .ale oczywiście zalezy tez dla kogo pieczesz ......
upiekę ci za 350 zł
za tort ślubny zaplaciłam 250 zł w sierpniu 2013 roku i to bez figurki pary młodej ( to trzeba samemu kupic) , za to tort był przepięknie przybrany, ślicznie( mogę podesłac zdjecia na meila), jak osoba podeśle mi produkty to mogłabym podjąc sie upieczenia ciast na wesele na wiejskich jajach od babci ze wsi ( za dwieście pelenów).