Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

            a poza tym przyjdą wybory i czas rozliczen i wtedy wyborcy sami wybiorą kogo chca przecież mamy wolne wybory haha i wolny wybór.Prosze Państwa o czym tu polemizować,ja na wybory na pewno nie pójdę a dlaczego/bo nie wierzę w ulepszanie myslicie że przyjda zmiany na lepsze tego życze ale szczerze wątpie,chyba że byłaby to osoba może nie związana z Kunowem,jakas zupelnie nowa,swieża,ale czy ją dopuscicie Drodzy Kunowiacy-wątpie.Bo u was jest tzw braterstwo krwi więc do kogo macie teraz pretensje chyba do siebie samych.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2457

      Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

      Byłem jednym z tych którzy głosowali na Relikowskiego.

      Jest słownym człowiekiem,bo jak obiecał to postawił nam,będącymi stałymi bywalcami sklepu na Boksyce porządną gorzałę a to że został uznany jako Radny nie jest naszą winą.

      W rozmowach przedwyborczych nie wierzyliśmy ze może zostać Radnym.

      W głowie nam się nie mieściło ,że donosiciel były milicjant- może być radnym i nie być zweryfikowany. Ale widocznie mamy takie prawo,dziś na pewno nie zagłosujemy na niego za gorzałkę. Nasza taryfa na dziś 100-stówa. Jeśli ktoś ma na tyle forsy ,to może liczyć na głosy stójkowych spod sklepu, mieszkańców biedoty wsi Boksycka.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

        Tak samo oceniamy b.kunowa jak prace radnych i włodarzy o-ca,a jak?,patrz wątki n/t działań ostrowieckich polityków

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2459

        Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

        Cha cha no macie radnego ....... czy to nie wstyd?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2460

      Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

      Nie zabieram głosu w temacie pani burmistrz,bo jej nie znam ,mogę tylko wskazywać błedy jakie popełnia np. przy budowie kanalizacji we wsi Boksycka.Dlaczego mogę udzielać się w sprawie gminy,ponieważ korzenie mojej rodziny po stronie mamy wywodzą z rodziny Wykrotów z Boksycki. A mój syn odziedziczył poniej działkę i dom. Regularnie odwiedzam Boksyckę w zimie aby przepalać dom syna w lata celem wędkarstwa na Romanowie lub stawie Wykrotów.

      Dlaczego piszę o panu radnym Relikowskim,bo z mojego punktu widzenia jest on kanalią która chce przejąc czyjąs własność.

      Chciałby to robić w białych rękawiczkach. Na granicy wsi Boksycka -Rudka od strony torow przy stacji moja rodzina w tym i ja posiada areał odrolniony teren uzbrojony(czyli kanalizacja,woda,prąd)wzdłuż działki droga asfaltowa.Ten Cwok ma pretensje do mojej rodziny ,że nieoddaliśmy tego areału 2 Hektary na gminę z przeznaczeniem na boiska ,które jest za naszą działka.

      Jeśli są tacy radni,którzy chcą rozporzadzać cudzą własnością,to dostaje choroby że tylko dupala mu tylko skopałem.

      Taka kanalia jest Radnym. Jak to możliwe,były milicjant dziś może decydować.

      Tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniach za przynależność do organizacji zbrodniczych jaką byla milicja i PZPR.

      Dziś takie kanalie dwulicowi klęczą w klęcznikach u proboszczy.

      Wczoraj walczył z kościołem,dziś aby uwiarygodnić swoje społecznictwo udziela się w radzie parafialnej. Jaka jest perfidia tych ludzi.

      Wykluczony
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

        Takich radnych mamy wielu, ale to już końcówka ich "społecznikowskiej" egzystencji

        Gość_gość_wyborca
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

          http://wiadomosci.onet.pl/kielce/wniosek-cba-o-odwolanie-dwoch-czlonkow-zarzadu-powiatu/s5lx5

          Piękny przykład rządów w starostwie, jest na kim się wzorować.

          http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/skandal-w-ostrowcu,117635.html

          podwyższanie pensji urzędnikom jest normą w starostwie i w Kunowie.

          pieniądze muszą zostać we właściwych rękach czyli urzędników

          http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,15560143,Szkola_oglasza_przetarg__wygrywa_naczelnik___Nie_mam.html

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2464

          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

          Poniżej jest link z oświadczeniem majątkowym człowieka o nienagannej etyce z którego w Kunowie jest brany przykład jeśli chodzi o podwyżki w latach największego kryzysu. Dla 19 osób w latach 2011-2012 Pani burmistrz przeznaczyła około 200 000 zł na podwyżki!!!

          http://bip.powiat.ostrowiecki.eu/oswiadczenia_majatkowe/2013/pracownicy/osw_m_2013_skladanowski_piotr.pdf

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

            kobieto cale szczescie ze konczysz kadencjie i nie wroze ci 2 tury zal tylko tego ze z toba nie odejdzie polowa pracownikow. moze wtedy gmina funkcjionowala by prawidlowo.Gratuluje spelnienia wszystkich postulatow i obietnic oraz tak szybkiego rozkwitu gminy !!!

            Gość_kgb
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

              Już wiem dlaczego Pani burmistrz dała wysokie podwyżki niektórym urzędnikom. Panie pobrały kredyty hipoteczne po około 150 000 zł więc mają z czego teraz spłacać. No bardzo mądrze, z przemyśleniem, zapobiegliwością należy o siebie dbać, super.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                Te podwyżki,rozumiem to jakiś żart?!!!!!!!!!!

                Gość_Maja
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  TOTALNY BLAMAŻ

                  Gość_ar
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                    To nie żart, sprawdź oświadczenia majątkowe na stronie BIP urzędu jeśli nie wierzysz. Jest tylko mały szkopuł, nie ma już wszystkich oświadczeń za rok 2010, usunięto je ze wstydu ponieważ w porównaniu do roku 2010 najbardziej wzrosły wynagrodzenia dla garstki urzędników. Zostało tylko oświadczenie Pani burmistrz, pozostałe oświadczenia dziwnym trafem zniknęły, a wcześniej były.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2473

                Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                Do Gościa z 2014-04-23, 23:18

                Nie daj się wkręcać. Zapytaj lepiej komu i jakie podwyżki dał w 2010 roku

                ustępujący burmistrz - nieomylny I.O.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  Zarobki w 2010 r. to pikuś w porównaniu z zarobkami z roku 2011 i 2012.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                    No właśnie - jak dostaniesz podwyższkę w październiku 2010 , to wzrost płacy widoczny jest dopiero w 2011.

                    Widziałem te tabelki opracowane przez pana Lecha. Nie wiem do czego zmierza.Jaki cel osiągnie?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                      Powinnismy wiedzieć na kogo i na co pani burmistrz wydaje pieniądze i to nie małe.A tabelki nie ważne kto opracował żeby tylko były wiarygodne!

                      Gość_kunowianka
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2477

                      Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                      Gościu z 10.31 o czym Ty piszesz? Chcesz zamydlić oczy, komu?

                      https://docs.google.com/file/d/0B8BNQIRkjNxHMXJ2STNRekdZLXM/edit

                      Przeanalizuj uważnie powyższe i nie obwiniaj poprzednika za podwyżki. 19 osób w latach największego kryzysu 2011-2012 powinno otrzymać takie podwyżki? Około 200 000 zł ! Oświadczeń majątkowych za 2013 r. jeszcze nie ma.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
1234 ... 115116118120121 ... 138139140141
Przejdź do strony nr
223 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Auto Handel JaryCars
Branża: auto handel
Dodaj firmę