20 zł na 4 osoby na bułki i mleko .bułka 30 gr. ilewy tych bulek jecie?
6 bułek z ziarnem po ok. 1 zł., masło Lurpak ok. 6 zł., mleko ok. 3 zł., jakaś słodka bułka x2 ok. 3 zł. picie do szkoły ok. 2 zł. = 20 zł. ( sklepik osiedlowy)
To samo masło jecie? Niezdrowo. Cienko smarować i starczy na 4 dni. Na serio to ile wy bułek i mleka zjadacie rano, że na śniadanie wydajesz dzień w dzień 20 zł?
Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać od zapytania?
Ile bułek i mleka kupujesz na śniadanie, że wydajesz 20 zł?
1 bułka kosztuje ok. 50 groszy, 1 litr mleka to ok. 2,50 zł
A jakie masło 200 g kosztuje 6 zł? (chyba że duńskie)...
Gościu 11:17 ja akurat kupuję bułki po 27 groszy, czasami nawet po 22 grosze w jednym z supermarketów. Tak więc widzisz już na starcie wydaję na bułki połowę Twojej sumy. Podejrzewam, że inne produkty też kupuję taniej (jestem oszczędny).
Gościu z 20:09 napisałam "około", bo wiem, że cena bułki waha się pomiędzy 0,19 (w promocji :)) do 1 zł zależy jaka ta bułka jest. Czy zwykła kajzerka czy z ziarnami np. :) Cena 1 litra mleka też jest różna od 2 zł do 4 zł :)
Zdziwiłam się tylko, że na same bułki i mleko na śniadanie można wydać 20 zł. To ile tych bułek i mleka ktoś jada?
3 os. rodzina, wydatki bez oplat ok. 700 zl. Malo szalenstw, zakupy z glowa, obiady w domu.
Miałem z pół roku temu fazę, żeby nie wydawać więcej niż 10 zł dziennie. Dało radę. Ale, jak się nie pilnuję, to mi idzie ok. 700 zł miesięcznie na osobę.
Czy samym chlebem człowiek żyje?Napiszcie ile wydajecie na kulturę (kino,teatr,książki,czasopisma-te nieszmatławe).
wielu osobom brakuje na takie przyjemnosci. zaplaca rachunki kupia jedzenie i srodki czystosci, paliwo i troche odlaza na ubrania, pare razy spotkaja sie ze znajomymi wiec kino moga sobie zaserwowac 2 razy do roku. nie wspominajac o teatrze. takie mamy czasy i takie smutne zycie jak sie pracuje za najnizsza krajowa
pracują za najnizszą krajową a na samo jedzenie więcej wydają dobre kity pociskają
Niestety, na kulturę nie zostaje już zbyt wiele pieniążków. Raz na pół roku kino, to wszystko. Takie czasy.
80 zl tygodniowo na jedzenie, na wodke 500 , zarabiam 9600 netto miesiecznie
15000 PLN- jedzenie ,media,wszelkie opłaty,kształcenie,4osoby--wyobrażacie sobie???? co byście wybrali? jeść,płacić,edukacja???????????????????
No 15000 PLN to akurat sporą suma ,na wszystko by starczyło:)
Faktycznie by starczyło ale ostatnie 0 to właśnie problem! bo sama edukacja tyle wynosi! a za 1500 PLN to co można???:))))