Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Literówkę zrobiłam oczywiście dochodu

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Też jestem samotną mamą ani alimentów(tatuś nie ściągalny) z funduszu się dziecku nie należy bo dochód przekracza i jeszcze 500+ też się mojemu dziecku nie należy i gdzie tu sprawiedliwość??!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 78

                          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Przyznam rację ,że samotna mama czy tata powinni dostawać bez względu czy pracuje czy nie ale gościu z 17.16 piszesz bardzo nieladnie -piszesz tak ,bo jesteś zazdrosny wlaśnie przez tak myslących ludzi jak ty, w tym kraju mamy taki socjal.Uwierz mi ,że gdyby byla praca i godziwa placa to większość by olala ten dodatek owszem na pewno znajdzie sie taki co by się praca nie ubrudzil,bo po co ale wypraszam sobie nazywanie kogoś obibokiem bądź nierobem nie mogę podjąć pracy ,bo mam male dzieci,których niestety nie zostawie samych w domu mogę iść do pracy tylko po to by zarobić na żlobek i przedszkole lub nianie??Póki co mąż musi zostać żywicielem rodziny ja finansowo nie pomoge ale wiem ,że dzieki tym pieniądzom z 500+ kupilam dzieciom nowe lóżeczka i teraz mam w planie urządzić im pokój ,bo świecil starymi mebelkami więc nic ci do tego ,że dostaniemy te kase

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 76

                          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Jak to nie? Alimenty to też dochód. Jeśli są niewielkie to matce pieniądze będą się należały.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 75

                          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Ty im oczywiście zazdrościsz gościu 17:17. Może po prostu mieli zmienić i zmienili a Tobie żółć się wylewa. Jak ja nie lubię takich ludzi jak Ty... Poza tym, jeśli na dzieci dostaną to znaczy, że pozostałe pieniądze, które do tej pory szły na dzieci mogą przeznaczyć na coś innego. A Ciebie krew zalewa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 88

                          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          nie pisz bzdur że za 1500 zł kupili nowy samochód

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 74

                          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Kiedyś te dzieci będą pracować na całę społeczeństwo. To bardzo dobry program.W całym cywilizowanym świecie dostaje się pieniądze na dzieci.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Taaa gość 20:18 kiedyś... to te dzieci wyjadą za granicę, bo taki socjal jak teraz wymyślono dalej będzie pożerał kraj. Chore jest rozdawanie jak nie ma na to. Lepiej robić coś by rozwijać np przemysł, by była praca a wtedy ludzie nie będą potrzebować jałmużny od państwa bo będzie ich stać na utrzymanie rodzin. Porównujecie ciągle do zachodu, że tam dostają pieniądze na dzieci...ale zapomnieliście dodać, że w tych krajach jest praca i te kraje dobrze funkcjonują.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          Za granicą (dodam jeszcze) stać ludzi na wynajęcie opiekunki do dziecka, zatrudnienie sprzątaczki do domu. A w pl są takie zarobki, że tyle co zarobisz byś musiał wydać na tę niańkę czy pomoc domową. Jest praca, godziwe zarobki, są podatki kraj jest stać na socjal.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 81

                          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

                          21:19 gdyby nie poprzedni rząd to i u nas byłyby pieniądze...ale wspomagaliśmy inne kraje. dobrze, że dają te pieniądze, może przybędzie dzięki temu POLAKÓW.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 165

              Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

              Ci co tu tak krzyczą to niemający własnego życia frustraci, zawistnicy, "kontrolerzy moralnosci' i konfidenci więc nie dziw się- to właśnie jest Ostrowiec.

              Gość_gaweł
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 83

      Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

      Anonimowo? Obawiasz się, że kogoś pomówisz i sobie problemów narobisz jak się podpiszesz imieniem i nazwiskiem pod oskarżeniami, które mogą okazać się fałszywe?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

        10:25 bo to tacy "ludzie" co zamiast zająć się sobą wolą mieszać i dokuczać innym.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

          Ledwo 500 plus w życie weszło a już sąsiedzi samochody wymienili gosciu piszesz... i to z salonu dwulatki no tak 500 zł na pewno starczyło. Już sam nie wiesz co wymyślić.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 86

          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

          Są udzie którzy interesują się innymi i to dla dobra dzieci a nie pijaków meneli żuli złodziei narkomanów itp.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

            15:53 a ich dzieci zaniedbane, bo oni sami myślą tylko o życiu sąsiadów. Zazdrośni, obrzydliwi pieniacze.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 90

          Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

          ano, chyba nie masz sobie nic do zarzucenia, czemu anonimowo? masz prawo to zgłosić

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 89

      Odp.: Gdzie anonimowo zgłosić osobę przepijającą pieniądze z programu 500+ i MOPS-u?

      najlepiej do PCPRu

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
123578 ... 25262728
Przejdź do strony nr
30 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę