Kto w Ostrowcu wykonuje wewnętrzne drzwi przesuwane/przesuwne?
Polecam zakład szklarski na Reja robiłam takie drzwi do garderoby, objeździłam całe miasto wszędzie czas oczekiwania na drzwi był 4-5 tyg ,cena około 1300zł a w zakładzie na Reja zrobili drzwi w ciągu 4dni cena połowę niższa a efekt super !!! naprawdę polecam!!!
Zakład szklarski na Reja wykonuje drzwi na chińskich,najgorszej jakości systemach.Też się kiedyś pokusiłam bo mi wyszło kilka stówek taniej,jak chciałam zgłosić reklamację,że drzwi są całkowicie do du... to mi pan powiedział,że czego ja oczekiwałam za takie pieniądze?Nigdy nikomu nie polecę tej chińskiej tandety!!!!
wszystko zależy jakie drzwi to mają być czy całe szklane czy z drewna czy mdf. Ja osobiście robiłem sam, ale trochę się na tym znam. Mianowicie drzwi kupiłem w Castoramie drewniane surowe koszt 400zł. Malowałem sam, koszt systemu przesuwnego to około 150zł, też na Reja. Czyli jakieś 600zł za wszystko. Jeśli chodzi o MDF to są gotowe drzwi z całym systemem na alegro koszt około też 600zł. Jeżli chodzi o szklarza z Reja to wszystko zależy czego się chce. Robiłem drzwi do szafy u tego Pana i jestem zadowolony mam 4 lata i nic się nie dzieje. Teraz będzie mi robił drzwi do drugiej szafy koszt około 1300zł ale całe w grafice naklejanej na szybę. Za te same drzwi w firmowym salonie ale na systemie INDECO Pan mi powiedział 2800zł. Także zależy co kto woli, ja wolę na gorszym systemie ale taniej. Pozdrawiam i może komuś się przyda moja opinia.
Nie porównuj przede wszystkim oryginalnych systemów Indeco do chińskiego badziewia jakim jest Bimak u szklarza na Reja.To samo dotyczy grafiki na szkle,jeżeli jest to fototapeta klejona na szkło jest dużo tańsza niż nadruk na szkle.2 różne techniki,odsyłam do wujka G :) Robię to na bieżąco ale w innym póki co rejonie Polski,jak coś to mogę podpowiedzieć.
castorama i firma Perfect-Door robią przesuwne i montują polecam bo je mam
Do gościa z godz. 12.32, napisz ile kosztowałby mnie system kompletny do wnęki o wymiarze szerokość 160cmx240cm w tym systemie INDECO. Albo gdzie mogę kupić cały system.
Piszecie głównie o drzwiach do szaf a mnie interesują drzwi pokojowe. Proszę o radę.
Do gościa z godziny 17.05 napisz czy potrafiłbyś sam zrobić czy chcesz kupić gotowe. I jakie drzwi to mają być ze szkła, drewna, czy mdf. Czy drzwi mają być chowane w ścianę czy system ma być na wierzchu.
http://allegro.pl/drzwi-przesuwne-mega-promocja-jedyne-takie-i3087565801.html
http://allegro.pl/drzwi-przesuwne-arte-40-lub-50-dre-kaseta-125mm-i3053333556.html
Zobacz te 2 linki czy o takie Ci chodzi.
Widzę, ze znawca profili aluminiowych z ciebie. A byleś w Indeco i widziałeś tam możne prasę do tłoczenia aluminium? Ciekawe czy w ogole widziałeś, bo ja tak.
Nie sadze, ze ja tam znajdziesz. Z tego co wiem, a wiem dużo w Polsce tylko jedna marka (mowa o polskich markach) produkuje sama w zakładzie tłoczącym aluminium. Sama marka zresztą należny tej ze fabryki. A te wszystkie aluminiowe profile do szaf jak Sevroll, Aluprofil (który to nalezy do Sevrola tak samo jak Visconi), Indeco, Laguna i wspomniany Bimak, to produkcja chińska. Znam Bimaka i powiem ze zrobili ogromny postęp co chodzi o jakość a cena niska bo nie maja tak jak np Sevroll floty handlowców w każdym zakątku Polski
Pracuje na wielu systemach w tym także Bimak i powiem, ze jakość poszła mocno w gore i nie różni się od Indeco, Laguny czy Sevrolla. Zasadnicza różnica to cena (a Bimak najtańszy) i indywidualne upodobania klienta co do raczek. Wszystko to chińszczyzna i nie ma co się oszukiwać.
Jeżeli uważasz,że Bimak nie różni się jakością od np Indeco,to nie jesteś żadnym fachowcem.Robiłem wszystkie te systemy i Bimak jest porażką,a jakość fatalna,najgorszemu wrogowi bym nie polecił.Jak ktoś chce najtaniej,to może na 2-3 lata poleciłbym Sevrola.
Profilowy,Indeco produkuje stal i aluminium w Polsce od 2003 roku,więc jak nie wiesz to nie ściemniaj.A reszta to faktycznie made in china.
Indeco tłoczy aluminium w Polsce? Gdzie???? Koszty produkcji takich rzeczy w Polsce są zbyt drogie wiec musi być ściema, może jeden profil tłoczy w Polsce dla ściemy a reszta płynie z chin. gdyby było inaczej to na ich stronie miałbyś to wypisane grubą czcionką - PRODUKOWANE W POLSCE, co do stali to się zgodzę ze robią sami, no i podobają mi się ich raczki wiec Indeco spoko.
A co dokładnie z Bimakiem nie tak, wielu na tym pracuje i wielu mówi, ze jakość spoko, tez dają 5 lat gwarancji? Sevroll tez ok ale gdzie ta różnica Karol?
aluminium Indeco tez z Chin, stal robia w Polsce
A gdzie w tym wszystkim Raumplusa system.nikt tego niezna,i Fikszo.
Drzwi przesuwne w 4 dni to chyba o czymś świadczy... Widocznie są tak kiepskie że nikt ich nie chce kupować a zakład nie ma roboty, łapie wiec klientów na szajs w super cenie. Swoją drogą to chyba jedyna pozytywna opinia jaką słyszałam na temat tego zakładu tym bardziej że dotyczy też ceny a z tego co mi wiadomo to najdroższy zakład szklarski w regionie... Czyżby autoreklama w dobie kryzysu...