Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Gdzie w Ostrowcu dobry ortopeda za darmo?

Ilość postów: 2 | Odsłon: 1128 | Najnowszy post
  • Gdzie w Ostrowcu dobry ortopeda za darmo?

    Witajcie, gdzie w Ostrowcu jest dobry ortopeda ? Dużo jest tu fachowców, którzy powiedzą, że nic się nie dzieje lub "tak ma być" , a na przykład ledwo chodzimy. Szukam kogoś kto zna sie w temacie. Mam szanse za darmo uzyskać w Ostrowcu fachową pomoc ortopedyczną?

    Gość_zirytowany
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Gdzie w Ostrowcu dobry ortopeda za darmo?

      witaj proponuje od razu ucieczke od naszych ortopedów z ostrowca,miałam z nimi niemiłe przejścia az przestałam stawać na noge,polecam dr Figla,przyjmuje w Starachowicach i pracuje w szpitalu św.Lukasza w Końskich lub dr Trofimiuk przyjmuje w Kielcach i również pracuje w Końskich,niestety są to wizyty prywatne ale godne polecenia

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę