Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  bedzie to reportaz o wiejskiej burmistrz ktora nic nie robi tylko kase bierze glowna scena bedzie obrzucanie jej na taczkach lajnem . bo n jej rzady do tego doprowadza

                  Gość_miewszczanin
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2354

                  Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                  Idź i zobacz jak jesteś ciekawy, może o Tobie nakręcą.

                  Gość_mony
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                    A pocalujcie Burmistrz w cztery litery.Tvn niech sie zajmie tymi co potrzeba.

                    Gość_Monia
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                      Monia jak chcesz to całuj tą swoją burmistrz nawet w cztery litery-ja Ci życzę samych przyjemności-ale następnym razem jak chcesz się wypowiadać na forum to napisz coś mądrego!

                      Gość_kunowianka123
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                        Kunowianka?a co tu na tym forum czytasz mądrego? Same bzdety.Treść postòw nie zmiennie ta sama. Chcesz poczytać coś mądrego?polecam prase,kup sobie ulubioną gazetę i skup się na artykule wartego Twojej uwagi. A to kogo mam całować i gdzie to już nie Twoja broszka. Trochę szacunku by się przydało,nawet jeśli masz coś do Burmistrz.Przypominam,przyjmuje interesantów w każdy wtorek.Zażalenie też możesz złożyć na papierze A4 najlepiej,by Ci miejsca nie brakło. I czep sie rogu cmentarza jak nie masz kogo. Polecam Ci także wynająć doradcę do komunikowania się ze społeczeństwem i na tej stronie bo jak widzisz nikt z Tobą polemizować nie chce.Przyczyna?Brak logicznego zrozumienia przekazanej treści .

                        Gość_Monia
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          Wiesz Monia ty chyba masz poważny problem z samą sobą.Ja nie chce ,żeby ktokolwiek ze mną polemizował,ponieważ mój wpis dotyczył twojej chorej wypowiedzi i dotyczy tylko i wyłącznie Ciebie.Gdybyś dysponował jakimkolwiek myśleniem nie mówiąc już logicznym to nigdy nie umieściłabyś takiego wpisu.Jeśli ktoś tu nie ma szacunku to tylko ty do siebie samej!Nie będę składać zażaleń,czepiać się rogu cmentarza ,czy we wtorek odwiedzać twoją panią burmistrz bo nie marnuję czasu na byle co!

                          Gość_kunowianka123
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            Kunowianka123 a ja dodam ze Monia dobrze pisze odbieram twoj wpis tak iz nie napawasz sympatia do niej i burmistrz,tylko masz jeden problem kazdy ma wlasne zdanie i chwala Moni ze nie boi sie o tym pisac. I czy ci sie to podoba czy nie pocaluj nas w cztery litery

                            Gość_magda
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            Hej, wy wszystkie Monie, Kunowianki, Magdy, etc - czy możecie sprecyzować o co wam chodzi ? (pomijając oczywiście wzajemne obrzucanie się fekaliami, bo w tym wątku dyskutujemy o czymś innym)

                            Gość_max
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            Gość_ANTYANTIFA wczoraj napisał:

                            WAZNE ZE DO POSESJI BURMISTRZ JEST ODSNIEZONE:p A RESZTA PO CO WAZNE ZE URZEDNICZKI DOJEZDZAJA

                            Mieszkam na osiedlu przy Prostej,na którym również mieszka pani burmistrz. Osiedle podlega pod dwie spółdzielnie i to pracownicy tych spółdzielni lub mieszkańcy odśnieżają swoje osiedle. Nikt za nas tego nie zrobi. Wystarczy wyjść na inne ulice i nie widać usuwania śniegu z chodnika przed własnymi posesjami.Z tego co mi wiadomo taki obowiązek spoczywa właśnie na właścicielach posesji. W gminie Kunów mieszkańcy są tak wymagający,że wkrótce chłopaki z zakładu komunalnego będą musieli odśnieżać ludziom na podwórkach.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            Większość mieszkańców Kunowa i okolic to próżniale, nieroby i obiboki, które uważają,że wszystko im się za darmo należy. Taka prawda... A tym, co uczciwie pracują zazdroszczą i potrafią ich tylko z zawiści oczerniać. Bo zawiść i zazdrość to kolejna oprócz lenistwa cecha niektórych Kunowiaków. Brak życzliwości, brak dobrego słowa dla drugiej osoby, fałsz, obłuda i zakłamanie - potrafią uśmiechać się do znajomej, a za chwilę obmówić ją w rozmowie z kimś innym. A jedyne ich zajęcie to wysiadywanie przy komputerze i krytykowanie wszystkiego wokół.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            Ja również współczuję, uczciwie pracującym urzędnikom, którzy "tyrają" za 140 000 zł brutto rocznie, za ich uczciwą i sumienną pracę powinni zarabiać wg. mnie po 200 000 zł brutto rocznie. Też tego nie rozumiem, czego Ci nieuczciwi i zawistni mieszkańcy Kunowa i gminy chcą?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            czego chca zmiany nieudolnej wladzy!!!! biurokracji i chamstwa urzednikow co ostatnio bylo pokazane przez 2 panie nazwiska zbedne bo kazdy zna. 1400 w kunowie w gminie zarty czegos sie gosciu nawachal ze piszesz takie bzdury. co zawdzieczamy obecnej burmistrz nic!!!!! autobusy polikwidowane wszedzie balagan . dalej zatrudnianie na stanowiska osob po znajomosci bez uprawnien (bez nazwisk gci) . wchodzac do gminy na piertzre widzimy wiecznie pozamykane biura a jezeli juz sa otwarte to wychodzi jakas damulka umyc kubki po kawie, cala ta gmina to jedna wielka kloaka znajomkow ktorzy od 20 lat czerpia z naszych podatkow

                            Gość_xzc
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            Gościu xzc, nie zrozumiałeś ironii i sarkazmu jaki jest w poście z 08.41? Pozdrawiam.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2368

                            Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            gościu 08:02 jeśli tak uważasz że większość to próżniale i nieroby to co w tym kierunku zrobiła obecna władza w gminie żeby takich osób było mniej? hmm.... chyba to że wciąż zatrudnia na prace interwencyjne czy inne te same osoby które mają poparcie kogoś w gminie . Ja po kilku wizytach u Pani Burmistrz poprostu zrezygnowałam i szukam pracy gdzie indziej bo obiecuje wiele, ale z tych obietnic i tak nic nie wychodzi, niestety mam za wąskie plecy i brak mi poparcia w gminie . A znam przypadki że ciągle te same osoby są zatrudniane i jak to wytłumaczyć?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2369

                            Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            ,,chwala Moni"ze nie boi sie o tym pisać-szczyt analfabetyzmu!Faktycznie nie ma o czym pisać!Monia i Magda żenująca porażka!Zgadzam się z Maxem-nie wiadomo o co im chodzi.Wg.mnie to urzędniczki na garnuszku Pani Burmistrz.Trzeba o niej pisać,żeby podgrzewać atmosferę przed wyborami.Tylko na wizerunek ,,skrzywdzonej Beatki"już nikt się nie nabierze!No chyba ,że naiwne urzędniczki!

                            Gość_motomen
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            I dalej nie odsniezone a burmistrz nakazuje zmiane gminy jak komus przeszkadza snieg

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                            Nie będę zmieniała gminy, zdecydowanie trzeba dokonać innej zmiany i na pewno nie będzie to zmiana zamieszkania przeze mnie.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2375

                          Odp.: Gmina Kunów - jak oceniacie pracę P. Burmistrz?

                          We wsi Wymysłów 80% mieszkańców nie chce podłączyć się do kolektora ściekowego wybudowanego w zeszłym 2013r.

                          Jak sądzicie dlaczego?

                          Gość_GL
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    1234 ... 110111113115116 ... 138139140141
    Przejdź do strony nr
    223 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    WarszawaRemont.com
    Branża: Remonty
    Dodaj firmę