Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

Ilość postów: 8 | Odsłon: 1296 | Najnowszy post
  • Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

    Jestem chrzestna,rodzicow nie stac na taki wydatek.Chcialam zafundowac siostrzencowi jakies super urodziny.Podsuniecie pomysly?

    Gość_Karolina
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

      Może spotkanie w pizzerii. Można posiedzieć, pogadać zjeść coś dobrego ;) Gratuluję pomysłu i chęci na uprzyjemnienie dziecku tego wyjątkowego czasu. Najlepsze życzenia dla chłopaczka ;)

      Gość_xyha
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

      zdecyduj się , czy ten dzień ma byc świętem dziwecka czy tylko" modnie spędzonym dniem".

      bo kazdy 10 latek jest inny .

      Dla jednego super będzie wypad do parku linowego, dla drugiego własnie impreza w lokalu a dla trzeciego kino a dla czwartego warsztaty rzemielśnicze....

      zapytaj siostrzeńca jak chciałby spędzić ten dzień , dzieci w tym wieku wiedzą zazwyczaj co im najbardziej odpowiada.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

        Ps. dziecka oczywiście.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

        Paintball :)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

        ja proponuje park linowy albo gokarty, spróbuj dzieciakowi zbudować wspomnienia :)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

      W DaGrasso jest możliwość zarezerwować miejsce dla dzieci z opcją samodzielnego zrobienia pizzy. Każde dziecko robi swoją, do tego chyba dostają mały soczek. Potem można zabrać dzieciaki do kina jeśli jest coś fajnego. Na urodziny w fikolandach już są za duże a na imprezę na świeżym powietrzu trochę za zimno. Ale najpierw pogadaj z siostrzeńcem,, powie Ci na pewno o czym marzy :)

      Gość_Mipit
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Gdzie w Ostrowcu urodziny 10-letniemu chłopcu? Co teraz jest modne

      Polecam bubble football (ostrowiec).Moje dziecko było na takich urodzinach,wróciło bardzo szczęśliwe.Teraz nie może się doczekać swoich urodzin,żeby zrobić u niego to samo.Już mi kazalo rezerwowac orlik a urodziny dopiero w czerwcu :).Myślę,że najlepiej dziecko zapytać co by chciało, one wiedzą najlepiej.

      Gość_Mama
      Zgłoś
      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -