Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5915

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Ale ja chcę dokładnie wiedzieć, za CO mnie zrugała.? Bo czytam i widzę tylko wymianę zdań. Są pytania i odpowiedzi.

                          To jeszcze raz: za co mnie zrugała? Coś źle napisałam?

                          Gość_sprw
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Nie ma tak, że zrugała i nie wiadomo za co. Nikt by sobie na takie zachowanie nie pozwolił. Za co Felice mnie zrugała?

                          Gość_sprw
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5918

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          No, proszę. Wg słownika:

                          zmieszać z błotem, skląć itd...oczywiście UPOMNIEĆ pasuje w tym szeregu jak najbardziej

                          Potrafisz pisać ze zrozumieniem?

                          Koniec głupiej dyskusji i stanowczo żądam, żebyś nie tylko Twoją Mamę , ale i p.P

                          przeprosił za nazywanie "stara/ stary"!!!

                          I na tym koniec głupiej dyskusji. Z dziećmi się nie dyskutuje na temat tego, co nie podlega dyskusji. Mam nadzieję, że zrozumiano!

                          Gość_sprw
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5908

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Teraz Państwo mają kolejne dowody na to, jak biedne wychowawczo jest obecne młodziutkie pokolenie. Pedagodzy siedzą i piszą program naprawczy. Będzie więcej w systemie kar za niewłaściwe postawy wobec ludzi.

                          Pycha tych dzieci jest śmieszna, bo potrafią pisać, wklejać linki itd..

                          Ale kompletnie nie umieją czytać ze zrozumieniem i dlatego nie odpowiedzą na zadane im szczegółowe pytania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          No właśnie. Jakiś ekspert od dyd. na pewnym Uniwerku zaproponował niedawno w tym temacie, że zamiast mówić, tak jak się często słyszy, że to pokolenie jest stracone, nie umie nic... ten Pan zaproponował, żeby spróbować, systemowo, na większą skalę- odebrać młodzieży internet na miesiąc.

                          W którymś kraju odebrano na tydzień tylko i wyszło, jakie są skutki uzależnienia, w tym wypadku komputerowego. Dzieci były jak ryby bez wody. Masakra. A potem powoli terapia i coraz więcej możliwości w realu. Dzieci uratowane, wyleczone. Teraz mają dawkowany internet. Tyle , ile potrzeba, żeby zachować zdrowie i kondycje fizyczną.

                          Gość_sprw
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          To bardzo dobry pomysł aby limitować dzieciom i młodzieży internet.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5914

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          dopoki wszystko sie udaje BOG wydaje sie niepotrzebny do niektorych wpisow

                          Gość_g
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5917

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Tylko, to wychodzi na to, że to Ty sprawiedliwa nie potrafisz "czytać ze zrozumieniem". Nie znasz znaczeń prostych słow. Powinnaś zatem wrócić i się sama edukować.

                          Możliwe, że to Tobie przydało by się limitowanie internetu. Siedzisz na tym forum od rana do wieczora - jaka to życie? Takie wegetowanie bardziej. Jakbyś zobaczyła, po tym jak Ci odetną internet, co możma na tym świecie robić, to dopiero byś otworzyła oczy.

                          Nie dziwię się, że dzieci nie są zainteresowane religią jak katechezy uczą takie osoby.

                          Jeszcze nie wszystko stracone Sprawiedliwa. Możesz odzyskać prawdziwą radość z życia, a uwierz mi nie jest nią pilnowanie tego wątku od rana do wieczora.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Ja nie jestem specjalistką od rozmawiania z mądrymi w innym sensie. Tak więc poszukaj sobie odpowiedniej osoby.

                          Tylko jeszcze żądam, żeby publicznie przeprosić Twoja Mamę za nazywanie starą oraz p.P za nazwanie starym.

                          Jesteś nadal małym i niewychowanym Niczego Cię tu ludzie nie nauczyli.

                          Gość_sprw
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Adwersarz to,,stary" wyga

                          Gość_Zenon
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Stary to może jest , tylko co widać, raz jest dzieckiem, a raz po studiach.

                          Dziwny przypadek. Ale może go chociaż zdyscyplinujemy. Nie ma tak, ze będzie bezkarnie jeździł. Kiedyś Zatruwał życie Felice, teraz na odwrót.

                          Strachliwa nie jestem, koniec poniewierania kimkolwiek!!! Niech tylko podskakuje.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5921

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Może wszyscy razem go zrugamy i będzie zmykał w podskokach.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          To zwykły debil jest, paranoik, który myśli, że tu jedna osoba pisze. Naprawdę chory człowiek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5924

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Tylko gdzie, do kuwety?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Jest dzieckiem Bożym

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          TEN, co chwali się, że założył kościół kota- jest dzieckiem Bożym??????????????///!

                          to skandal

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5951

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Do sprawiedliwej z 21:01

                          Sprawiedliwa, przemyśl dzisiejszy dzień.

                          Postaraj się popatrzeć na siebie z dystansu.

                          Wydarzyło się cos, co może zabolało Cie przez mocne słowa, ale może takie powinny być, abyś coś zrozumiała.

                          Ludzie z tego forum, nawet katolicy nie są zachwyceni Twoją działalnością.

                          Proszę przeczyataj jeszcze raz wszystko co napisałaś, nie tylko słowa firmowane przez "sprw".

                          Nie przynosisz nam dobrej sławy. Kościół obecnie musie mierzyć sie z wieloma problemami, a Ty swoją działalnością naprawdę niekiedy tylko przeszkadzasz!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 5956

                          Odp.: Dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła?

                          Drogi 14:03 z wczoraj.

                          Twoj post, a właściwie przedostatnie w nim zdanie, utwierdzają mnie w trafności spostrzeżeń w moim poście z 07:48, które jakoś dziwnie chyba Cię dotknęły.

                          Bardzo chciałbyś, aby następne pokolenie resortowców, to "nowe pokolenie ludzi urodzonych w nowym systemie", nie miało nic wspólnego z tamtejszą władzą oraz tranformacją "ustrojowo-majątkową" pod egidą służb specjalnych PRL-u i w ogóle nie było z nimi kojarzone. To bardzo nieładnie chcieć zapominać o swoich, także materialnych, korzeniach i wstydliwie potomkom tego nie uświadamiać. Rozumiem, że aby m.in. podróżować i znaleźć swoje miejsce na ziemi (gdzieś tam, w eleganckim świecie, ale i nad Wisłą), potrzeba szybkiej, dużej i łatwej kasy.

                          Dla mnie troska główa w tym, że ludzi tych Kościół Katolicki mentalnie uwiera (skądinąd to rozumiem: 7-me przykazanie, miłość bliźniego, obecność krzyża (dla mnie Krzyża) w przestrzeni publicznej itp.), co okazują w każdy możliwy, często w agresywny i także zakamuflowany sposób.

                          Będzie okazja nie raz o tym pisać, bo antykatolickie szydło z wora wyziera często (żeby nie było to tamto, pedofilię z Kościoła należy wypalić gorącym żelazem).

                          P

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 313314316318319 ... 448449450451
Przejdź do strony nr
539 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -