Czy wiecie co będzie się działo w tym roku w Dni Ostrowca i kiedy dokładnie będą?
Dni Ostrowca będą w terminie 17 - 19 maja. Pierwszego wieczoru wystąpi zespół "Buldog"; drugiego jeszcze dokładnie nie wiadomo (chyba Halina Kunicka); na finał Ray Wilson.
Nie będzie czegoś bardziej dla młodzieży? Bo jak na razie to nie znam żadnego z wykonawców wymienionych przez Ciebie :)
No wez sie ogarnij- nie znasz Haliny Kunickiej? Jest w orkiestrach detych jakas siła????Masz net? Masz.
Ona ma juz chyba z 80 lat.
brak wyborów w tym roku = nie ma dobrych imprez w mieście ...niestety
nie ma zanego pogo serio
Gościa z Genesis też nie znasz?
Tego Wilsona każdy w radiu słyszał, ale nie każdy kojarzy z nazwiska. Generalnie to nie jest jakiś kiepski artysta, ale te koncerty spod znaku Genesis Classic z orkiestrą symfoniczną, to taki odgrzewany kotlet. Szkoda, że organizatorzy mają wąskie horyzonty muzyczne, bo za mniejsze pieniądze można by było sprowadzić młodszych artystów, którzy na żywo potrafiliby zrobić dużo lepsze wrażenie na młodszej publiczności.
Ale generalnie bardzo ciekawy pomysł jest z podziałem na dwie sceny, pod galerią i w amfiteatrze.
http://www.samorzad.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_samorzad.pap.pl&_PageID=2&s=depesza&dz=260701.wiadomosci&dep=120929&data=&_CheckSum=1737167425
No masz! Kunicka się nie podoba! Hahahaha żartuję, ona chyba już od dawna nie śpiewa. (To mama Marcina Kydryńskiego i teściowa Jopek, o ile pamiętam)
ma być też Andrzej Cierniewski tak słyszałam
Kunicka to żona Kydrynskiego, mama Marcina podróżnika/. Jak boga to już nie ma kogo zaprosić?