Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy masz zaufanie do ostrowieckiego szpitala?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Dlaczego w świeckiej szkole religia jest obowiązkowa?

Ilość postów: 5 | Odsłon: | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Dlaczego w świeckiej szkole religia jest obowiązkowa?”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Dlaczego w świeckiej szkole religia jest obowiązkowa?

    Religia powinna być na pierwszej, albo ostatniej godzinie lekcyjnej. Młodzież sama powinna zdecydować czy chce na taką lekcję uczęszczać. Jeśli chodzi o to, że liczy się do średniej, wówczas albo powinni z tego zrezygnować, albo dać możliwość uczęszczania na lekcje etyki.

    anaiana
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Dlaczego w świeckiej szkole religia jest obowiązkowa?

    Religia jest nieobowiązkowa a etyki nie ma ................ :)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

    Odp.: Dlaczego w świeckiej szkole religia jest obowiązkowa?

    Martik, wiem że się powtarzam ale masz jakąś obsesję. Lecz się kobieto, póki za późno nie jest. Religia nie była, nie jest i nie będzie obowiązkowa w żadnej szkole świeckiej szkole.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście prowokuje się wywołanie sprzeczki lub innej negatywnej reakcji Forumowicza; na tym Forum nie wolno prowokować w taki sposób.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

    Odp.: Dlaczego w świeckiej szkole religia jest obowiązkowa?

    @Sceptyk,

    Człowiek chodził do inne szkoły niż wszyscy (to taka szkoła dla Osób Wybitnie Mądrych), dlatego poniższe wyliczenie nie trafi do jego umysłu:

    (4+4+4+4+4+4+4+4+4+4)/10 = 4

    (4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+6)/11 = 4.18

    wg. rozumowania Człowieka: 4 = 4.18

    Nobel, po prostu Nobel

    Gość_kwas
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

    Odp.: Dlaczego w świeckiej szkole religia jest obowiązkowa?

    Formalnie religia nie jest obowiązkowa, ale praktycznie tak.

    A dlaczego w świeckiej (??? tylko formalnie) szkole jest religia?

    Bo to świetny interes dla Kościoła Katolickiego. Państwo wykłada na szkolną katechezę około 1 300 000 000 PLN każdego roku. Czy możecie sobie wyobrazić ile brakujących w szkołach rzeczy można by za tę gigantyczną kwotę sfinansować?

    Gość_Andrzej
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę