Pewnie wielu z was gra w zakłady bukmacherskie, znacie kogoś kto tylko z tego żyje? Czy jest to w ogóle możliwe? Piszcie swoje metody typowania, systemy gry i stawki, największe wygrane oraz przegrane. Jestem młody mam 19lat i chciałbym się tym zająć.
Roznie bywa ztym wygrywaniem. Zalezy jaka dyscyplina itd. Najwazniejsza jest jednak chlodna glowa, dobry plan i trzymanie sie zasad.
czasem sie nie biez za progresje czyli podwajanie stawki na ta sama druzyne caly czas, nie jednego puscilo juz z torbami.. tylko wiedza i chlodna kalkulacja zaczac od malych stawek a reszta to tak naprawde tylko zwykle. szczescie jak w totolotku
W naszym kraju ciezko jest zarobic na zakladach bukmacherskich legalnie, poniewaz w naziemnych punktach zabieraja Ci znaczna czesc z wygranej. Najlepszy sposob moim zdaniem to zaklady na internecie, w systemie 1000zl-1 mecz najpewniejszy, do tego najlepiej stawiac w trakcie, kiedy widzi sie juz sklady i mniej wiecej jakie kto ma nastwienie, i za np wczorajszy pewniak borussia- stuttgarter byl kurs 1.15 wiec za 1000 zl masz 150 zl zysku, no ale wiadomo ze w naszym pieknym kraju dziala bubel zwany ustawa hazardowa, wiec legalne to nie jest.