Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                  • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                    za takie coś możen zdrowo "beknąć"

                    wystarczy, aby ktoś z "namawianych" nagrał to na komórkę ... :)

                    Gość_alex
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                      W zakładach nie było nakazów głosowania! Co za głupstwa tu ktoś wypisuje!

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                        skąd wiesz ? byłeś we wszystkich i pytałeś ?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2878

                        Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                        Prawdą jest,że pracodawcy "zganiali" ludzi na przymusowe spotkania z "wurst-mistrzem" i przymykali oko na totalną agitację pracowników oraz ich rodzin,żeby nie powiedziec o formie straszenia utraty miejsc pracy.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2866

                  Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  ale jaja dajcie spokój...komedia czy tragedia juz nie wiem

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2867

                  Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  Gościu z 14.48 może Tobie dał Lechu kase bo nie słyszałam żeby ktoś od tak dawał pan M pożyczyła lecz nikt jej nie dał więc nie myl pojęć

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                    Łodej jest jak najbardziej odpowiednią osobą żeby zrobić w kurniku UMiG porządek zdyscyplinować tych którzy o dyscyplinie zapomnieli bo koleżeństwo to rzecz święta ale po pracy . Więc p.B.D przez 4 lata miała pole do popisu na najwyższym stanowisku . Łodej nigdy nie mówił o zwolnieniach bo jest to rzecz niemożliwa więc sensacje sami sobie robicie

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2860

              Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

              Drogi alexie dziwne bo sam słyszałem na własne uszy że cytuję< jeśli więcej takich głosów o informacje się pojawi to trzeba taką informację wprowadzić,pomimo iż na sesji jest sprawozdanie z dziąłalności>więc plotek nie roznoście.A osobiście boję się że juz kazdemu sie przypomni IO i inni ze swoimi wypocinami ,a i nie zdziwie się jak lechowici zakrzykna chórem że burmistrz się promuje choć teraz krzyczą że nie chce informować,jak by nie zrobiła to im źle :)

              Gość_mieszkaniec
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                taaaa.... takich głosów musi być więcej ?

                ile ?

                100 ?

                1000 ?

                czy to aż tak uciązliwe aby informowac mieszkańców o pracach rady i UG ?

                jakoś nie ma problemu z tym, aby w gazecie ostrowieckiej co tydzień zamieszczać zdjęcia członków Rady czy UG z wydarzeń, typu "otwarcie świetlicy"

                Gość_alex
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2864

                Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                zaraz, moment,

                mieszkaniec pisze, że "na sesji jest sprawozdanie z działalności"

                Te suche parę punktów nazywasz sprawozdaniem ?

                ja bym np. chciał wiedzieć kto głosował za uchwaleniem podatków za psa ?

                albo jak wyglądało głosowanie w sprawie opłat za śmieci.

                znajdziesz takie informacji w tym "sprawozdaniu ?

                a może w BIP ?

                a to sprawa dla mieszkańców bardzo istotna - nie każdy ma czas chodzić na sesje, bo niektórzy (szczęśliwcy) w tym czasie pracują.

                Czyżby radni wstydzili się tego jak głosują ?

                przecież to my ich wybieraliśmy, więc przed nami powinni sie rozliczać.

                Chyba, że tkwimy nadal w roku 1980....

                Gość_alex
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  rzut oka jak swoją pracę relacjonują inni:

                  http://www.bip.grodzisk.pl/file.php?attachment=17523

                  a to sprawozdanie z "naszej" sesji:

                  http://www.bip.kunow.pl/upload/sesjamarzec.pdf

                  Gość_alex
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                    coś Ci się Alexie pomyliło. Pierwszy link zawiera protokół z sesji zaś drugi zaproszenie na sesję i plan jej przebiegu. W trakcie sesji jest osoba która protokołuje jej przebieg a następnie sporządza sprawozdanie. Tak jest wszędzie nawet w Kunowie. Dlatego nie wprowadzaj ludzi w błąd. Faktem jest jednak, że protokołów z sesji nie ma na BIP.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2855

            Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

            I właśnie dlatego że mamy tylko dwoje do tego urzędu i na to stanowisko wybieram mniejsze"zło" które doświadczenie ma,może zdziałać jeszcze sporo.Powiedzenie cyt:Beatka na 4 latka?no cóż w ciągu 4 lat wdrażania się głębiej w problemy Gminy i mieszkańców to czas bardzo krótki,dlatego warto podjąć się kolejnego wyzwania i dać jej "pole" do popisu.Jedynie na co zwrócę uwagę to odpowiedzialnie wybrać członków naszej przyszłej rady,bo tu tkwi szpila,nie w samej Burmistrz.

