Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

Ilość postów: 17 | Odsłon: 2063 | Najnowszy post
  • Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

    Gdzie dobry lekarz alergolog i zajmujacy sie astmą. Moglibyscie kogos polecic ,tak w obrebie 70 -80 km od Ostrowca. Dzieki

    Gość_Mariusz
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

      Mnie na prostą wyprowadziła dr. Jamińska

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

        Gdzie ona przyjmuje,masz jakis namiar,nr tel?

        Gość_Mariusz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

          Na NFZ w przychodni Gomed na Polnej, za Skarbówką. Ale bardzo trudno się do niej dostać. Prywatnie w przychodni Puls na oś. Słonecznym, na przeciwko MPK.

          Tel do Gomed-u: 412631188,

          do Puls-a: http://www.dr.com.pl/lekarze/ewa-rabiej-jaminska-alergolog-internista

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

            Dzieki,ma ktos jeszcze jakies namiary

            Gość_Mariusz
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

      Jamińska! przyjmuje prywatnie w przychodni puls na slonku (po prwej stronie od pasazy)

      Gość_Alergik
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

        W Ostrowcu dobrego specjalisty alergologa nie ma!Najbliżej dobrego alergologa znajdziesz w Warszawie lub w Krakowie.Bliżej szkoda dziecka.

        Gość_piki
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

          W OSTROWCU W GOMEDZIE JEST LEKARKA Z SANDOMIERZA.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

            Ja się za małego leczyłem u dr Zakrzewskiego w Starachowicach, teraz jestem dorosły i nie mam problemów z alergią, i to podobno jeden z lepszych specjalistów w kraju.

            tu masz adres i tel.

            http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/ZDROWIEIURODA240321/539909257

            Drebin
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

              Drebin, w Starachowicach mają całkowicie odmienną opinię o dr. Zakrzewskim, niz my w Ostrowcu.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

                Nie byłem tam 11 lat więc nie wiem jak jest teraz kiedyś nikt na niego złego słowa nie powiedział

                Drebin
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

      Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

      polecam dr Lelas w Kielcach -rewelacja ja z dzieckiem jeżdżę od 6 mc super lekarka,nie spieszy się ma czas dla pacjenta pomimo ogromu ludzi ,polecam- nr na internecie

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

      Dr.Danuta Myłek - Stalowa Wola - ale bardzo ciężko się dostać no i nie jest tania.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

        doktor zakrzewski bezapelacyjnie.nikt w ostrowcu nie zna pojecia-alergia.wszystko tu to ASTMA!polecam dr.zakrzewskiego

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

          Dzieki wielkie

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

            po co jechac do Sandomierza, Starachowice, Kielc, jak macie dobrych alergologów w Ostrowcu. Gomed, ul. Polna. Jatam odczulam mojego syna. Młodszy został wyprowadzony z astmy oskrzelowej.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gdzie dobry lekarz od astmy i alergii w obrębie 70-80 km od Ostrowca?

              Ja polecam doktora Ciszewskiego ze Starachowic

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę