Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

Ilość postów: 34 | Odsłon: 3472 | Najnowszy post
  • Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

    Polecam tylko i wyłącznie Panią Martynę, która robi przepiękne upięcia.

    Niestety trzeba znieść szefową, która nie ma za grosz taktu i pannie młodej na uczesanie w dniu ślubu każe przyjść w umytych włosach. Na pytanie Dlaczego? Odpowiada, "żeby było szybciej, a co jakiś problem??"

    Szefowa nie jest tą samą osobą, co 5 lat temu na początku salonu. Tydzień przed własnym ślubem wyszłam po niekulturalnym potraktowaniu właśnie przez szefową Patrycję z salonu bez usługi.

    Nikomu nie Polecam takich nerwów tydzień przed własnym ślubem

    Właśnie tydzień przed własnym ślubem byłam zmuszona zmienić fryzjera, gdyż nie chciałam narażać się na ten sam stres w dniu ślubu.

    Miała mnie czesać właśnie Pani Martyna, do której nic nie mam.

    Właścicielka grzecznie mówiąc prostaczka!

    Nie polecam na fryzurę ślubną!

    Gość_Nie polecam!
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

      idziesz do byle jakiego salonu i masz pretensje? szkoda ci było kasy na lepszego fryzjera?

      Gość_A
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

        wcale nie byle jaki salon :(ja tam chodzę i zawsze jestem zadowolona!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

        hej.jestem tez klientka tego salonu.jesli by byl naprawde byle jaki i to by ludzie nie chodzili.a za kazdym razem aby tam isc trzeba termin umowic,czyli ....klienci sa...a mnie patrycja za kazdym razem dobrze wlosy robila...pozdrawiam was dziewczynki..

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

        Salon jak salon heh. Pani Martyna super fryzjerka:) zawsze miła, uśmiechnięta, super doradzi zawsze byłam zadowolona. A co do Pani Patrycji, to raz zajęła się moimi włosami oddając w połowie stazystce która nic nie umiała, a pózniej musiała poprawiac po niej fryzurke. W efekcie wyszłam z salonu bardzo nie zadowolona z fryzury i obsługi i od tej pory umawiam sie tylko do Pani Martyny. Gdyby nie Pani Martyna dawno zmieniłabym juz salon na inny.

        Gość_niezadowolona
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

          Cześć.To chyba zle nie świadczy o pani Patrycji,że poprawia,sprawdza po stażysce,musi ją nauczyć pokazać,a też tam chodzę do tego salonu i jak sięgam pamięcią to pani Martyna też była stażystką na początku,pani Patrycja tez ją uczyła sprawdzała i poprawiała,a to akurat na moich włoskach pamiętam... praktyka czyni mistrza :) Więc jest śmieszne dla Mnie to co napisałaś koleżanko... Ty taka idealna jesteś we wszystkim???

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

            ja napisałam tylko swoja opinie i nie bulwersuje sie z byle powodu jak koleżanka z 12.18 :) jeśli sie uczy stażystów to od poczatku do końca a nie włosy obcięte i kic do następnej klientki. zależało mi wtedy na fryzurze a wyszłam z włosami jak bez układania:)

            Gość_niezadowolona
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

              wiesz co koleżanko byłam w tym salonie nie dawno i szefowa zapytała czy modelowanie pełne z podnoszeniem czy tylko wyciągnięcie na szczotkę.więc może to ty nie powiedziałaś czego oczekujesz?

              Gość_michał
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

                kużwa podpis za mego chłopka hehe.sorki.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

          Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

          hejjj.zacznijmy od tego że gdyby nie pani patrycja nie byłoby tego salonu,a jest,i trzyma rękę nad nim do tej pory:) ja lubię tam chodzić i do pani patrycji i martyny.obydwie panie ładnie robią:) pozdrowionka dziewczyny:)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

      dziewczyno co ty wypisujesz ??? to chyba ty jesteś nie miła i zdenerwowana.co Ci takiego zrobiła czy powiedziała ta szefowa??? zastanów się nad tym co wypisujesz.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

      WITAM PANSTWA.TO CO NAPISAŁA TA PANI TO BZDURY.JA JESTEM ŚWIADKIEM TEJ TO AKURAT ROZMOWY PANI PATRYCJI I PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ WÓWCZAS.TO TA PANI RACZEJ OD SAMEGO WEJŚCIA JUŻ BYŁA PODENERWOWANA.PANI PATRYCJA OD POCZĄTKU BYŁA MIŁA I UPRZEJMA.WRĘCZ USPAKAJAŁA TĄ PANIĄ ŻEBY SIĘ NIE DENERWOWAŁA BO NIEMA TAKIEJ POTRZEBY.WIĘC PANI KTÓRA NAPISAŁA TAK ZLE NA PANIĄ PATRYCJE POWINNA SIĘ ZASTANOWIĆ NAD TYM CO PISZE JAK MOŻNA TAK OBCZERNIAĆ.JA JESTEM ZADOWOLONA Z USŁUGI WYKONANEJ PRZEZ PANIĄ PATRYCJĘ.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

        hehe to może pani młoda wtedy to była zdenerwowana swym ślubem i wszystkim innym do okoła:):):)

        Gość_iza
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

          Ja znam tą panią i chodzę do niej się czesać i podcinać.Nie wierzę w to co na pisałaś.A jak nie pasuje to zmień fryzjera.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

        Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

        A co to znaczy obczerniać?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

        Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

        Często obserwuję te panny młode chciałyby czasem niemożliwego a fryzjerki naprawdę starają się -ja bym nie wytrzymała. Pozdrawiam i życzę wytrwa łości FRYZJERom

        Gość_maja
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

      Naprawdę tydzień przed ślubem? Coś takiego? Normalnie tragedia... Heh wrzuć na luz laseczko bo mi to zalatuje jadem, ale od Ciebie. Ja bym cie podał do sądu za pomówienia i publiczne epitety pod adresem moim adresem na miejscu tej właścicielki. Zresztą możesz się czesać gdzie chcesz, co to kogo obchodzi, żeby zaraz o tym pisać. Jak masz jakieś konkretne zarzuty to napisz, bo na razie ich nie widzę. No chyba, że to, że włosy ci kazała umyć w domu, po to żebyś mniej zapłaciła...

      Gość_Roman
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Fryzjer Wymiennikownia na Stawkach 55. Patrycji - właścicielki - nie polecam

        ja też tam chodzę i obie dziewczyny znam jak raz Martynka mnie uczesała to wszyscy na weselu podziwiali moją fryzurę a za tydzień też miałam wesele i czesała mnie Patrycja i co włosy nawet do oczepin nie dotrwały :) teraz jak chodzę to tylko do Martyny. Martyna odwagi otwieraj salon a klientek Ci nie zabraknie :))

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -