doradźcie do jakiej partii zapisać sie ,żey pomogli mi w uzyskaniu pracy?
PO albo TOS
PSL ma najwięcej swoich koryciarzy, zawsze są na fali.
Ja bym obstawił jako "number one" ... PSL, potem PO. Tyle że w przypadku PSL robotę masz dożywotnio, w przypadku PO może być różnie. Jeśli jesteś atrakcyjną w miarę kobietą to wstręt do obleśnych przeważnie chłopków, co to uważają się za takich co to wszystko mogą musisz gdzieś schować, bo chłopaki z PSL jurne so, łoj jurne ... :)))
Co do TOS-su zaś to trzeba by osobiście poznać przynajmniej tego wirułoza akordełona, ale na to już chyba za póżno, bo sam już nóżkami przebiera, bo mu się grunt pod nóżkami troszku pali ... :)))
nie wystarczy zapisanie do partii, zreszta jak nie masz czego zaoferowac, to tylko cie wykorzytsają i nie badz naiwna, ze jak pojdziesz do lozka to cos zyskasz. ci co potrzebuja maja juz kogo sponsorowac. nie daj im nawet powachac swojego ciala. jesli jestes facetem, masz wieksze szanse, bo plec meska traktuje sie powazniej. wystarczy że blysniesz inteligencja, ale nie bedziesz dazyc do przywodztwa (pod zadnym pozorem), trzeba byc usłużnym - cała filozofia.
Dasz datek posadka będzie.
Wiecie czy PUP kieruje na staże do biur poselskich????
Datek to na organistę ma iść ?
A na trzepanie nie łaska?