Dlaczego tak jest? XXI wiek, internet, technika....
I tylko strażacy ratują sytuację
Dziękuję władzą powiatu, miasta za super przygotowanie po zimowe dróg! Tak po zimowe!
CZY WIDZIELISCIE ABY KTOŚ CZYSCIŁ KRATKI ODWADNIAJĄCE PO ZIMIE?
Starosta/ścianka ze świtą lansik usmieszki itd! Prezydent z hasłem jest super jest super.... No nie do końca szanowni państwo!
Bo Samorządowcem się jest, ca nie bywa!!!
Ulica A.Mickiewicza ile lat temu oddana do użutku? Studzienki zapchane nie przyjmują wody!!!
Ja jestem ciekawa, co z tą siecią, co była 50 lat temu. Pod całym Ostrowem ciągną się kanały, które są odcięte i nie przyjmują wody. Niech ktoś się wypowie w tym temacie. A tak mamy ciągle problemy z zalanym miastem.
Po co broń cieżka, wystarczy znajomość wad w infrastrukturze + skuteczna geoinżynieria i takie miasteczka w ciągu paru godzin są sparaliżowane.
Na Sandomierskiej, gdy była droga krajowa, czyszczono deszczówkę . Obecny zarząd tego nie robi .
Brawa;) Dla władz Powiatu i Miasta! Myślicie coś?
Jakich mamy włodarzy dobitnie dzis widac było.
Zmiana klimatu i gwałtowne zjawiska pogodowe.
Nikt nie robi instalacji na tak przeskalowane zjawiska. One są na statystycznie normalne opady.
Kiedyś były kanały odprowadzające wodę o odpowiedniej średnicy, a dziś są albo polikwidowane albo zapomniane i pozatykane. Wystarczy też spojrzeć przy powstawaniu nowych dróg jakiej średnicy rurki kładą, jak to ma odprowadzić nadmiar wody i czy ktoś to czyści od czasu do czasu.
21:30. A może powinien? Tak instalacje są na godzinny "kapuśniaczek". Ty też będziesz budował dom z tą myślą ? Współczuję "logicznego" myślenia.
Z myśleniem w tym mieście jest problem, a co dopiero z pracą na rzecz miasta. Nic myślenia do przodu ,administrowanie i tak nieudolne co widać. Cóż bylejakość widać . ul.Denkowska, ul A.Mickiewicza, ul.H.Sienkiewicza, ul.Traugutta ile to już lat...
A nasza władza chce Rynek miasta Ostrowca modernizować, remontować... Ludzie z czym do ludzi!
Tak ,ale Dni miasta na bogato Tak.
To wina madek i ich wszedzie syfiacych bombelkow, smieca gdzie popadnie i pozapychane kanaly
Czy przy następnych opadach deszczu sytuacja będzie opanowana?
Studzienki kanalizacyjne nadal brudne i zatkane. MWIK, ZUM, Służba drogowa itd,
Nic nie będzie opanowane bo taka sytuacja jest powtarzalna od lat po każdym większym deszczu.