Zapytaj pismena, to ci powie, że PO jest zwalczane ;)
A ja głosuje na Pis na P.Rusieckiego
Może się nie znam, ale widzę 103 głosy przy Wójcickim. Inna rzecz - jeśli admin naliczył np. 30 głosów z jednego IP, może je usunąć. Patrz:
"W przypadku wykrycia nieuczciwie oddawanych głosów, wszystkie nieuczciwie oddane głosy zostaną odjęte od wyniku."
Dziś oglądałem spoty wyborcze oraz słuchałem ich.
Najbardziej obłudne spoty to Posłów Rusieckiego oraz Pacelta.
Rusiecki pokazuje zakorkowany Opatów, upadające sady itp. itd. chce zwalniać rolników z kredytów na rok (efekt taki będzie że za rok zapłacą straszne odsetki, albo my zapłacimy je za nich). Pacelt non stop trzyma się sportu, jakby ta dziedzina była nam niezbędna.
Jako posłowie NIE ZROBILI NIC DLA GOSPODARKI, podkreślam NIE ZROBILI NIC DLA GOSPODARKI.
Pacelt -
1. głosował za podwyższeniem wieku emerytalnego,
2. głosował za wotum zaufania dla skompromitowanego rządu,
3. głosował za rentami płaconymi przez Polaków (czyli z naszych pieniędzy) dla Żydów, którzy mieszkali w Polsce czyli około 20 milionów zł miesięcznie,
Poseł Pacelt w 2014 roku ani razu nie zabrał głosu w Sejmie, w 2013 tylko raz w sprawie stypendiów sportowych.
Poseł Rusiecki-
w 2014 roku 8 wystąpień w sejmie. tematyka:
1. Pytanie o obozy śmierci i obronę polskich interesów,
2. Rzeczy znalezione – totalna bzdura!
3. Pytanie o badanie hałasu w budowanych i istniejących wiatrakach (sugestia powołania nowych instytucji zajmujących się tym)
4. pytanie o zarekwirowane 70 paczek na Białoruś,
5. opowieść o Ponurym wygłoszony cały referat,
6. apelacja o 40 tyś zł na otworzenie biura RPO w Kielcach,
7. obrona Polski wschodniej
8. Komisja śledcza w sprawie WSI.
Są to rzeczy które nie mają wpływu na nasz byt!
Jako kolejny entuzjasta głosował za rentami dla Żydów wypłacanych z kieszeni Polaków.
Donosił na Polski Związek Strzelecki doprowadzając do ścigania patriotów przez prokuraturę oraz przeszukania przez policję. Przegrał procesy i nie przeprosił. Postać nieciekawa, typ donosiciela nie mającego nic do zaoferowania.
Jako Posłowie mogli zrobić wiele ale są zwykłymi zapchajdziurami, których potrzeba do podnoszenia ręki. Jako Senatorowie nie mają możliwości zrobienia nic a tym bardziej przez rok. Chodzi tylko o kasę po Posłance Gosiewskiej która na śmierci męża zrobiła karierę polityczną.
nic nie wyciszy, nic nie wyciszy,
starego pismena nic nie jest w stanie wyciszyć.
to taki porządny towarzysz !!!
A według mnie to Twoje wątki wiszą bo są po prostu denne i tendencyjne.
PISiory i jch nienawiść do wszystkiego i wszystkich opanowały to forum.