Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          23:52 Nie wiem o kim piszesz?bo na pewno nie o mnie,ja ciężko pracuję fizycznie na to by mi kasy nie brakowało i na pewno nikomu kasy żadnej nie jestem winna więc skieruj swoje oskarżenia we właściwą stronę,bardzo bym cię o to prosiła,gdybym myślała tokiem twojego faworyta i twoją głową to na złość podała bym ci mój pesel do zweryfikowania danych,tylko nie chcę by ktoś to wykorzystał w sposób nie godny,i bardzo proszę nie myl mojego podpisu z innymi osobami,bo ja w przeciwieństwie do innych nie wymyślam sobie podpisu a tak chyba powinno się robić.

                          Gość_Monia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2843

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          gościu z 23.47 odnosząc się do Twojego postu to ta osoba jest dwu licowa więc kto zrobi więcej ten jest git nie wiem tylko czemu tak łże na Lecha czyżby sam fakt pożyczonej kasy i obiecanki wszelkiej pomocy zaoferowanej przez nią samą nie daje wiele do myślenia ..... Łodej wygra bo to my mieszkańcy jesteśmy za a jednostkowe kłamczuchy podpisując się ciągle innym psełdo to właśnie tak zwane kibole /fałszywce /hehehehe Jestem na TAK LESZKU

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2844

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          A będzie nim Pan Lech Łodej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Kim jeśli wolno zapytać,bo burmistrzem nie!

                          Gość_Marek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          No cóż i tu się znowu mylisz właśnie że będzie burmistrzem Lech Ł a ty drogi Marku stracisz intratną i dobrze płatną posadkę - nieradnego i bezradnego zastępcy pani Dudy . No cóż plakac po tobie nikt nie będzie a raczej się wszyscy będą cieszyc jak wtedy kiedy musialeś odejśc z Ostrowca !

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Kolejna osoba, która uważa, że wypowiadają się tutaj sami urzędnicy. Jest jeden Marek w gminie Kunów, który nie popiera Łodeja? Czy może zwolennicy LŁ mają jakąś obsesję na punkcie urzędników? Dajcie już spokój z tymi urzędnikami, bo na tym forum wypowiadają się też zwykli obywatele.

                          Gość_obywatel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2846

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Nikt nie da ci tyle ile Lech Łodej naobiecuje.Obiecanki cacanki.........itd.

                          Gość_mgm
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Gość_ak
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Ciekawe badania, szczególnie w kwestii wydatków i porównanie ich ze średnią w województwie i kraju.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2850

      Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

      Ależ wszyscy się jarają tym, kto zostanie burmistrzem. Zaczyna to być juz żałosne.

      Niech więc zwolennicy jednego i drugiego kandydata odpowiedzą sobie sami jaki mają wybór.

      a) obecna Pani Burmistrz

      Jeśli prawdą jest to co było napisane wcześniej, że:

      "jeden pan spytał o możliwość drukowania kwartalnego zestawienia z pracy rady i urzędu to nagle zerwała się z krzesła pani Cudak i stwierdziła ,ze to kosztuje a na to nie ma pieniędzy"

      To właściwie niezłe podsumowanie spojrzenia władzy (każdej) na obywateli

      Niech więc zwolennicy obecnego burmistrza wytłumaczą, dlaczego musi on szukać takiego wsparcia w osobie pani Cudak ? I to w dodatku - wspierać się tak żenującymi "argumentami". Koszt wydrukowania takiego sprawozdania to koszt 2 ryz papieru (jakies 30 zł) + koszt samego druku. Razem - jakieś 50 zł na miesiąc. Może więc są jakieś "inne" przyczyny, że władza nie chce, aby obywatele byli na bieżąco informowani o jej poczynaniach ? A nuż ludzie zaczną wypytywać ?

      .

      b) kandydat na nowego burmistrza - pan Łodej.

      Kunów oplakatowany cały, strach lodówkę otworzyć, że tam równiez plakat znajdziemy, ale mniejsza o to

      Generalnie - nowy kandydat mówi to samo co obecny, tylko trochę innymi słowami. Tak samo nie odpowiada skąd wziąć kasę na te wszystkie pomysły (sorry, żeby dostać unijne dotacje trzeba mieć wkład własny- a na to równiez brakuje kasy).

      Za jakiś czas usłyszymy pewnie to samo co słyszymy obecnie: sorry, chciałem dobrze, ale gmina nie ma pieniędzy.

      z obietnicami "naprawy funkcjonowania urzędu" też byłbym ostrożny, bo tu i ówdzie słychac, że "pozwalnia". Na jakiej podstawie ? własnego widzimisię ?

      "Doświadczenie samorządzowe" nowego kandydata wszyscy znają, więc można pozostawić to bez komentarza.

      ---

      Na kogo więc wyborcy zagłosujecie ? :)

      Gość_alex
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

        alex masz rację decyzja jest bardzo trudna bo ani jedno ani drugie.No cóż Beatka tylko na 4 latka - jak mówi kunowskie powiedzenie.Nie bardzo pomogli jej nawet 3 czarni rycerze w osobie Wójcki ,Pająk i Kołodziński, chociaż z tych 3 najbardziej szkoda Pająka bo miał chłop jeszcze szanse ale z obecną władzą zabrnął trochę za daleko i nie umie się przyznać do błędu . 2 kandydat tak naprawdę nie wiadomo do końca co chce zrobić - bo nie wiadomo z kim trzyma- I PIS i PSL I Górczyński . Z tych dwojga trzeba wybrać mniejsze zło i każdy zrobi jak uważa .Ja obecną pracę pani burmistrz oceniam na 2 to za mało żeby na nią zagłosować !

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2853

        Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

        Pani Cudak to żaden autorytet i wykładnia stanowiska p.Burmistrz.Znana była z tego,że niewiele wiedziała i pisała nie wiadomo o czym Jej reakcja to potwierdza.Co do informacji o pracach rady i burmistrza w porządku obrad każdej sesji takie pkt. znajdują się.Szersza informacja jest moim zdaniem możliwa poprzez Biuletyn Informacji Publicznej.To co ktoś napisał jest bardzo tendencyjne, a na brak informacji mieszkańcy nie narzekają o czym świadczy to forum.Wszyscy o wszystkim i wszystkich wiedzą.

        Myślę ,że w chwili obecnej wyborcy już podjęli decyzje,wybrali swoich faworytów i pozostaje postawić przysłowiową kropkę nad i. Mądrego wyboru współmieszkańcy obyśmy w poniedziałek mogli spojrzeć sobie wzajemnie w oczy i lustro.

        Gość_RSK
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

          RSK, ty naprawdę uważasz, że forum to najlepsze miejsce aby dowiadywać się o tym co się dzieje w gminie ? Mówisz, że takieimformacje mogłyby się ukazywać w BIP ? to dlaczego się nie ukazują

          Widocznie nie wszyscy uważają tak jak ty, więc jakiś pan poprosił, aby Rada/UG zrobiła raz na miesiąc takie sprawozdanie, ale jak widać - pomysł od razu został uziemiony. Podobnie - zostało zlikwidowane forum na stronach UG.

          To również daje do myslenia

          Gość_alex
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

            Informacje na forum to moja ironia.Biuletyn zawiera bardzo dużo informacji sęk w tym by chciało się je czytać.Rada i Burmistrz jak już napisałem co miesiąc na sesjach informują o swoich działaniach sołtysów,mieszkańców. Forum na stronach UMiG to coś czego żałowali wszyscy urzędujący burmistrzowie AJ,IO,BD.To był totalny obciach dla gminy na skalę krajową.Sami sobie dawaliśmy świadectwo kim jesteśmy .Jeżdżąc po kraju wstydziłem się przyznać ,że jestem z Kunowa,szkalującego się zamiast promującego i tego chcesz alexie?

            Gość_RSK
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

              Nie ma tu już czym siię przejmować,wybory w niedzielę tam dacie upust swojej złości i miłości do bliźniego swego to raz,dwa monia nie przejmuj sie czy to tobie czy nie tobie lech pozyczył/dał kase wszyscy wiemy ze wspiera finansowo naiwnie liczac na poparcie i oddanie glosu ja tam jestem obiektywny ale fakt jest potwierdzajacy ze kase ludziom wreczal w zamian za popaecie go i pomoc przy wyborach widac nawet kasa nie bardzo mu pomoze skoro sytuacja zrobila sie odwrotna i to w wielu przypadkach to teraz niech wynajmie ludzi do odbioru kasy no co za smieszna sprawa odwracajaca uwage od innych

              Gość_gość kunów
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                a co sadzicie o praniu mózgów i nakazach głosowania w kunowskich zakładach.Wymusznie przez pracodawców głosowania na.... wiadomo kogo. popierają i sponsorują za darmo ?

                Gość_mieszkaniec
                Zgłoś
                Odpowiedz
1234 ... 134135137139140141
Przejdź do strony nr
223 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -