Czy ktoś był na weselu lub urządzał tego rodzaju przyjęcie w restauracji hotelu Victoria na ul. Opatowskiej? Nie znalazłam wątku o tej tematyce, więc proszę o Państwa opinie.
nie polecam pracowałam tam na stazu. od strony kuchni jest tam okropny syf i brud pełno szczurów lata ,a z sanepidem umieją sobie radzic bo w innym przypadku tam restauracja by juz dawno nie istniała. najlepsze jest to ze zdaza się ze jak ktos cos zamawia to włascicielka dopiero jedzie do miasta po produkty a ktos czeka głodny 40 min. Victoria , Wichrowe wzgorze i Magnat sa tych samych włascicieli tej samej rodziny wiec i warunki w tych lokalach podobne
Ja potwierdzam opnie jednego Pan
SANEPID POWINIEN SIĘ TYM ZAJĄC I TO NATYCHMIAST....
całkiem nie dawno wracaliśmy do domu a było już późno stwierdziliśmy że zatrzymamy sie, a żę mieliśmy po drodze wiec wybraliśmy VIKTORIE, PIERWSZY I OSTATNI RAZ!!! TARGEDIA.... obsługa bardzo miła... chwilami aż mdliło... Pokoje pod względem wizualnym nawet OK... ale pomijając to żę firaneczki trzymaja sie na 3 żabkach, szafa na ciuchy niestety ma tylko jedne drzwi... TV w pokoju to porazka co chwile sie wyłączało... (po czym przyszla Pani i powiedziała "prosze nie skakać tak po programach") pomijając juz to że na recepcji nigdy nikogo nie ma... zawsze trzeba czekać aż łaskawie racza przyjśc... Natomiast co do ŁAZIENEK!!! to juz wogóle brak słow.... GRZYB w brodziku i umywalce... bateria prysznicowa cała w kamieniu... ciepla woda leci po 20 min. w łazience brak jakiegos mopa czy cos.... jedyny plus to chyba taki że był papier toaletowy i domestos przy WC..... I jeszcze jeden taki mały probelm hotelu... gdzie nie spojrzysz wszedzie pisze, że cisza noc trwa od 22!!! a Imprezy Trwaja do 4 nad ranem... cos okropnego... a jeżeli juz cos to goście powinni być wcześniej o takim czymś powiadomieni... a My w pokoju... lezymy godz. 22:02 mozna powiedziec że juz przysypiamy po całym dniu podrózy chcemy odpocząć przed kolejnym dniem w samochodzie... a tu nagle zaczyna grac... goście zaczynają śpiewać... no targedia... poszlismy zapytac jak długo to bedzie tak trawało a Pani do nas mówi "tylko do godz. 4:00) NAPRAWDE NIE POLECAM... !!!!!
a jeżeli juz bedzie Cie zmuszeni sie tam zatrzymać sprawdzicie pierw pokoje i czystośc łazienki....!!!!!
dziwne ... bo ja tam miałam swoje wesele i wynajmowaliśmy praktycznie wszystkie pokoje, my również nocowaliśmy z mężem i naprawdę nie mamy nic do zarzucenia. Po za tym mieliśmy okazję być w wielu pokojach bo odwiedzaliśmy naszych gości. Nasi goście tez byli zadowoleni a nawet bardzo zadowoleni nikt na nic nie narzekał. Co do łazienek również czysto było Więc to jakaś ściema. Po za tym jak wam się aż tak nie podobało to mogliście zrezygnować, proste.
oj człowieku ogarnij się wątek jest o weselu a Ty jakieś głupoty piszesz i zaśmiecasz forum.