Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

Ilość postów: 269 | Odsłon: 47595 | Najnowszy post
  • Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

    I to takie fajne niezależne finansowo kobiety, ambitne, pracujące, z wyższym wykształceniem. I to jest rutyna znam kilka takich fajnych par w tym wieku. I nie wiem dlaczego jak face może taką elegancką ambitną żonę zdradzać. Czy to już taki rytuał i to nieuniknione? Chyba tak tylko dlaczego....

    Gość_Zuza
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

      Jak można zdradzić żonę którą facet chwali się kolegą. Która jest dużo bardziej zadbana i ma dużo droższe ciuchy i kosmetyki niż jakaś młoda mało obiecująca farbowana blond?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

        bo zazwyczaj to taki 50 cio latek niewiele juz moze dac , chyba że kasę i kobieta zadbana ,elegancka znajduje sobie kochanka , a on bidulek musi jakos odreagowac to płaci za seks hehehe

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

          Kryzys- chcą się sprawdzać.Tylko, że im to nie wychodzi.15 sekund i po wszystkim.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            Faceci zazwyczaj zdradzają kobiety, w tym żony, i wiek nie ma tutaj nic do rzeczy... Ale prawdziwy mężczyzna tworzący udany związek ze swoją kobietą już niekoniecznie musi "strzelać oczami" na boki:) A poza tym... ja nie jestem dociekliwa jeśli nie dzieje mi się krzywda, a on dyskretny:)

            Gość_hedonistka
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              Hedonistko, co to znaczy że faceci zazwyczaj zdradzają? Czyżby kobiety tego nie robiły? Coś powiało mi tu feminizmem. W jednym masz rację, nie zależy to od wieku. Dużo natomiast zależy od wychowania i zasad wpojonych w domu rodzinnym. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Nie każdy facet zdradza, tak jak i nie każda kobieta. Po prostu niektórzy ludzie to robią a inni nie. Tak bym to podsumował.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

              Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              Ja muszę poprzeć hedonistkę.Oczywiście,ze mężczyźni zdradzają częściej i co najgorsze w większości przypadkach bez powodu!

              Z nami jest inaczej, zawsze musi być jakiś powód.Czy osamotnienie w związku,syndrom ojca,czy chęć adoracji,czy po prostu czysta ciekawość.W innym razie jesteśmy wierne aż do bólu.

              Mężczyźni podchodzą do tego typu relacji jak do zabawy,relaksu a kobitki angażują się uczuciowo.

              Taka jest zasada i niech mnie ktoś przekona, że jest inaczej.

              Znam kilka takich Pań, które uważały się za twarde sztuki,sex i tyle zero zobowiązań ...no i przepadły-taka NASZA CHOLERNA NATURA!!!

              Gość_magmeg
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

              Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              Piszesz głupoty.Jak suka nie da to i pies nie weźmie.To porównanie w 100% adekwatne.Chyba już zrozumiałaś.

              Gość_corel
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 154

              Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              to jest miecz obusieczny . Kobiety zdradzają mężczyzn z tych samych powodów.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 227

              Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              tak tylko faceci zdradzają??? zobaczcie co się dzieje w firmach tu na ostrowcu jak to kobiety w czasie pracy na magazynach itd czy po pracy chętnie się wypinają i to nie tylko starszym facetom tylko przeważnie 20paro latkom.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 157

            Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            Oj to byś się pomylił...!!! Sam mam ponad 50 i nie kończę szybciej jak po 1-1,5 godzinie.. Już miałem narzekania że za długo.. To właśnie niejeden młodzieniec siada.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              O Jezu jak bym miała męczyć sie z chłopem 1,5 godz i wąchać smród jego potu to wolę sama siedzieć do końca moich dni najlepiej w domu spokojnej starości gdzie nie ma chłopów.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

        BO TAKA MAŁA FARBOWANA,BĘDZIE WIDZIAŁA W NIM BOŻYSZCZE,TAKIEGO TATUŚKA,WZÓR DO NAŚLADOWANIA. ON SIĘ BĘDZIE CZUŁ DOCENIONY,DOPIESZCZONY.ZNAM Z AUTOPSJI.TYLKO, ŻE JEJ SIĘ ON SZYBKO ZNUDZI I BIEDAK BĘDZIE MUSIAŁ ZADOWOLIĆ SIĘ TYM CO MA W DOMU-WIERNE I SPRAWDZONE.

        Gość_magmeg
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

          " Tak bardzo żonę szanował, że aż inne fatygował" - "Czciciel żony"

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

          Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

          zgadzam się i powiem też po sobie to oni kobietę zaczepiają, podrywają.. i taki starszy będzie zawsze "dopieszczał" w seksie i poza nim będzie się starał niż taki małolat. Wiem z doświadczenia. Ale już przed 50 to robią, jak i po, różnie. Boli Was głowa, marudzicie i dziwicie się. Wychodzę z takiego założenia, że dlatego zdradzają, bo słyszałam, że właśnie nie ma seksu, zainteresowania od żony itp.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            Przecież musza na coś narzekać byś się zlitowała.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              Tak dokładnie na litość no i to działa-niestety.Taki bidulek i jak się nim nie zaopiekować.Nawet jeśli mają żonkę chętną ,to potrzebują nowego ciała,bo najzwyczajniej są znudzeni.Nic już w niej nie widzi poza gospodynią domu i kucharką.To przykre ale prawdziwe.Myśli,ze jak ze 2 razy zabierze na wczasy to już odchaczone.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

            Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            Skarbie z tym dopieszczaniem w sexsie to nie przesadzaj.Położy się i czeka w bezdechu i zaciśniętymi zębami, aż całą robotę się zrobi ,tak żeby potrwało więcej niż minutkę.Za żadne skarby!Po 50tce to dobry sponsor,przyjaciel ale nie kochanek-chyba, że nie miałaś porównania jak wygląda sex z 30 latkiem-mniam!!!!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
42 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę