Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Kto zostanie nowym Prezydentem RP
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

Ilość postów: 7 | Odsłon: 882 | Najnowszy post
  • fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

    czy ktoś z Was dzwonił ostatnio na informację PKS, to skandal jak jest obsługiwany klient każda osoba podaje inne informacje jeśli chodzi o odjazdy pks, mało tego czasem już na przystanku okazuje się że autobus nie przyjedzie mimo że na informacji mówiono że na pewno jest, czy nic nie można z tym zrobić, kto za to odpowiada?!

    Gość_pasażer
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

      To i tak, ze sie dodzwoniłes / as :) Ja jak niejednokrotnie dzwoniłam to nikt nie odbierał , tam podane sa 2 nr na informacje i dyspozytornie , to jak dzwoniłam do dyspozytora to łączył mnie z informacja i dalej nie odbierali , jednego dnia to kilka razy tak mnie łączyli a jak juz pani łaskawie odebrała to z wielkim oburzeniem do mnie mówiła , nie wiem czy to az taka ciężka praca podnieść słuchawkę ??? juz bylam wtedy taka zła ze zwróciłam uprzejmie uwage tej pani ze pol dnia dzwonię i po co oba tam w ogole siedzi jak nie odbiera telefonów, a ona mi ze w internecie jest rozkład tylko ze to nie zawsze sie pokrywa z realiami niestety .

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

        Realia nie zależą od informacji, a od dyspozytora, a właściwie od stanu autobusów. Są stare, nawet w chwili odjazdu mogą odmówić posłuszeństwa i nie odjechać.

        Gość_info
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

      Informacja czy dyspozytor mogą udzielić informacji odnośnie kursów realizowanych przez PKS Ostrowiec, jednak w czerwcu zawsze są problemy z taborem, bo to sezon wycieczkowy i wystarczy jeden defekt a już cały grafik pada.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

      Polecam aktualną wyszukiwarkę połączen http://www.e-podroznik.pl/

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

        Pewnego dnia dzwonilam 15 razy na informacje nikt nie odbieral a jak za 16 odebrano tel to wielka laska odpowiedziec na jedno pytanie czy ten autobus dzis kursuje .

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

        Odp.: fatalna obsługa klienta na informacji PKS Ostrowiec

        Nie tylko wyszukiwarka, ale i możliwość zakupu tańszych biletów na kursy różnych przewoźników w tym i PKS Ostrowiec. Można się dowiedzieć i od razu mieć bilet. A jak pobierzesz wersję mobilną to masz rozkłady w swoim telefonie i nie ma sensu wydzwaniać na informację.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę