Jakim trzeba być debilem, żeby coś takiego zrobić? Jak cie rozpierała energia, to było sobie nogę urwać. Co się z tymi ludźmi dzieje. Technika się rozwija a ludziom rozumy zanikają.
ake zawsze można założyć wątek na forum.... żeby zabłysnąć
ktoś się zabawił w Ozziego Osbourna, RIP latający szczurze
Co by nie mówić brawa dla sprawcy. Gdyby nie przepisy prawne które chronią te szkodniki to też bym to dziadostwo rozerwał na strzępy.
Co rano siadają na parapecie i gruchają jak popierdolone.
Jakby ubaw miały z tego
"Stopień rozwoju cywilizacji wyraża się stosunkiem człowieka do zwierząt." Więc, wiesz...
Bzdura. Czyli wysoka cywilizacja to ta z równymi prawami człowieka i zwierząt czy już wyższymi dla zwierząt?
To nie tak. Nad zwierzętami nie wolno się znęcać, bo jezeli ktoś ma satysfakcję z zadawaniu bólu zwierzętom to moze kiedyś zrobic krzywdę człowiekowi.
Znęcać to nie, ale zabić i ugotować zupę to jak najbardziej tak. Bo zwierzę ma służyć człowiekowi np. dając mu pożywienie. Gołąbki nadają się na rosołek, a i owszem. Zawsze może być rosołek z mięsa mieszanego - z dodatkiem gołębiego.
Jak Tobie przeszkadza gruchanie gołębi, to nie jest z Toba do końca wszystko ok.
jeśli to kot to musiał się nauczyć od swojego właściciela takich umiejętności. Brawo za dobre wychowanie kota. Miejmy nadzieję że kot zostanie jak najszybciej schwytany a potem jego właściciel odnaleziony! Kto to pozwala na takie rzeczy. Kota się pilnuje i uczy dobrych zasad wychowania a nie taką dzicz chowa!