Teraz się dowiedziałem . Ale my to załatwimy przez prawników
O dobrze ! Załatw to przez prawników - jesteś jak Iwan Groźny
11:05 Ale jesteś mundry. Powinieneś założyć biuro radcy prawnego z twoimi doradami.
To najlepszy prezes granat był w historii . Latał kontrakty załatwiał . Miał super ekipę adwokatów . Widać było że chciał coś uzdrowić.
Stary to przegrał , a młody położył i rozwalił
Tak narzekacie na obecne czasy i zarządzających a gdzie byliście jak wam latami rozkradali i niszczyli zakład pracy?
Do tej pory nie wyłapał to i w przyszłości nie wyłapie.
Piniedzy ni mo w beczkach . Jo za dormo ni bede robił !!!!!!!!!
Ty wiśnioku będziesz tam pierwszy robił żeby kierownik był zadowolony bo i tak kasę masz ze swoich hektarów to przeżyjesz.
To beczki też w kłopocie finansowym?A co z odpylnia już zwrócona dotacja?A tyle mln było.Czarno to widzę
Od dwóch lat w kłopocie . Czyżby Nowy styl zarządzania ? I kolejny zakład pada ?
I na ten zakład który lata świetności ma dawno za sobą przyjdzie czas i pora.