            Gość_Monia
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

              Monia! nie zgadzałem się z Tobą gdy wcześniej wyrażałaś swoje poglądy.To co napisano o rzekomej pożyczce napawa mnie wstrętem,ale cieszę się, że z czasem dojrzałaś do zmiany swego stanowiska, do czego zresztą masz absolutne prawo.Ja również uważam ,że za bardzo skoncentrowaliśmy się na obsadzie stanowiska burmistrza zapominając o najważniejszym-radni Rady Miejskiej. Tu jest klucz do rozwiązywania wielu problemów.Nie może to być rada bezradna,potulna i spolegliwa,lecz zaradna ,współpracująca ale i rozliczająca.Dlatego przez pryzmat wyboru burmistrza nie zapominajmy o organie stanowiącym.

              Gość_Obserwator
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                Obserwator i Ja też się pod tym podpisuję,oboje macie rację, Burmistrz,Burmistrzem, ale skład rady to klucz do większości problemów.Mało co mnie obchodzi opinia wypowiadających się tutaj w formie zazdrości i zemsty, plotek w sensie dogryzienia komuś,bo to świadczy tylko o brudnej i obłudnej walce o stołek.Nie podoba mi się też to, że przeciwnik napycha żołądki kiełbachą itd nas ludzi którzy myślą logicznie i takie przekupstwo nikogo nie interesuje,w jakiej formie by nie było.Ja wiem zaraz ktoś powie że to spotkania integracyjne z wyborcami tylko czemu przed wyborami,czemu nie organizował darmowej wyżerki pół roku temu.Rozumiem plakaty itd choć mi się nie dobrze już robi od tego i kolejne pytanie kto zezwala na takie przerywanie czasu pracy pracownikom?No cóż czas cyrku chyba skończył się z końcem lata,więc co to ma być?Jestem rozczarowany że tylko takiego mamy przeciwnika,choć może to i dobrze,szanse będą równe...z moją cichą nadzieją że łodej nie wygra,wsłuchując się w rozmowy innych sam w życiu popełnił tysiące błędów był na skraju stoczenia się na dno...ale powstał jak feniks z popiołów,teraz udając normalnego zmobilizowanego do zycia i działania członka naszego społeczeństwa...oj chyba nie do końca,w mojej naturze nie jest wytykanie błędów i wyciąganie brudów z życia prywatnego ale to co powyżej poruszył jak sie domyślam jakiś tępak zakrawa na totalne chamstwo i to czasem może przeważyć.Typowy Lech brudami,syfem,zdradą posiąść stołek Burmistrza.Nie w tej kadencji nie w tym czasie i nie w niedzielne południe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2872

                Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                A ja chce sprawozdanie z imprezy wyborczej ,,pomysł na jutro" organizowanej przez dobrodzieja naszego WP Szumlińskiego na rzecz kandydata wszech ziemi janickiej Leszka Łodeja.On rzesz sam dzieli jadłem a napitkiem wszelakim swoich przyszłych wyborców,aby siłę wielką w sobie odnaleźli i mieli odwagę przeciw swojemu rozumowi zagłosować przeciw ogromnej bestyi z Urzędu zwanej Burmistrz.Największym ,,pomysłem na jutro" po takim okrutnym wysiłku dzisiejszych rozmyślań będzie jutro rano:kawa czy woda spod ogórków i brak pomysłu na jutro,a co nie daj Bóg pojutrze, bo w łbie szumi.

                Ciekawi mnie też jaką na te dni ciche przedwyborcze ,atrakcję wymyśli Drużyna.Taki folklor miejscowy sobie niestety oglądamy zwany nie bez powodu Kiełbacha Wyborcza.

                Gość_mieszkaniec
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2874

                Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                TEJ PANI JUŻ PODZIĘKUJEMY! NIGDY WIĘCEJ!

                Gość_qmp
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  ludzie nie skazujmy sie na kolejne 4 lata stagnacji i biedy pod rządami tej samej Pani!!! Zmienmy nasze zycie i wybierzmy mądrze!!!!

                  Gość_jasiek
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    1234 ... 135136138140141
    Przejdź do strony nr
    223 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -