Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
czy lubisz pis
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Wyciszenie prawdy w internecie jest mocno na ręke koncernom farmaceutycznym i zbrodniarzowi przeciwko ludzkości gatesowi. Cenzure byś chciał wprowadzić?

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Największe zagrożenie dla tej cywilizacji, które już się realizuje na naszych oczach, za przyzwoleniem olbrzymiej masy nieświadomych tego zagrożenia:

             NFORMACJA, b. ważna i pilna, dla Ciebie i Twoich DZIECI. Ponieważ w telewizji tego nie usłyszysz.

             Wiele osób mówi, że NIE zostanie zaszczepionych, ale NIGDY nie zrobią nic, aby tego uniknąć, ponieważ jeśli wiele osób zaakceptuje SZCZEPIENIA, ponieważ NIE MA INFORMACJI, Większość z nich zostanie zaszczepiona lub przestanie istnieć dla społeczeństwa (niezaszczepieni), gdyż nie będą mogli podróżować bez szczepionki, nie będą mogli pójść do kina, w przyszłości nie będą mogli wychodzić z domu itp. itp.

             To już się dzieje w niektórych miastach w CHINACH. HISZPANIA jest krajem testów pilotażowych razem z Argentyną i krajami łacińskimi.

             WSZYSTKO BĘDZIE ZALEŻNE OD OBIEGU TYCH INFORMACJI.

             Wszystko już zostało aktywowane we wszystkich firmach i mediach na rzecz masowych szczepień ...

             Dwa składniki tej przyszłej szczepionki są klasyfikowane jako tajna bron ...

             COVID-19 oznacza CERTYFIKAT IDENTYFIKACJI SZCZEPIEŃ ZE SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ, a 19 to rok 2019, w którym został stworzony.

             COVID-19 to nie jest nazwa wirusa, ale nazwa MIĘDZYNARODOWEGO PLANU KONTROLI I REDUKCJI LUDNOŚCI, który rozwijał się przez dziesięciolecia i został uruchomiony w styczniu 2020 roku.

             NIE ŚLEDZIMY CIĘ!

             Tym, co REAKTYWUJE wirus jest osłabione podłoże immunologiczne poprzez zastosowanie szczepionki. To, co zamierzają wstrzyknąć (7 szczepionek straszniejszych niż inne), to prawdziwe zejście do piekła w celu masowej wyludnienia ponad 80% populacji ...

             NIE TESTUJ, TESTY NIE SĄ RZETELNE!!!!!

             Producenci testów twierdzą, że żaden z testów nie jest w stanie wykryć wirusa SARS-COV 2, a jedynie nieskończoność małych, nieszkodliwych wirusów lub szczątków komórkowych, które są naturalnie częścią naszego systemu.

             Osoby badane będą wydawać się coraz bardziej pozytywne w testach, około 90%.

             TO ICH CEL!

             Z tego powodu rozpoczęli badania z dziećmi (ich dzieci mogą być następne ale później), ponieważ nie mogą jeszcze narzucić testu dorosłym.

             11 maja we Francji wprowadzono egzaminy masowe we wszystkich szkołach (700 000 tygodniowo). Powyższe nigdy nie zostało opublikowane w mediach. Cóż, najwyższymi właścicielami mediów są tzw. „Elitarni Mistrzowie”.

             Więc ... Kiedy Twoje dziecko zostanie przebadane, zmusi całą rodzinę i najbliższe kontakty do zbadania, PONOWNEJ KONFIGURACJI.

             ZAPAMIETAJ TO...

             Nie jesteśmy chorzy, tylko zdrowi nosiciele ... Ale testy dadzą wynik pozytywny.

             Wszystko, czego potrzebują, to: ZE KAŻDY WIERZY, ŻE JEST CHORY.

             Bycie pozytywnym oznacza oznaczenie jako szkodliwych.

             Odmowa wykrycia jest jedynym kluczem do uniknięcia szczepień ...

             Po szczepieniu wszyscy będziemy chorzy, osłabieni ... A ty znasz resztę ...

             Jedynym sposobem na ocalenie naszego człowieczeństwa jest uświadomienie ludziom, że NIE POWINIEN BYĆ TESTOWANI. Nie sprawdzaj się, nie dawaj im tego, czego brakuje, nie wpadaj w ich pułapkę.

             Udostępniaj tak szeroko, jak to możliwe i JAK SZYBKO, ponieważ proces JUŻ W TRAKCIE.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Czym jest nazizm, eksperymenty obozowe BAYER, IG FARBEN na ludziach. Niespodzianka od Trumpa, Polska jako pierwsza dostanie szczepionke.

             https://www.facebook.com/groups/588826551778881/permalink/603071957021007/

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Kopiuję i wklejam.

             „Szczepienie stada.

             Jak zaszczepić stado, żeby jego część się nie zbuntowała i nie wyszła na ulice?

             Bardzo prosto, stopniowo i w etapach. I nikt nie zaprotestuje, nie wyjdzie na ulicę.

             W pierwszym etapie, trzeba zaszczepić tych, którzy stada pilnują i będą je szczepić. Czyli wszystkie służby. Służbę zdrowia, policję, wojsko, straż miejską, może urzędników. Oczywiście dla ich dobra, bo przecież mają styczność z ludźmi, i są wyeksponowani na zagrożenie. Całkiem dobrowolnie, a jeżeli ktoś nie doceni dbałości państwa o personel, to przecież nikt go nie zmusza do pełnienia zaszczytnej służby. Dla pozostałych szczepienia będą odpłatne. Powiedzmy za symboliczną stówę.

             Tak zaszczepią ok 15 - 25% społeczeństwa.

             Etap drugi. Za pół roku minister zdrowia ogłosi, że WHO, albo jakaś inna organizacja dofinansowała szczepienia, w związku z tym są darmowe, dla każdego kto tylko zechce. Ale uwaga, jest ich tylko kilka milionów dawek, więc kto pierwszy, ten lepszy. Złapie się na to ok 50% owiec i baranów, bo przecież wiadomo, za darmo to i ocet słodki. Przy okazji będą inne ulgi dla zaszczepionych. Nie będą musieli nosić namordnika, przyjmie ich lekarz ostatniego kontaktu, dostaną robotę za miskę ryżu, itp., itd. Zostanie ok 20 – 25% tych kumatych, ale i tych @#$%^@#$ bez mydła.

             Etap trzeci. Napuszczą zaszczepionych na niezaszczepionych. Dziel i rządź.

             Po kilku kolejnych miesiącach, może dziewięciu, minister zdrowia ogłosi, że chcieli po dobroci, (ludzki pan), ale okazało się o zgrozo, że ci niezaszczepieni foliarze i antyszczepionkowcy, zarażają tych mądrych i odpowiedzialnych, którzy się zaszczepili. Wiem, że to brzmi durnie, ale idioci w to uwierzą. Bo łatwiej jest kogoś oszukać, niż przekonać go, że został oszukany. Jako przykład dadzą jakieś państwo, w którym 97% obywateli się wyszczepiło i pandemia nagle zniknęła. Nawet już testów tam nie trzeba robić, bo ludzie po staremu chorują na grypę i po staremu umierają na powikłania pogrypowe. Więc po co testy? A jak nie ma testów, to i świrusa.

             A na tych foliarzy, którzy się jeszcze nie zaszczepili trzeba donosić do sanepidu i zaszczepić ich pod przymusem, bo stanowią zagrożenie dla zdyscyplinowanego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Nieszczepionych zaczną traktować jak trędowatych. Dzieci nie przyjmą do przedszkola, szkoły. Dorośli nie dostaną roboty nawet za miskę ryżu. Być może zasiłki i plusy plus, uzależnią od tego, czy szczepiony, czy nie. Może nawet przymusu nie trzeba będzie wprowadzać, bo nieszczepiony nie kupi nawet chleba.

             Ja wiem, to wszystko wygląda jak kiepski scenariusz na tandetny film SF. Ale to działa. Jeszcze rok temu nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzył by, że taka ściema, grubymi nićmi szyta zadziała i że stado owiec i baranów w to uwierzy. A jednak to dzieje się na naszych oczach.

             Mamy mniej czasu niż nam się wydaje. Albo wszyscy razem zaczniemy działać dla przebudzenia ludzkości, albo nas zaorają i to szybciej niż większość z nas myśli.

             Prosty wybór, zero jedynkowy. To Wasz wybór. Ja robię co mogę, żeby budzić ludzi. Ale bez Waszej pomocy nie dotrę do wielu. A musimy obudzić najpierw setki tysięcy, a później miliony.

             A czas działa na naszą niekorzyść.”

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Kilka faktów z przeszłości... czym teraz jest twór zwany Polską i Europą? Wielkim laboratorium do robienia testów na ludziach, coś w stylu obozów, należących do firm farmaceutycznych, jakie można z tego co ostatnio widzieliście, np. zamknąć!

             Podczas tworzenia imperium nazistowskiego, w szeregach owej armii oprócz mutantów z Werwolf, którzy mięli olbrzymią siłę rozszarpywania na drobne kawałki bez trudu nawet 10 zdrowych i silnych mężczyzn, byli także wyżsi od tych mutantów, dziwnymi niebędącymi w Niemczech stopniami tzw. Smoki. Naszywkę "Smoka" nigdy nie zdobył żaden z Werwolfów, o czym świadczy nawet spowiedź jednego z nich, zanim umarł, a czynił okropne rzeczy nawet na własnej rodzinie, którą sam także zamordował. Jak już pewnie domyślacie się, cała Europa w tym Polska, stała się jednym wielkim ogniskiem badań medycznych, na czele których stoi Chiński i Angielski rząd. Smoki o jakich dowiadujecie się m.in. z opowieści byłych Werwolf to jasna karnacja bez skośnych oczu hybryd Chińskiego wywiadu, które w tamtym czasie przygotowywały Europę do stworzenia ogromnego laboratorium badań. Pierwsza wojna światowa, oraz dość spora przerwa przed tzw. drugą wojną światową była częścią planów Smoków nad stworzeniem super rasy wojowników. Nie da się ukryć, że biały człowiek czyli Europejczyk jest jedyną mega silną rasą, a także przedsiębiorczą i to właśnie na białym człowieku organizowane były wszelakie testy na wytrzymałość, załamania nerwowe i akcje bojowe. Jako, że od pierwszych Smoczych testów minęło już 100 lat, jak to zapowiedzieli... po 100 latach ich inżynierowie wrócą tu by wybrać najsilniejsze osobniki, eliminując resztę niechcianego uszkodzonego mięsa ludzkiego, w wyniku nieudanych testów. ONZ stanowczo zatwierdziło już fakt depopulacji znacznej części ludności, która się już poddała, z jakiej nie będzie pożytku w nowym porządku świata, a dzięki wymyślonemu COVID, idealnie rozpracowywane są przyszłe ofiary, jakich strach doprowadził m.in. do zakładania kagańca i unikania skupisk ludności. Eksperyment strachu jaki obecnie ma miejsce, jest jednym z trzech badań, zanim ostatecznie zostanie wyeliminowana znaczna część populacji, do liczby 500.000.000 osobników. Smoczy oficerowie już szkolą Polskie służby do przeprowadzenia działań wojenno-bojowych, z wykorzystaniem nowoczesnej elektroniki promieniowania skalarnego, która ma ułatwić przerzedzenie narodów. Niektóre systemy nie chcą czekać na to by z nich wyselekcjonowano tych co mają przetrwać i już teraz przyczyniają się do pozbywania się m.in. ludzi starych, chorych, itd. np. nie dopuszczając ich do szpitali, lub wypisując obłożnie chorych do domu. Selekcja np. w Polsce została rozpoczęta rękami Ministerstwa Zdrowia, oraz Ministerstwa Obrony Narodowej i żeby mogli chronić np. siebie i swoje rodziny, to takich jak my, prości, nieskorumpowani, mający sumienie, poślą w piach. Polska jak i każdy inny kraj ma limit osób jakie mają przeżyć, więc albo rządy zaczną nas eliminować, albo Smocze imperium nazistowskie.

             Dla ciekawskich o Werwolf więcej pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=Fpp5fdEfsdk

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             #COVID19 #szczepionka

             Myślę, że większość z nas straciła znaczną część zaufania do medycyny konwencjonalnej. Boleśnie przekonała się na własnej skórze, że eksperci, lekarze i instytucje zdrowia publicznego nie są nieomylni.

             To nie oznacza, że należy odrzucić medycynę konwencjonalną i szukać wyłącznie porad niekonwencjonalnych. Warto jednak zachować pewien dystans i ograniczone zaufanie. Weryfikować, sprawdzać w wielu innych źródłach. Rozmawiać z wieloma pacjentami i lekarzami. Poznać opinie za i przeciw.

             Niestety, krąży nad nami widmo przymusowej szczepionki na COVID-19. Prawdopodobnie znaczna część społeczeństwa nie weźmie jej dobrowolnie, więc będą stosować środki przymusu pośredniego, np. zakaz podróżowania czy korzystania z publicznej ochrony zdrowia.

             Osoby obciążone rtęcią i innymi metalami ciężkimi są obarczone większym ryzykiem poważnego NOP. Na pewno będzie presja, żeby skracać listę przeciwwskazań medycznych do tej "arcyważnej" szczepionki na wirusa-celebrytę.

             Na mojej stronie pojawił się kolejny wpis, który ma prowokować ludzi do krytycznego myślenia i sprawić, że nie będziemy ślepo podążać za zaleceniami medycyny głównego nurtu.

             Można udostępniać:

             https://www.facebook.com/Proremedium/posts/110269150795986

             https://www.facebook.com/Proremedium/posts/110269150795986

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             ten rząd to wykończy nas a sam zarabia krocie

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             nie wiedziałeś że jak jest plandemia to można KRAŚĆ ile wlezie? żeby było smieszniej sami takie regulacje sobie wprowadzili

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Australia zapowiada szczepienia obowiązkowe na COVID-19‼️

             Australia jako pierwsza ogłosiła zamiar wprowadzenia powszechnego obowiązku szczepień przeciw COVID-19. Od początku roku zmarło tam nieco ponad 400 osób z przyczyny przypisywanej koronawirusowi (na 25 milionów mieszkańców), lecz według rządu masowe szczepienia są koniecznością, by „powrócić do normalności”.

             https://youtu.be/5gGaoj7YggQ

             Premier Australii Scott Morrison powiedział 19 sierpnia w wywiadzie radiowym, że jego kraj wprowadzi szczepienia obowiązkowe i tylko wyjątkowe przeciwwskazania medyczne będą mogły od tego zwolnić. Ogłosił, że rząd zamówił już przyszłe, „obiecujące” szczepionki koncernu AstraZeneca, choć negocjuje jeszcze cenę. Australijczycy mieliby jednak być szczepieni za darmo. Rząd nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale zdaniem premiera „nie da się tego uniknąć”: liczy na zaszczepienie co najmniej 95 proc. populacji, by „Australia mogła wrócić do normalnego życia”, zmienionego na skutek restrykcji antyepidemicznych.

             Australia podjęła bardzo restrykcyjne działania przeciw epidemii. W Melbourne obowiązuje np. nocna godzina policyjna (od 20:00 wieczorem do 5:00 rano), a wszystkie sklepy, które nie sprzedają żywności bądź lekarstw są zamknięte, jak kościoły, szkoły i inne miejsca zebrań. Policja ma prawo wchodzić do domów prywatnych bez nakazu, by sprawdzać, czy domownicy przestrzegają obowiązkowej ślepej kwarantanny. Maseczki są obowiązkowe wszędzie (w tym na wolnym powietrzu), a siły porządkowe mają prawo nakładać je obywatelom przemocą, jeśli ich nie mają (patrz zdjęcie niżej).

             W tej chwili żadna szczepionka przeciw COVID-19 na świecie nie przeszła trzeciej fazy badań i nie dowiodła swej skuteczności. Tym niemniej świat zamówił ogółem już blisko 6 miliardów dawek różnych przyszłych szczepionek. Szef Światowej Organizacji Zdrowia Etiopczyk Tedros Adhanom Ghebreyesus wezwał tymczasem do walki z „nacjonalizmem szczepionkowym”, czyli lepszej koordynacji między krajami naszego globu. Tymczasem Europa zachodnia negocjuje z różnymi koncernami farmaceutycznymi, Pakistan kupił szczepionkę chińską, Argentyna chce mieć własną, podobnie jak Rosja. W Republice Południowej Afryki testuje się szczepionkę amerykańską szczepionkę (Amerykanie tradycyjnie testują swe szczepionki na ludności afrykańskiej). Niestety, osoby w wieku ponad 80 lat, czyli tym, którym choroba może grozić śmiercią, raczej nie będą szczepione, ze względu na częstą słabość organizmu. Szczepionki teoretycznie mają pomóc tym, u których koronawirus pojawia się bezobjawowo, ale mogą też wywołać chorobę.

             https://wolnemedia.net/australia-zapowiada-szczepienia-obowiazkowe-na-covid-19/

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             "Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.Tylko to może uratować nasz świat"

             Bill Gates

             ===========================================

             Multimiliarder zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek.

             Mike Adams z pisma „The Natural News” pisze, że wypowiedź Gatesa nie była pomyłką, czy jakimś przejęzyczeniem. Była dobrze przygotowaną, świadomie poprowadzoną prezentacją. Zatem powstaje pytanie, co przez to chciał powiedzieć Gates?

             Szczepionki mogą działać w taki sposób, że będą wyniszczać organizm w dłuższym okresie np. 5-10 lat, powodując stopniowe zwyrodnienie niektórych organów, albo mogą zawierać substancje, powodujące bezpłodnoś lub śmierć.

             Adams pisze, że nie bez powodu Bill i Melinda Gates’owie wydają miliony dolarów na prowadzenie zaawansowanych badań nad szczepionkami. Fundacja Gatesów wspiera także programy sterylizacyjne, realizowane w mniej zamożnych państwach.

             Z kolei włoska deputowana Sara Cunial,której wypowiedź jest aktualnie masowo usuwana,blokowana jako fałszywa informacja wypowiedziała tę prawdę:

             „Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś z DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę, jak i jej sterylizatory GMO, zaprojektowane przez Monsanto i przekazane tak hojnie potrzebującym populacjom”

             Aktualnie potężne diabelskie zakłady pracują na najwyższych obrotach w produkcji setek milionów tej "nowej" zabójczej szczepionki, którą za chwilę pod pozorem tej pseudo-pandemii będą chcieli wyszczepić jak największą część ludności na świecie..

             https://www.youtube.com/watch?v=FAaEvW-pHo0

             https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DFAaEvW-pHo0%26fbclid%3DIwAR2NH3-y17fOIPkMm3t3jTdXzhVpwk1NnQzxby6F5TMCwV6PoQmUoKMm1ME&h=AT2VmtZIXvR7M4NAmyUnJhQrTIQJ6YSPjggF7Jr06Amz0s3qD_qzKiarD9s_T9WhPA3bin6xNew8RcFN3_KEilpj6iJBg5VxWzONXPXnVE74AUJLQjF4Qv0UIdep6qDnqaY&__tn__=-UK-R&c[0]=AT3mi5DdUK3Mfe0_FLlUogfxa0G3Fg4q_0lhWOGtwZndqUgV55IwLmcMQZJ9gGMDlNCcTYToX1_zwutV73kam7aYuUUEQcYIr0J7UIvOm38FTJ8-ecYs_9HIn_RlEszww2t6DG2-I3L4a68kR9Cb

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 352

   Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

   Teorii spiskowych ciąg dalszy

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

    foliarz
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

     WOLNOŚĆ I DEMOKRACJA TO JEST W WYKONANIU PISDZIELCÓW

     No i została klepnięta ustawa o przymusowych szczepieniach na korone.Nie widzicie, że zawsze kiedy przepychane jest coś co nas niszczy to tematami odwracającymi uwagę jest lgbt albo aborcja? Wczoraj pozbawili już nas wszystkiego ...

     Dz.U.2020.1845 t.j. | Akt obowiązujący

     Wersja od: 20 października 2020 r.

     Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]

     1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

     2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

     3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

     4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

     5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

     6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

     7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

     8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody.

     Źródło https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200001845/O/D20201845.pdf art. 36.

     Siedźcie dalej w domach.

     Tylko nie mówcie potem że nikt nie ostrzegał.

     foliarz
     Zgłoś
     Odpowiedz
1234 ... 1718202223 ... 32333435
Przejdź do strony nr
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -

Losowa firma:
PRZEMYSŁAW MAJ DJ MAJU TECHNIKA ESTRADOWA
Branża: oprawa muzyczna i techniczna imprez i eventów
Dodaj firmę