Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Godzina deszczu i miasto zalane

Ilość postów: 31 | Odsłon: 813 | Najnowszy post
  • Godzina deszczu i miasto zalane

    Dlaczego tak jest? XXI wiek, internet, technika....

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

      Fachowcy

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

      I tylko strażacy ratują sytuację

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

        No nie zawsze.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

          Dziękuję władzą powiatu, miasta za super przygotowanie po zimowe dróg! Tak po zimowe!

          CZY WIDZIELISCIE ABY KTOŚ CZYSCIŁ KRATKI ODWADNIAJĄCE PO ZIMIE?

          Starosta/ścianka ze świtą lansik usmieszki itd! Prezydent z hasłem jest super jest super.... No nie do końca szanowni państwo!

          Bo Samorządowcem się jest, ca nie bywa!!!

          Ulica A.Mickiewicza ile lat temu oddana do użutku? Studzienki zapchane nie przyjmują wody!!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

            Ja jestem ciekawa, co z tą siecią, co była 50 lat temu. Pod całym Ostrowem ciągną się kanały, które są odcięte i nie przyjmują wody. Niech ktoś się wypowie w tym temacie. A tak mamy ciągle problemy z zalanym miastem.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

            Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

            Po co broń cieżka, wystarczy znajomość wad w infrastrukturze + skuteczna geoinżynieria i takie miasteczka w ciągu paru godzin są sparaliżowane.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

              Na Sandomierskiej, gdy była droga krajowa, czyszczono deszczówkę . Obecny zarząd tego nie robi .

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                Brawa;) Dla władz Powiatu i Miasta! Myślicie coś?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

                Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                Jakich mamy włodarzy dobitnie dzis widac było.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

      Zmiana klimatu i gwałtowne zjawiska pogodowe.

      Nikt nie robi instalacji na tak przeskalowane zjawiska. One są na statystycznie normalne opady.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

        Kiedyś były kanały odprowadzające wodę o odpowiedniej średnicy, a dziś są albo polikwidowane albo zapomniane i pozatykane. Wystarczy też spojrzeć przy powstawaniu nowych dróg jakiej średnicy rurki kładą, jak to ma odprowadzić nadmiar wody i czy ktoś to czyści od czasu do czasu.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

        Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

        21:30. A może powinien? Tak instalacje są na godzinny "kapuśniaczek". Ty też będziesz budował dom z tą myślą ? Współczuję "logicznego" myślenia.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

          wina tuska

          Gość_papa smerfik
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

          Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

          Z myśleniem w tym mieście jest problem, a co dopiero z pracą na rzecz miasta. Nic myślenia do przodu ,administrowanie i tak nieudolne co widać. Cóż bylejakość widać . ul.Denkowska, ul A.Mickiewicza, ul.H.Sienkiewicza, ul.Traugutta ile to już lat...

          A nasza władza chce Rynek miasta Ostrowca modernizować, remontować... Ludzie z czym do ludzi!

          Tak ,ale Dni miasta na bogato Tak.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

            To wina madek i ich wszedzie syfiacych bombelkow, smieca gdzie popadnie i pozapychane kanaly

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

              Czy przy następnych opadach deszczu sytuacja będzie opanowana?

              Studzienki kanalizacyjne nadal brudne i zatkane. MWIK, ZUM, Służba drogowa itd,

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Godzina deszczu i miasto zalane

                Nic nie będzie opanowane bo taka sytuacja jest powtarzalna od lat po każdym większym deszczu.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę