Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Do nas wyborców - mieszkańców Ostrowca Św. i okolic: wybierzmy mądrze

Ilość postów: 6 | Odsłon: 652 | Najnowszy post
  • Do nas wyborców - mieszkańców Ostrowca Św. i okolic: wybierzmy mądrze

    Wiem z doświadczenia i rozmów na temat głosowań, w jaki sposób duża liczba osób oddaje swój głos w wyborach - bo znam ze słyszenia, bo fajne nazwisko, bo dziwne imię, bo z sąsiadką tak ustaliliśmy to zagłosuję na tą osobę. Otóż najwyższa pora to zmienić! Idźmy wreszcie przygotowani na te wybory, od nas tym razem wiele zależy. Nie zajmie nam dużo czasu przeczytanie informacji o kandydatach w obwodzie gdzie głosujemy, czym się zajmują, gdzie i czy pracują, co sobą prezentują. Czy na pewno chcemy dać władzę osobie np bez wykształcenia, bez pracy, bez doświadczenia życiowego, czy emerytowi? Czy zawsze narzekający na brak czasu i ogrom obowiązków nauczyciel poradzi sobie w radzie czy sejmiku? A może lepiej będzie jak lekarz zamiast działać w radzie będzie odpoczywał i zdobywał nową wiedzę medyczną? Czy kandydat X potrafi liczyć, przewidywać, dbać o nasze dobro i jest odpowiedzialny? Czy osoba, która nic w życiu nie osiągnęła osiągnie sukces tym razem? Zdaję sobie sprawę, że należy odsunąć zdecydowaną większość rządzących naszym miastem, powiatem i województwem, ale żeby za cztery lata nie powtórzyła się ta sama sytuacja. Dlatego wybierzmy mądrze.

    Gość_Polak_Ostrowiak
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Do nas wyborców - mieszkańców Ostrowca Św. i okolic: wybierzmy mądrze

      Drogi Adminie, co złego lub niezgodnego z zasadami forum jest w tym wątku, że ma "areszt"?

      Gość_Polak_Ostrowiak
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Do nas wyborców - mieszkańców Ostrowca Św. i okolic: wybierzmy mądrze

      Popieram,i dlatego dobrze zaglosuje,madrze.

      Jesli ktos do tej pory niczego nie zrobil to juz i tak nie zrobi.

      Czas na nowe umysly.

      melania
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Do nas wyborców - mieszkańców Ostrowca Św. i okolic: wybierzmy mądrze

        Problem w tym, że wielu z tych nowych też niczego nie dokonało .....

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Do nas wyborców - mieszkańców Ostrowca Św. i okolic: wybierzmy mądrze

          Dlatego (14:41) wybierzmy mądrze. Wyżej opisane są wcześniejsze głosowania, tak nie musi być tym razem. Poczytajmy, zastanówmy się co może wnieść nowego kandydat do RM czy powiatu - nic na siłę nic na hura. Jak nie ma życiowych sukcesów, nie będzie miał i w tej kadencji.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Do nas wyborców - mieszkańców Ostrowca Św. i okolic: wybierzmy mądrze

            Ludzie,którzy są na bieżąco z sytuacją w miescie,żyją problemami Ostrowca,a przy tym słuchaja inf.czytają wiedzą na kogo głosowac,ale połowa głosuje na przypadkowe osoby - bo np.ksiądz polecił-stąd wybierani są nie zawsze odpowiedni kandydaci.ta papierowa kampania jest kretyńska.Tylko bezpośredni kontakt z wyborcami,nawet dużo wczesniej,a ulotki to śmieci,.Zarzucanie skrzynek,zwłaszcza w ostatnich dniach przed wyborami nic nie daje,pieniądze wyrzucane w błoto.I te nudne hasła.Dobrze,że to juz koniec.Na prezydenta będą sie liczyć dwie osoby-p.K i p.G. Oni się spotkają w II turze.Tak to widzę.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -