Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy cała ulica Siennieńska powinna być przejezdna?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Dnia 27 października zmarł ks. Mirosław Gajewski, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego

"usiłują domyślać się tego, czego nie widzą i opowiadać o tym, czego nie sposób podejrzewać" - na tym polega dążenie do prawdy, do której mamy prawo. Lecz ty wolisz oczywiście zamieść sprawę pod dywan. Napisz jeszcze, że umarł ze starosci z Biblią w ręku a jego samobójcza śmierć to tylko plotka.

Gość_parafianin
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dnia 27 października zmarł ks. Mirosław Gajewski, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego

Adwokatka się odezwała. Felice, jaki masz w tym interes i dlaczego tak zabiegasz, aby zamknąć temat bez dyskusji.Może wiesz więcej, niż wszyscy?Może będziesz miała ku temu okazję podczas jakiegoś przesłuchania? Tylko pamiętaj, że za fałszywe zeznania odpowiada się karnie. Teraz mam dwa słowa do "parafianina"- bardzo mądry pomysł z tymi braćmi Sekielskimi. Oni obaj mają już doświadczenie w ustalaniu faktów, które niejednemu wydawały się nie do ustalenia. Dzięki za to, że ruszyłeś ten temat. Jesteśmy to winni Księdzu Mirosławowi.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Parafianin, dzięki. Jak by co, pomożemy i chętnie będziemy zeznawać, bo wiele jest do wyjaśnienia.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Nie dziękujcie, bo jeszcze nic nie zrobiłem. Później podeślę swoje ustalenia i link do tego wątku Sekielskim. Nie mam pojęcia czy się tym zajmą, ale innego pomysłu nie mam. Jeśli macie listę pytań/uwag/wątpliwości dotyczących śmierci księdza, możecie wpisać je poniżej.

Gość_parafianin
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Dzięki za dobre chęci, to też jest ważne. Od dnia śmierci ks.Mirosława nie daje mi spokoju myśl, że nic nie zrobiliśmy, aby ustalić, co tak naprawdę się stało? Jeśli Sekielscy nie byliby zainteresowani bezpośrednio tym tematem, to może chociaż poradzą, co zrobić, gdzie pisać, gdzie się zwrócić? Oni mają prawników, to może coś poradzą?Mam znajomego księdza w innym mieście i mówił mi, że temat śmierci Ks.Mirosława był głośny wśród księży w całej Polsce. Też się dziwił, że sprawa tak szybko ucichła. Może będzie potrzebny jakiś prawnik, to się złożymy, zamiast dać na ofiarę i pokryjemy koszty. Myślę, że na forum nie warto się o tym zbyt szeroko rozpisywać, bo przecież każdy może to czytać. Działaj, na razie poczekamy, co powiedzą Sekielscy, a potem razem krok po kroku dojdziemy do prawdy. Pozdrawiam Cię i jeszcze raz dzięki.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Popieram jak najbardziej. Należy wreszcie ustalić przyczyny samobójstwa naszego Księdza tym bardziej, że wiele złego się słyszało.Nie można tego zostawić.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Ktoś tu pisał, że nie ma skutku bez przyczyny i dlatego to trzeba ustalić. Nasz Ksiądz nie był nastolatkiem, żeby popełniać samobójstwo z byle powodu. Znajdziemy winnych.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Ja słyszałem, że ten list, co ks. Mirosław zostawił jest u jego rodziny.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Znałem księdza Mirka

Wspaniały ksiądz

Przełożeni powinni mu pomóc, A stało się inaczej

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Gościu 00:08 najlepsze w takich sprawach są ogólnopolskie media które specjalizuje się w takich tematach. Ale warunek nie trzeba się bać mówić o prawdzie. Niestety to miasto od lat jest zaszczute. Tu wszystko jest zamiatane i dlatego nigdy nie ma tematów z Ostrowca w telewizji choc bylo by ich duzo, bo tu jest tak jak w Calabriii. Dotyczy to szczególnie polityki i biznesu ale z czasem przenosi się również na inne sfery życia.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Dobry pomysł. Taki Superwizjer pewnie chętnie by się tym zajął.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 359

Odp.: Dnia 27 października zmarł ks. Mirosław Gajewski, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego

Nie ma żadnego listu nie piszcie głupot.

Gość_..
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 360

Odp.: Dnia 27 października zmarł ks. Mirosław Gajewski, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego

Jak można się z parafianinem skontaktować?

Gość_..
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Co takiego złego słyszeliście?plotki?każdy coś mówi ,dodaje ..

Gość_..
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Jak to mówią? Milczenie jest złotem, a mowa srebrem, czy jakos tak.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 363

Na Morawicę trzeba pisać.:))

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

gościu z 14:44, pisz na rafalkowalski7012@gmail.com jakby coś, innych też zapraszam, zapewniam poufność i anonimowość, o niczym nie zamierzam pisać tu na forum. Gościu z 16:49, milczenie nie jest złotem w przypadku przestępstwa czy takich niewyjaśnionych spraw. Mamy prawo wiedzieć, bo kościół to nie proboszcz i budyneczek, kościół to My.

Słyszałeś kiedyś o grzechu zaniedbania? Każdy, kto machnął na to ręką, by nie szkodzić kościołowi, go popełnia. Ja też, ale swój błąd spróbuję naprawić.

Gość_parafianin
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Rób jak uważasz, ale skąd masz pewność, że autor wpisu z godz.14:44, to nie główny zainteresowany i chce tylko ustalić Twoją tożsamość? Podobno dla niego wykończyć kogoś, to jak splunąć. Twoja sprawa.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 17182022232425
Przejdź do strony nr
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -