Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Grant - ogłoszenie upadłości.

Ilość postów: 393 | Odsłon: 39159 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Teraz się dowiedziałem . Ale my to załatwimy przez prawników

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          O dobrze ! Załatw to przez prawników - jesteś jak Iwan Groźny

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 434

                          Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          11:05 Ale jesteś mundry. Powinieneś założyć biuro radcy prawnego z twoimi doradami.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          To najlepszy prezes granat był w historii . Latał kontrakty załatwiał . Miał super ekipę adwokatów . Widać było że chciał coś uzdrowić.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Najgorszy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Stary to przegrał , a młody położył i rozwalił

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Tak narzekacie na obecne czasy i zarządzających a gdzie byliście jak wam latami rozkradali i niszczyli zakład pracy?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Seba wszystkich wyłapie :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Do tej pory nie wyłapał to i w przyszłości nie wyłapie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Piniedzy ni mo w beczkach . Jo za dormo ni bede robił !!!!!!!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Ty wiśnioku będziesz tam pierwszy robił żeby kierownik był zadowolony bo i tak kasę masz ze swoich hektarów to przeżyjesz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Spróbuj i ty tak zrobić.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          To beczki też w kłopocie finansowym?A co z odpylnia już zwrócona dotacja?A tyle mln było.Czarno to widzę

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Od dwóch lat w kłopocie . Czyżby Nowy styl zarządzania ? I kolejny zakład pada ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          I na ten zakład który lata świetności ma dawno za sobą przyjdzie czas i pora.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 192022
Przejdź do strony nr
45 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę