Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          żenada, 3 dychy za pistolet na bańki

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 33

                          Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          nic sie nie odbędzie. przykro, że tyle osób się wkręciło

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          Byl festiwal cokolwiek to znaczy. Szkoda ze tam poszlam. Lepsza zabawe dziecko mialo na placu zabaw niz na tym wydarzeniu. Dmuchanirc 7 zl za 5 min. Muzyka, za barierkami dzieci mogly puszczac banki na sznurkach- tu fajnie o ile ktos sie dostal. W lewa czesc nie szlam, balam sie ze cena waty mnie przerazi i poszlam. Na fb super wszystko wygladalo a tu lipa i tyle. Na kolory nie czekalam, ale bylo widac po mlodziezy ze sie odbylo.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          Też byłam i też żałuję że poszłam :/

                          Gość_;)
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          Były moje córki i są zadowolone. Twierdzą, że spotkanie dużej liczby znajomych + dobry humor i zabawa = fajnie spędzone popołudnie.

                          Gość_Matka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          Moje dzieci też były na festiwalu kolorów, wróciły brudne i mega zadowolone. Fajnie że są takie imprezy gdzie młodzież może spędzić ze sobą radośnie czas.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          Byłam ale zaraz poszłam z tamtą ceny z kosmosu nie mam pojęcia skąd biorą ceny .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal baniek mydlanych w Ostrowcu - podobno jutro, 26 maja 2016 r.

                          PRZECIEŻ BIERZECIE 500+ TAKŻE DAJCIE INNYM ZAROBIĆ, BIEDAKI....

                          Gość_dr.Zgrzewski
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę