Gościu 13:28 a nie miała racji? ;) Ogólnie w Ostrowcu nie ma nowych inwestycji więc i skąd ma być praca? Jest bardzo ciężko, trzeba dużo cierpliwości ale w końcu się uda. No i jeszcze jedno, czasami te z pozoru mało atrakcyjne oferty mogą okazać się zupełnie czymś przeciwnym, więc nie skreślajcie nic z góry.. Powodzenia ;)
w tym j...kraju nie ma pracy,wszyscy powinni wyjechac a osły w rządzie powinny zostać i czekac az ich ktos wysadzi w powietrze
Nie ma pracy bo władze powiatu i gminy nic nie robią aby ściągnąć inwestycje. Jak tak dalej pójdzie to pracy będziecie szukać w Bałtowie. Ograniczenia i utrudnienia dla polskich firm powodują , że zamykają one działalność i już nigdy do niej nie wracają. ZE ZNALEZIENIEM PRACY W OSTROWCU NIE MA SZANS.
Pozdrawiam nowy Warszawiak.