Jestem zdziwiona faktem,że córka oznajmiła mi, że w ramach Mikołajek cała klasa ( pierwsza! ) idzie di kina na 8.00, a później nie ma już lekcji. Film jest od 15 lat. Rodzice muszą napisać oświadczenie,że wyrażają zgodę. Czyli zamiast 7 godzin tylko 2. To nauczyciele uczą w szkołach ? PG 3
Z tego co czytam Pani pytania to widzę ,że córeczka Panią w błąd wprowadza.Po pierwsze nauczyciele nie zgadzają się od tak ,aby iść pierwszej klasie na film od 15 lat.A po drugie niech Pani wejdzie sobie na stronę naszego kina.I zobaczy Pani ,że nie ma żadnego seansu 6 grudnia ani nic ,żeby seans był do południa.A kino zastrzega sobie zmian w repertuarze.Radzę lepiej porozmawiać z córką.
Seanse dla szkol ustala się indywidualnie, nie musza być one w grafiku
To wyślij córkę do szkoły zamiast do kina i nie marudź na forum bo nikt za ciebie nie podejmie decyzji ? Kobieto ile ty masz lat 17 ?
Szanowna pani. Podejrzewam, że nie jest pani w temacie, a jeżeli ma pani jakieś obiekcje to nic pani nie stoi na drodze, aby przyjść do szkoły i porozmawiać z wychowawcą. Dzieci pójdą do kina, bo tak same sobie zorganizowały. Nie chciały losowania, ponieważ jeszcze dobrze się nie znają i mogłyby trafić w niewłaściwy prezent. Nauczyciele i tak potem wracają do szkoły. Nie maja dnia wolnego. Dzieci także. Przez pani wpis, dopięła pani swego. Dzieci po kinie idą na lekcje. Domyślam się, że pani także napisała zgodę dla córki. Przecież nie musiała się pani zgadzać. Mogła pani nie pozwolić córce iść i mogłaby ona zostać na lekcjach w innej klasie.
Współczuje dziecku takiej wrednej matki.
Matki się nie wybiera....