Gdzie chcielibyscie mieszkać? W bloku w miescie czy we własnym domu poza miastem ??
To zależy w jakim jesteś wieku i jakie posiadasz dochody.Według mnie, dla osób starszych to blok.Natomiast młodzi do własnego domu.Ale wszystko zależy od gotówki i upodobań.
Dom jest droższy w utrzymaniu niż mieszkanie w bloku.
droższy? jest tu wątek na forum w ktorym ludzie sobie policzyli ze utrzymanie domu jest tańsze a za ogrzewanie gazem płaca 4 klocki rocznie :) zalezy też co masz na mysli mówiąc utrzymanie, jeden wyda 10tys na same ogrzewanie i opłaty, drugiemu 30tys braknie bo kończy remont.. ile by nie wyszło wolałbym dom trzeba się będzie zamnienić
zdecydowanie dom, nawet malutki, ale dom
Ja mam mieszkanie w bloku/70m.kw./ urządzone w/g najnowszych trendów i znajomi jak przychodzą do mnie to zachwyceni mówią:"mieszkasz jak w prywatnym domku".
ale nie w prywatnym,bo zaleznym zawsze od kondycji spółdzielni a w swoim to jest w swoim..do nastepnych pokoleń gdzie zawsze pozostaje ziemia najlepszy kapitał
nigdy to nie bedzie to samo co dom, chociazby z braku podworka i sasiadow nademna,, podemna i obok :)