Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „Godzina deszczu i miasto zalane”.
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                A spółdzielnie mieszkaniowe to co?! Ich nie dotyczy, też do roboty!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

                Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                5.04 przepychaj w czynie spolecznym

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                  W czynie społecznym to powinni pracować w tych niby firmach podlegających miastu i ci co nim zarządzają. Biorą grubą kasę i absolutnie NIC nie robią.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                    Nie przesadzaj. Widać było na Sandomierskiej, jak czyścili ze szlamu kanały zdejmując kratki.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                        To jest problem tego miasta ; Czyszczenie po opadach , a nie przed opadami!

                        Myślenie ma przyszłość :)

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                          U ciebie szczególnie powinno się przydać to myślenie, bo nikt nie napisał, że kratki były czyszczone po deszczu.

                          Były czyszczone przed deszczem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

                        Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                        Władze się wytłumaczyły w lokalnym radiu. Ok. Tylko, że ten pan mówi o tym, że dzięki sprawnemu mechanizmowi woda jak szybko się pojawiła, tak szybko zniknęła. A ja się zastanawiam, czy gdyby nie strażacy to też by tak szybko zniknęła?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                          Kanalizacja to jedno a system burzowy/deszczowy to drugie. Coś musi odprowadzić wodę a jak widać to albo nie działa albo nie istnieje. Dziwi fakt że sytuacja w pewnych punktach miasta jest powtarzalna i nikt z tym nic nie robi. Pan zarządzający MWiK niech tak nie zachwala pracy tego zakładu a zarządzający miastem niech też nie spijają sobie miodu z dziubków kiedy to Straż Pożarna odwala za nich praktycznie całą robotę.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                          No to co robi straż z tą wodą deszczową?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                          Zadzwoń i zapytaj.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                          Piasek po zimie leżał na drogach aż do maja. Reszta komentuje się sama.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                          Na naszych drogach czy na drodze wojewódzkiej?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                          Po upałach zapowiadają ulewy. Wujek dobra rada radzi.

                          Ten post oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum). Czytelnicy Forum mogą na razie nie mieć dostępu do tego posta.
                          Dlaczego post oczekuje na weryfikację?
                          Co zrobić, aby moje posty sporadycznie oczekiwały na weryfikację (aby wyświetlały się niemal zawsze bez weryfikacji)?
                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -