Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Fryzjerka

Ilość postów: 40 | Odsłon: 2946 | Najnowszy post
  • Fryzjerka

    Czy jest w Ostrowcu jakaś fryzjerka co słucha klientki ,a nie robi po swojemu?Byłam ostatnio u fryzjerki i jak zapytalam ja o kolor z palety to mi odpowiedziała ,że taki kolor na moich wlosach nie wyjdzie...wyszły żółte pasemka.Dziękuję za informację.

    Gość_Gosc69
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Fryzjerka

      Mało jest takich fryzjerek. Byłam w wielu salonach i niestety znów jeżdżę 50km od Ostrowca aby wyglądać jak człowiek. Myślałam, że jak fryzjerka ma terminy zajęte na tydzień do przodu to coś umie, ale przekonałam się, że umie tyle co i ta, która klientów nie ma. Zresztą na ulicach widać ich "talenty". Może jest jakiś talent prawdziwy, ale ja go nie odkryłam.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Fryzjerka

        To jest nas wiecej niestety.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Fryzjerka

          Cała prawda o naszych ostrowieckich tzw fryzjerkach 16:04

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Fryzjerka

            A salon czekolada?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

            Odp.: Fryzjerka

            Obrazacie ludzi salonów w Ostrowcu jest mega dużo i może nie trafilyscie na swojego ale próbujcie do skutku zycze powodzenia.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Fryzjerka

              Śmieszy mnie myślenie kobiet . Myślicie że wyjedziecie z salonu Panie Wam ładnie włosy umaluje, uczesze i do następnego obcięcia będą takie jak po wyjściu. Nie wszystkie włosy są podatne na to typu : po myciu głowa na dół suszarka i włosy jak Z salonu. Słuchajcie nie każde strzyżenie będzie miało urok bez ułożenia rękami choć trochę. Trzeba trochę wziąć na te szczotkę czy prostownicą. Kochane trzeba. To są tylko włosy. Układajcie je w domu !

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Fryzjerka

                Mysle, panie fryzjerki, ze trzeba szkolic sie, szkolic I jeszcze raz szkolic. Tak z reka na piersi, na ilu szkoleniach bylyscie, jak dawno temu I jak dlugo one trwaly? Jednodniowe nie licza sie, sama teoria nie wystarczy, a nasze miasto nie ma dobrych trenerow. Tu jest pies pogrzebany.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Fryzjerka

                  3:13 taka prawda, a niestety panie myślą, że wszystko nam jedno co nam zrobią na głowie i kasę zdzierają. Od teraz po prostu jak nie wyjdzie tak jak chcę, to nie zapłacę. Po wizycie w salonie u jednej z fryzjerek musiałam za tydzień znów ponieść koszty naprawy tego co mi zrobiła "fryzjerka". Tak nie może być, ze byle kto tnie i woła kasę. Kto w ogóle egzaminuje te osoby?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

                  Odp.: Fryzjerka

                  03:13 Jeśli uważasz że jednodniowe szkolenia to tylko teoria to się mylisz.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

        Odp.: Fryzjerka

        Mogę wiedzieć gdzie Pani jeździ do salonu i jakiś namiar?

        Gość_Lena
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Fryzjerka

      a salon 2+1 lub marty wieczorek?

      Gość_aaa
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Fryzjerka

        Salon M.W. - za każdym razem inne obcięcie i inny kolor włosów, chociaż za każdym razem mówiłam co chcę mieć na głowie. Chyba mam za mały dar przekonywania :).

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

        Odp.: Fryzjerka

        Tzn ja też jestem wymagającą klientka i byłam chyba we wszystkich ostrowieckich salonach i "salonach" i z czystym sumieniem mogę polecić Studio Fryzur L3, p.Kasie z 2+1, salon Edyta z osiedla Słonecznego i Monikę z Metamorfozy.

        Gość_.
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Fryzjerka

          czekolady nie polecam... młoda dziewczyna nie umie nic zrobić, druga tak słucha klientki że gdy powiesz że chcesz chłodny odcień brązu to Ci zrobi kasztan na głowie... szerokim łukiem omijać ten salon

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Fryzjerka

            Potwierdzam. Czekoladę, szerokim łukiem omijam. No cóż ale jak się zatrudnia na zlecenie i wymaga pracy po 10 godz. za marne grosze to i ma się fryzjerki takie jakie się ma.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

          Odp.: Fryzjerka

          studio fryzur L3, gdzie to jest? 2+1 nie skorzystam a i nie korzystałam. Mało tu fryzjerów ale nadmiar "fryzjerów", którzy nie mieli pomysłu na siebie i dziś nas krzywdzą bezkarnie. Warto by przestać płacić jak antytalent zrobi nam krzywdę a i odszkodowania żądać od takich.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Fryzjerka

            L3 jest na Jana Pawła obok Stokrotki.

            Gość_.
            Zgłoś
            Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę