Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

Ilość postów: 21 | Odsłon: 2068 | Najnowszy post
  • Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

    Nie mam grupy, nie jestem zarejestrowana w PUP. Doświadczenie żadne, 5lat dg, jakaś praca w providencie, w sklepie i kilka lat w Austrii na czarno. Myślicie, że jest szansa aby mnie zatrudnili gdzieś w sklepie? Niestety ale codziennie przegladając oferty widzę, że albo przez pup, albo grupa i nie łapię się. Już mam dość siedzenia w domu. Dzieci spore, mąż owszem zarabia nieźle, ja od wiosny mam co robić, bo mam ziemię, ale od paxdziernika wpadam w totalny dół. Czuję się bezużyteczna, bo ugotowanie i ogarnięcie domu to maks 3h. Chcę cokolwiek zarabiać i czuć, że coś robię a nie siedzę jak emerytka w domu. Poradźcie coś.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

      Wszędzie, pod warunkiem że ta 38 latka potrafi robić coś, co jest pracodawcy potrzebne. Chodzi o kwalifikacje zawodowe bo osoby bez żadnych kwalifikacji mają gorzej ze względu na to że jest ich bardzo dużo.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

        Nie wszędzie. Dzwoniłam w wiele miejsc i pytanie o grupę, o PUP itd. Jak nie jesteś z PUP to ciężko i to bardzo. Dzwoniłam z ogłoszenia o pomoc kuchenną, uwielbiam gotować i pewnie kucharzem mogłabym być, ale podziękowali, bo chcą z PUP.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

          No to sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Zarejestruj się w PUP - to tylko godzinka. Pewnie pracodawcom chodzi o dofinansowanie miejsca pracy ze środków PUP.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

            A dlaczego sie nie zajerestrujesz w Pup ???? Przeciez to nie wymaga jakichś speccjalnych zdolności? Kilka chwil i już. Wtedy masz wieksze szanse na staż czy pracę.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

              Ponieważ ma kilka ha ziemi.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

      A jak to sobie wyobrażasz wiosną i latem, skoro masz ziemię do obrobienia, zwolnisz się z pracy czy jak? Nikt nie chce tak niepewnego pracownika, który ledwie zacznie pracować odchodzi.

      Poza tym cóż, jakiś plan na życie chyba miałaś, najwyraźniej kształcenie się i zdobywanie kwalifikacji zawodowych w nim nie figurowalo więc teraz zbierasz owoce swoich wcześniejszych decyzji.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

        Jeżeli jest rolnikiem płaci krus a wiec nie może sie zarejestrować bo nie jest w świetle prawa bezrobotną. Nie ma doświadczenia a pracodawcy dzisiaj mają z czego wybierać więc na pewno wybierze z doświadczeniem albo stażystkę z pup czyli darmową siłę roboczą.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

        38 latko po kilku latach w Austrii to Ty powinnaś może zatrudniać?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

          17:25 ale kogo i gdzie mam zatrudniać? Miałam dg kilka lat, ale już nie chcę ryzykować.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

        Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

        16:21 no, tak, nie jestem wykształcona, dlatego, że maż kupił 10ha ziemi. Tak, masz rację 16:21. A ziemią zajmują się teściowie...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

          jestem po 40 w POP 2 lata,i co? nic!!!brak 2 grupy,która jest wymagana wręcz przy podjęciu pracy,na staż za stara,na kurs za młoda,bo po 50 byłoby dobrze,i dalej siedzenie w domu zostaje.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

          Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

          Ale do kogo Ty kobieto masz pretensje? Nie potrafisz nic czego by nie umiała każda przeciętna kobieta ( gotowanie, zajmowanie się domem). Czy Ty masz jakiś zawód wyuczony? Czy coś umiesz?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

          Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

          http://www.regiopraca.pl/portal/rynek-pracy/wiadomosci/na-swieta-firmy-potrzebuja-ponad-30-tys-pracownikow-sezonowych

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

            a chciałaby Pani pracować jako doradca w Profi Credit???

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

              Doradca, czyli? Chciałabym robić cokolwiek i zwyczajnie wyjść z domu.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

                Zapraszam jutro na Kościelną 26 to porozmawiamy!!!!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Gdzie w Ostrowcu zatrudnią 38-latkę? Mam już dość siedzenia w domu

                  tak masoneria ustswila sobie prawo i zniszczyla Polske, nie idz robic w kredytach bo ich tylko wspierasz a Tobie rzuca jakies ochlapy z prowizji, to mi sie kojarzy z netią albo pukaniem z garami po domach

                  antyNwo
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -