Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Godzina deszczu i miasto zalane

Ilość postów: 9 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Godzina deszczu i miasto zalane”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    Dziękuję władzą powiatu, miasta za super przygotowanie po zimowe dróg! Tak po zimowe!

    CZY WIDZIELISCIE ABY KTOŚ CZYSCIŁ KRATKI ODWADNIAJĄCE PO ZIMIE?

    Starosta/ścianka ze świtą lansik usmieszki itd! Prezydent z hasłem jest super jest super.... No nie do końca szanowni państwo!

    Bo Samorządowcem się jest, ca nie bywa!!!

    Ulica A.Mickiewicza ile lat temu oddana do użutku? Studzienki zapchane nie przyjmują wody!!!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    Brawa;) Dla władz Powiatu i Miasta! Myślicie coś?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    Zmiana klimatu i gwałtowne zjawiska pogodowe.

    Nikt nie robi instalacji na tak przeskalowane zjawiska. One są na statystycznie normalne opady.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    Jakich mamy włodarzy dobitnie dzis widac było.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    Nic nie będzie opanowane bo taka sytuacja jest powtarzalna od lat po każdym większym deszczu.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    5.04 przepychaj w czynie spolecznym

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    To jest problem tego miasta ; Czyszczenie po opadach , a nie przed opadami!

    Myślenie ma przyszłość :)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

    Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

    U ciebie szczególnie powinno się przydać to myślenie, bo nikt nie napisał, że kratki były czyszczone po deszczu.

    Były czyszczone przed deszczem.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę