Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

Ilość postów: 47 | Odsłon: 7684 | Najnowszy post
  • Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

    Ile moze kosztowac wybudowanie parterowego domu o 120 m2, bez podpiwniczenia? Bez dzialki, stan surowy. Nie interesuja mnie materialy z gornych polek.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

      Bez ceny działki i przyłączy bez problemu zmieścisz się w 100 tys. zł- - ja się zmieściłem nawet w 80 tys., ale mówimy wyłącznie o stanie surowym.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

        Dziekuje za odpowiedz. Czy te sto tysiecy to stan surowy otwarty bez okien I scianek dzialowych, czy zamkniety, z oknami I drzwiami. Gdzie kupowales materialy na budowe?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

          Ludzie o czym Wy piszecie? ja za dach dałem 50 tys a Wy dom chcecie za 100 tys. wybudowac? budowa domu to nie tylko pustaki, to stal na zbrojenie , 2 gruchy z ementem na chudziaka, kilka wywrotek piachu na zagęszczenie, pustaki na fundamenty, stal na wieńce, więźba dachowa, papa, deski, cement, praca robotników. Sam murarz z ekipią zaspiewa około 30 tys. chyba, ze masz zamair sam murować, robić pustaki rozebrac stodołę aby miec na więźbe deski, wytniesz pól lasu na szalunek, i kupisz wszystko w castoramie. A Praca koparki do wykopania dołów pod fundamenty-dzis nikt juz łopatami nie kopie. A wynajem zagęszczarki a projekty, adaptacje, instalacje. itd. aby rozpoczynac budowę trzeba miec minimum 400 tys na start.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

            cdn. to ty za te 100 tys, to byś jeszcze chciał okna i drzwi? okna najmniej 20 tys.

            Budowałem dom niedawno to jestem na bieżąco.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

            Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

            Można zbudować dom za 200 tys na gotowo do zamieszkania (bez działki) i można za 1 milion. W Ostrowcu na ogłoszeniach sa i takie i takie domy. Można brać najdroższych kierowników, najdroższe materiały- tylko po co?

            Dziś buduje się domy, które będzie można sprzedać, bo jutro jest niepewne. Jak się sprzedaje dom z najdroższych materiałów widać na przykładzie domu za milion zł w O-cu.

            To samo dach- można mieć dach za 15 tys. i można za 150 tys.- zalezy co kto lubi i na co kogo stać. I najważniejsze- co kto umie- jak masz pojęcie o budowlance i pomocników to dużo mozna oszczędzić.

            Ekipy budowlane- mhm... nie bedę komentował cen jakie niektorzy śpiewali. Trzeba się dużo naszukać, pytać tych co stawiali, porównywać ceny.

            Zaczynać od 400 tys?- za tyle to kupisz gotowy nowy dom w Ostrowcu i jeszcze spora reszta ci zostanie. Nie przesadzajmy. Ja mam dom który w całości zamknął się w 180 tys+ drugie 100 tys działka. Mieszkam, więc się da.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

              nie chciałem kupować domu po kimś i robić w nim generalnego remontu. Chciałem dom pod siebie i moją rodzinę zgodnie z moimi życzeniami. Tyle wyniósł mnie koszt, więc napisałem o tym. Jak tobie uda się taniej to gratulacje. Ciekawe z czyjego domu zerwie dach trąba powietrzna z mojego czy z Twojego?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

            Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

            Panów budowlańców fantazja ponosi, a te domy to chyba w warszawie budujecie... Albo ktoś kogoś nieźle skroił... W castoramie to akurat materiały budowlane tanie wcale nie są, tam chińską wiertarkę można kupić tanio w przecenie najwyżej. Ale jak ktoś zielony i ma dwie lewe ręcę to normalne że go skoją jak... proste jak drut

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

          W tej cenie stan surowy otwarty. Ceny materiałów się zmieniają- raz są tańsze u jednego sprzedawcy, raz u innego- trzeba na bieżąco sprawdzać ceny w wielu miejscach.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

          Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

          Znajomi wybudowali domek z projektu. Podobny metraz, 120 tys stan surowy. Nie wybierali najtanszych materialow, zakupy robili stopniowo, gdy trafila sie okazja cenowa. Ceny, ktore podajecie, przypominaja mi malowanie pokoju. Dwie ekipy wycenily usluge na 2 tys, inna na 1000, sasiad troche mniej, w ostatecznosci pomalowalismy sami, koszt farb 200 zl. Farby bylyby drozsze, gdybysmy dali namowic sie sprzedawcy na super jakosc. Domu sami nie postawimy, ale nie zamierzamy tez zadluzyc sie do konca zycia. Rownie dobrze mozemy kupic parterowy domek na malej dzialce juz za 120 / 150 tys. To oferty, ktore pojawiaja sie w ogloszeniach.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

          Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

          stan surowy otwarty jak sama nazwa wskazuje nie ma okien i drzwi he he he

          2 lata budowa - 160m2 - 290.000 bez działki

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

        Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

        pusta wydmuszka domu nie ma nic wspólnego ze stanem, w którym da się zamieszkać.

        Bez sensu jest zastanawiać się ile kosztuje jeden etap jeśli nie oszacuje się kosztu całości. Musisz wiedzieć choćby w przybliżeniu ile wydasz do chwili zamieszkania w nowym domu. Tylko ten koszt daje pogląd na sprawę.

        Wokół widać wiele stanów surowych otwartych, które być może nigdy nie będą dokończone.

        Nie wierz, że kupisz wszystko w promocjach i okazyjnie.

        Już lepiej od początku nastawić się na niższy standard i nie szukać okazji.

        I tak trzeba będzie kupić to co będzie mogło sprawnie i na czas dotrzeć na teren budowy.

        Oczywiście jeśli nie ma presji można kupić to i owo na zapas ale wtedy musisz tego wszystkiego pilnować przed lepkimi rękami. Nie wszędzie to możliwe.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

      Zastanów się, budujesz do dla siebie i rodziny, więc na takich rzeczach jak dach, stropy, ocieplenie nie powineienes oszczędzać, bo tego juz nie wymienisz. Jesli chcesz budować dom z towarów w Castoramie, to lepiej kup mieszkanie i daj sobie spokój.

      Mam w exelu cały kosztorys,krok po kroku z uwzględnieniem każdej śrubki i deseczki za jaka musiałem zapłacić. Stan surowy zamknięty=dach, okna, drzwi, ścianki działowe kosztował mnie 4100 tys. Na wykonczenie poszło kolejne 200, dom 150 metrów. 100 tys to wydatki na ekipę murarzy, koparki, pana od wykarczowania działki, zdjęcia humusu, na wypozyczenie zagęszczarki, stempli i całą papierologię + kierbuda i architekta z adaptacją projektu.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

        Widzę, że każdy zna się na budownictwie, medycynie i po prostu wszystkim. Tak jak każdy Polak. Stan surowy z ceną działki, projektem, nadzorem to lekko licząc 220000 zł, bez okien instalacji itp. Ale są specjaliści co Wam powiedzą, że za 100000 zł. Powodzenia.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

        Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

        Kto się nie zna to płaci stan surowy zamknięty 130 tys 120m2 ludzie ogarnijcie się jak dajecie się nabijać 40 tyś za ekipę w ostr. śmiech wystarczy jeden dobry murarz i 2 pomocników 8 tys.do takiego domku

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

        Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

        280 tys dom 145m stan surowy

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

        Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

        Jak się ma lewe rece i za wszystko trzeba płacic to koszty sa ogromne jeżeli sam robisz to co możesz rzeczywiscie mozna się zmiescić w kwocie nawet d.mniej niz 80 tys. nawet do karczowania działki zatrudniasz :))) no to trzeba słono płacić za brak chęci i umiejetności jakichkolwiek a pod fundamenty to się samemu kopie :)))

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ile kosztuje wybudowanie parterowego domu o powierzchni 120 m²?

          Ja sam co mogłem robiłem piach woziłem dostawczakiem koszt wywrotki 10 zł:)pod fundamenty kopałem z kolegą koszt 200 zł :)wszystko co mogłem samemu robiłem i koszty są nieduże jak ktos nieumie nic i jest naiwny to go gruboo kroją:))))

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Auto Handel JaryCars
Branża: auto handel
Dodaj firmę