Dziękuję władzą powiatu, miasta za super przygotowanie po zimowe dróg! Tak po zimowe!
CZY WIDZIELISCIE ABY KTOŚ CZYSCIŁ KRATKI ODWADNIAJĄCE PO ZIMIE?
Starosta/ścianka ze świtą lansik usmieszki itd! Prezydent z hasłem jest super jest super.... No nie do końca szanowni państwo!
Bo Samorządowcem się jest, ca nie bywa!!!
Ulica A.Mickiewicza ile lat temu oddana do użutku? Studzienki zapchane nie przyjmują wody!!!
Brawa;) Dla władz Powiatu i Miasta! Myślicie coś?
Zmiana klimatu i gwałtowne zjawiska pogodowe.
Nikt nie robi instalacji na tak przeskalowane zjawiska. One są na statystycznie normalne opady.
Jakich mamy włodarzy dobitnie dzis widac było.
Nic nie będzie opanowane bo taka sytuacja jest powtarzalna od lat po każdym większym deszczu.
5.04 przepychaj w czynie spolecznym
To jest problem tego miasta ; Czyszczenie po opadach , a nie przed opadami!
Myślenie ma przyszłość :)
U ciebie szczególnie powinno się przydać to myślenie, bo nikt nie napisał, że kratki były czyszczone po deszczu.
Były czyszczone przed deszczem.