Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Fajna kobitka widziałem ją w tv.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          czegos sie ucpal ze twierdzisz ze fajna?gada bzdury w tv i radiu wyssane z ......Lansuje sie a korty tenisiowe zarastaja, ruiny walcowni zapuszczone, nie dala dofinansowania i zdejmuja autobusy, interwencjia te same osoby od xxx lat urednicy w gminie szkoda slow. oto same sukcesy .A na koniec powinna zajac sie pewnymi pracownikami ktozy za duzo mowia na pewne sprawy o ktorych nie maja pojecia

                          Gość_D.W
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Czy w obecnej sytuacji związanej z niemożliwością zakończenia żniw zasadne jest organizowanie dożynek gminnych? Dla kogo one będą, bo nie dla rolników. W Gminie Waśniów włodarz rozumie sytuację i dożynki odwołał. Co z planem zagospodarowania przestrzennego zapanowała dziwna cisza. pani kierownik co 6 lat nad nim się męczyła jeszcze funkcjonuje?

                          Od 25.08,2014 jak głosi informacja burmistrza handel ma być prowadzony na targowisku. Pytanie czy pod wiatą z naniesionym mułem?

                          Gość_Obserwator
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2725

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Ona wizerunkowo nawet nie pasuje na burmistrza. Jest jaky tu powiedzieć - nie z tej bajki. Nie wiem dlaczego nauczyciele pchają się do rządzenia.

                          ONI SIE DO TEGO NIE NADAJĄ.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          W sporze z obywatelem urzędnikom wydaje się że zawsze mają rację. Ja mam na ten temat swoje zdanie. Jeśli urzędnik łamie prawo, obywatel powinien dochodzić swego. Ja tak robię. To Pani Burmistrz naraziła budżet gminy na stratę 430 000 zł za nieprzestrzeganie prawa, a nie ja. Natomiast informowanie mieszkańców o tym, że gmina kary nie zapłaci jest mocno przedwczesne i nieuzasadnione. Moja sprawa ma ciąg dalszy, a rezultat będzie znany po zajęciu stanowiska przez ministerstwo. Poniżej artykuł z Gazety Wyborczej z dn. 25.08.2014 r.

                          https://drive.google.com/file/d/0B8BNQIRkjNxHN2ZVYTdDX3dKQms/edit?usp=sharing

                          Gość_Jacek Goliński
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          bardzo dobra burmistrz. poprostu wzorowa

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Wizualnie jest ok. ale to nie wystarczy do rządów.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2729

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Oby decyzja podjęta w ministerstwie przerwała stan kolesiostwa w tej sprawie na korzyść obywatela. Pani Wojewoda pewnie mocno została zaskoczona tym, że obywatel odwołał się, a jej decyzja nie jest ostateczną wyrocznią i "Boskim Prawem" ustanowionym przez Wojewodę w sprzeczności ze stanem faktycznym i prawnym w czasie kiedy wchodzono kolejny raz bezprawnie na prywatną działkę. Starosta zachował się prawidłowo w tej sytuacji, nie miał wyjścia pomimo, że darzy sympatią Panią Burmistrz musiał tak zrobić i nałożył karę ponieważ ewidentnie urzędnicy w Kunowie nie pierwszy raz zignorowali prawo i obywatela.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Kompromitacji Pani burmistrz, urzędników oraz Rady ciąg dalszy:

                          http://planyzagospodarowania.pl/miejscowosci/swietokrzyskie/ostrowiecki

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          chyba trzeba przygotować taczę dla Pani Burmistrz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Pooceniajcie innych a zobaczycie że nasza burmistrz lepsza a my narzekamy.Powodzenia będzie wygrana.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          zastanawiajace kto z urzednikow gminnych pisze takie rzeczy? co ci obiecala bo stolki juz porozdawala oczywiscie "samym kompetentnym osobom"

                          Gość_kgb
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2735

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Do puki gmina bedzie funkcjionowala z tymi osobami ktore sa obecnie to nie wroze nic dobrego. chcialo by sie napisac nazwiskami ale nie da to zadnego skutku.Wystarczy spojzec na radnych i damy w urzedzie (obraz nedzy i rozpaczy) same wykwalifikowane i rzetelne osoby

                          Gość_zchn
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          cofnijmy się do ubiegłego roku kiedy to każdy obywatel musiał podpisac deklaracje śmieciowe wtedy otrzymywaliśmy informację iż firma wywożąca śmieci dostarczy nam mieszkańcom niebieskie kosze przykro nam lecz minął rok i miesiąc a my nadal dostajemy niebieskie worki czy to kolejna obietnica którą nikt z żądzących do tej pory się nie wykazał wstyd

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          O właśnie taka prosta sprawa a burmistrz nie potrafi załatwić ,pewnie kasy nie ma.

                          A trwonić pieniądze na różne imprezki to potrafi ,

                          oj potrafi!!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2738

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Firma wywożąca śmieci ma obowiązek dostarczenia tylko worków na śmieci segregowane w kolorze niebieskim. W ogłoszonym przetargu nigdzie nie ma mowy o dostarczeniu przez firmę niebieskich pojemników, więc proszę nie siać zamętu, tylko przeczytać specyfikację przetargu. Jeśli ktoś chce mieć niebieski pojemnik, musi go zakupić.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Czytaj sobie urzędniku tą specyfikację, inne zapewnienia były i obietnice dotyczące pojemników!!! Moja babcia ma 82 lata i wiesz gdzie ma tę specyfikację? W okolicy końca kręgosłupa, mam na myśli dolny odcinek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Niestety nie jestem urzędnikiem i nie wiem co widzisz w tych pojemnikach, do których i tak musisz dokupić worek po przepełnieniu. O pojemnikach zadecyduje z pewnością nowy burmistrz wraz z urzędnikami podczas sporządzania warunków dla nowego przetargu. Wtedy też obietnice mogą zostać (nie)zrealizowane.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 128129131133134 ... 138139140141
Przejdź do strony nr
223 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę