Czy miło jest nie płacić czynszu za mieszkanie?.
Sąd Najwyższy podjął uchwałę niekorzystną dla osób zalegających w opłatach za mieszkanie. Artykuł w Rzeczpospolitej - link. Sygnatura akt III CZP 42/15
"Niekorzystną dla osób zalegających w opłatach za mieszkanie"? To tak jakby napisać, że kara więzienia jest "niekorzystna dla przestępcy". Decyzja jest przede wszystkim SPRAWIEDLIWA i korzystna dla ogółu.
Niektórym bardzo miło skoro nie robią tego latami całymi
Nie płacisz nie mieszkasz. To proste!!!
sztuką jest nie płacić i latami mieszkać , oj będzie się działo !!.
Kto do nie płacenia dopuszcza , pomijając wymogi prawne.
Przecież to działa od 2015 roku i ile mieszka zlicytowano w Ostrowcu> I dług niektórych mieszkańców spółdzielni to nie 3 czy 5 tyś., a niekiedy 20 i ponad 30 tysięcy.
Umorzą , odpracują i jakoś to będzie a solidnie płacący emeryci będą mieć podwyżki , bo mieli podwyżki emerytur i rent - po dwa zeta.
albo dług odkupi kapitał obcy.
popieram gość 09:31 - kumple mogą odpracować, pozostali płacić muszą. Jesteś kumplem to i dług ci niestraszny.