Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś zadowolony z granitowych chodników powstających w centrum miasta?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
   • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

    Powodzenia. Raz się zaszczepiłem i później przechodziłem najgorzej w swoim życiu. Nigdy więcej się nie zaszczepiłem i żyje, a jak choruje to max 3dni. Kurde jestem nienormalny, bo wierzę w naukę, a nie marketing.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

     nie zmusi a powinien

     Gość
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

      ZMUSI ALE TYCH GLUPICH TYLKO MADRY SAM SIE ZASZCZEPI

      Gość_b
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

       NO ALE JAK TO ? katolik i będzie się szczepił szczepionkami z komórek abortowanych płodów??? Szok ! wszystkie szczepionki to mają a nawet znane napoje w celu poprawy smaku. Rządzą nami szatanisci. Ty a jak ta twoja chęć szczepienia się ma do biblijnych przekazów o znamieniu bestii? To czip rfid będzie właśnie w najnowszych szczepionkach, o ile już dawno nie był.

       foliarz
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

        Czy w Polsce szczepienia są wykorzystywane do prowadzenia eksperymentów medycznych?

        WHO KASTRUJE AFRYKE SZCZEPIONKANI.

        https://youtu.be/hF8mlgxgacY

        foliarz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

         O qrwa, ale z Ciebie świr!!!!!!

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

          Przecież o tej Afryce od dawna wiadomo, że tam testują szczepionki. W Indiach również.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
         • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

          Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

          pokazać prawdę to jeszcze cie od świrów wyzwie ,prawda tak boli ?

          foliarz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

           A co jeśli wam powiem że chipy są porównywalne do ziaren piasku?

           Poniżej artykuł przetłumaczony aplikacją z języka angielskiego.

           Nanochipy i inteligentny pył - nowe, niebezpieczne oblicze ludzkiego programu mikroczipów

           Nanochipy i Smart Dust są nowymi technologicznymi środkami służącymi rozwojowi programu mikroczipów ludzkich. Ze względu na niewiarygodnie mały rozmiar, zarówno nanochipy, jak i inteligentny pył mają zdolność infiltracji ludzkiego ciała, osadzenia się w nim i rozpoczęcia tworzenia syntetycznej sieci wewnątrz, którą można zdalnie kontrolować z zewnątrz. Nie trzeba dodawać, że ma to poważny wpływ na wolność, prywatność i zdrowie, ponieważ oznacza, że ​​Nowy Porządek Świata przejdzie od kontrolowania świata zewnętrznego (środowiska / społeczeństwa) do kontrolowania świata wewnętrznego (twojego ciała). W tym artykule zbadano, co może oznaczać dla ciebie pojawienie się nanochipów i inteligentnego pyłu.

           Różne formy kontroli

           Historia ludzkości pełna jest przykładów społeczeństw, w których lud został ostro podzielony na 2 kategorie: władców i niewolników. W odległej przeszłości niewolnicy byli zwykle trzymani na miejscu, ponieważ władcy mieli dostęp do zasobów i kontroli nad nimi, takich jak pieniądze, żywność, woda, broń i inne potrzeby życia (kontrola środowiska).

           W naszej najnowszej historii kontrola była realizowana nie tylko poprzez monopolizację zasobów, ale także poprzez propagandę (kontrolę umysłu). Przejawiało się to na wiele sposobów, np. system kastowy w Indiach (musisz pozostać na hierarchicznej drabinie życia), królewskie linie krwi w Rzymie, na Bliskim Wschodzie i w Europie (który domagał się wrodzonego i boskiego „prawa do rządzenia”), centralizacja władzy w Nazistowskie Niemcy i Rosja Radziecka w latach 30. XX wieku (gdzie los jednego z autokratów lub mały komitet zadecydował o losie milionów), a wreszcie na Zachodzie (szczególnie w USA) wraz z pojawieniem się specjalistycznych technik PR i kontroli umysłu, które zostały udoskonalone CIA. Projekty takie jak MKUltra dały kontrolerom NWO niespotykaną moc, by zdalnie i podświadomie wpływać na ludzi bez ich wiedzy, w tym możliwość tworzenia niewolników seksualnych i zabójców śpiących.

           Kontrola Nexusa Umysłu-Emocji

           Projekt MKUltra był u szczytu ponad 60 lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło. Wkraczamy w erę, w której postęp technologiczny daje konspiratorom NWO wpływ na nowe królestwo - kontrolę emocji, a ściślej kontrolę nad całym połączeniem umysłu i emocji w ludzkim ciele. Mam na myśli mikroczipy, małe urządzenia elektroniczne, które można osadzić pod skórą. I które odbierają i przesyłają informacje. Chociaż mikrochipy były już od jakiegoś czasu, są one obecnie nieaktualne. Mamy do czynienia z czymś znacznie drobniejszym niż mikroczip, a zatem bardziej zagrożeniem: nanochipami i inteligentnym pyłem.

           Co to jest nanochip?

           Czym jest nanochip? Słowo „nano” jest o 3 rzędy wielkości mniejsze niż „mikro”. Nano oznacza „jedną miliardową”, a mikro oznacza „jedną milionową”. Podczas gdy mikroczipy są wielkości ziarna ryżu i mierzone w milimetrach, nanochipy są całkowicie niewidoczne dla ludzkiego oka. Niektóre nanochipy są znacznie mniejsze niż ludzkie włosy (np. Mikroprocesor o wymiarach 0,4 x 0,4 mm). W 2015 r. IBM ogłosił, że opracował funkcjonalne nanochipy o wymiarach zaledwie 7 nm lub nanometrów (7 miliardowych części 1 metra). Dla porównania nić ludzkiego DNA ma około 2,5 nm, a średnica pojedynczej czerwonej krwinki wynosi około 7500 nm! Te nanochipy zasilają się z otoczenia (nie potrzebują baterii) i mają żywotność 100 lat. Przewiduje się, że zostaną one wprowadzone w pierwszej kolejności na produktach (aby korporacja miała pełną wiedzę na temat zachowań konsumentów w czasie rzeczywistym), zanim będą mogły być wykorzystane w ludzkich ciałach. Czy wiesz, że komórki nerwowe łączą się z chipem?

           W tym filmie Leak Project prezenter twierdzi, że NWO dąży do wprowadzenia na świat 100 trylionów nanochipów, tak aby dosłownie każda rzecz na świecie była oznakowana, łącznie z tobą. Zawiera wiele patentów i innych dokumentów jako dowód tego programu. Wyróżnia firmę HP (Hewlett-Packard) jako wykonawcę planu budowy centralnego układu nerwowego na Ziemi - łączącego wszystkie zasoby i ludzi w czasie rzeczywistym.

           Co to jest Smart Dust?

           Być może znasz już program „Inteligentny” lub lepiej umieść Inteligentne Oszustwo. Dla tych, którzy dopiero zaczynają tę przygodę, Smart agenda polega na stworzeniu gigantycznej siatki lub sieci elektromagnetycznej obejmującej całą Ziemię. Wszystko, co się rusza, należy wykonać lub wstrzyknąć za pomocą jakiegoś czujnika lub mote łączącego go z siecią - w tym produkty gospodarstwa domowego, urządzenia, artykuły spożywcze / napoje, zwierzęta, rośliny i ludzie. Inteligentny pył to kolejna nazwa tych motków, które będą działać jako mini komputery, nadające i odbierające. Są to małe bezprzewodowe czujniki mikroelektromechaniczne (MEMS). W 2013 r. Źdźbło było wielkości ziarenka ryżu, ale wraz z postępem technologii cały czas będą się zmniejszać. Motory mogą być spożywane przez jedzenie (jak zostanie to omówione poniżej).

           Inteligentna agenda jest w zasadzie synonimem Agendy 21 lub Agendy 2030 ONZ, a Smart grid jest synonimem IoT (Internet przedmiotów), który zamierza również korzystać z nowej sieci 5G, aby osiągnąć pożądane poziomy nasycenia.

           Chociaż tego rodzaju technologię można wykorzystać na korzyść ludzkości, podobnie jak wiele rzeczy dzisiaj, została ona uzbrojona. Istnienie inteligentnego pyłu stanowi ogromne zagrożenie dla suwerenności każdego żyjącego człowieka. Przeciwko nam jest próba technologicznego posiadania ludzkości.

           Systemy dostarczania nanochipów i inteligentnego pyłu

           Zasadniczo szczepionki, GMO, bioinżynieria i geoinżynieria / chemtrails są ze sobą powiązane, ponieważ są to systemy dostarczania, w których planuje się wprowadzenie do naszego ciała tej miniaturowej technologii nanochipów i inteligentnego pyłu. Niektóre chemtraile zawierają inteligentne drobinki kurzu, które łatwo infiltrują ciało, komunikują się z innymi ruchami w ciele, tworzą własną sieć i które niestety można zdalnie kontrolować. Nawet jeśli jesteś skrupulatny w kwestii tego, co jesz i na co narażasz się, trudno jest zobaczyć, jak możesz uniknąć wdychania odrobiny inteligentnego pyłu, który spadł na ciebie samolotem rozpylającym chemtrails.

           Dzięki nanoczipom i motywom w twoim ciele przestępcy z NWO mogą łączyć inteligentną siatkę IoT z mapowaniem mózgu i innymi informacjami technologicznymi, próbując wyciągnąć ostateczną grę końcową: zdalnie wpływać na całą populację i kontrolować ją, zastępując (i programując) myśli , uczucia i działania mas.

           (Królicza dziura zdecydowanie nie kończy się na nanochipach i inteligentnym pyle. Cała nowa kategoria form życia jest wykuta poprzez syntetyczną biologię. Włókna Morgellona są samoświadome, samoreplikujące się i prawdopodobnie pomagają mrocznej agendzie zdalnie kontrolować myśli, uczucia i funkcje organizmu całej populacji. Zostanie to zbadane w innych artykułach).

           Nowa technologia zawsze promowana jako fajna, wydajna i wygodna

           Oczywiście pełny zakres i cel tego programu nie zostaną ujawnione opinii publicznej w miarę wdrażania technologii. Zamiast tego będziemy nadal mówić, jak cudowne, fajne, modne i wydajne to wszystko. Zwróć uwagę zwłaszcza na to, jak wszystko to będzie promowane pod hasłem szybkości i wygody (podczas gdy ludzie nieświadomie spuszczają wolność, zdrowie i prywatność w toalecie). Tak, bycie otoczonym przez pola elektromagnetyczne wytwarzane przez człowieka wszędzie, gdzie się wybierasz, będzie miało katastrofalne skutki dla twojego zdrowia.

           Nanochipy będą również wypychane przy użyciu presji rówieśników, zachęcając ludzi do wyjścia z gry ze społecznego konformizmu. Podobnie jak wiele programów rządowych, żetony mogą początkowo być dobrowolne, zanim staną się obowiązkowe. Istnieje już część społeczeństwa, która chętnie rąbie się tuszem do tatuażu. Niedawno firma z Wisconsin (Three Square Market lub 32M) wprowadziła taki wewnętrzny system i zaczęła zachęcać swoich pracowników do rozdrabniania. Chociaż nie było to obowiązkowe, podobno około połowa z nich (41 z 85) wystąpiła naprzód i wybrała rozdrobnienie!

           Rozwiązania: Jak usunąć układ scalony

           Co możesz z tym zrobić? Po pierwsze, uzyskaj informacje i upewnij się, że rozumiesz prawdziwą naturę i niebezpieczeństwo związane z nanochipem i inteligentną technologią. Po drugie, upewnij się, że nigdy nie zgadzasz się na rozdrobnienie, bez względu na podany powód. Takie postępowanie jest równoznaczne z otwarciem się na zdalną kontrolę bez Twojej wiedzy. Po trzecie, jeśli odkryjesz układ scalony w ciele, usuń go. Można to zrobić na różne sposoby. Niektóre osoby z grubsza wycinają układy scalone, jeśli są wystarczająco duże (tj. Mikroczip zamiast nanochipu). Inne osoby twierdzą, że można użyć magnesów, takich jak magnesy neodymowe, aby uczynić nanoprocesory bezużytecznymi. Mamy nadzieję, że pojawią się inteligentni wynalazcy, którzy posuną się naprzód dzięki nowym technologiom, których możemy użyć do dezaktywacji, dezaktywacji i usuwania nanochipów w naszych ciałach.

           Końcowe przemyślenia

           Ludzki program mikrochipów jest tak naprawdę tym samym, co program transhumanistyczny - przekształcenie ludzkości w maszynę, co ostatecznie oznacza, że ​​nie stanie się nadludzkim, ale podludzkim.

           Musimy być bardzo ostrożni i myśleć krytycznie, idąc do świata fantastycznych technologii. Podobnie jak nóż chirurga, może leczyć lub zabijać. Biorąc pod uwagę wszystko, co wiemy, naiwnością byłoby wierzyć, że nanochipy będą używane tylko na dobre. Jeśli nie jesteśmy tego świadomi, technologia ta zostanie wykorzystana przez żądnych władzy, aby zniewolić nas, oszukując nas obietnicami utopii. Nanoboty są już stosowane w zachodniej medycynie do leczenia wszelkiego rodzaju chorób. W jaki sposób po ustanowieniu inteligentnej sieci unikniesz monitorowania, śledzenia i wpływu 24/7 każdego dnia w roku?

           Bez względu na to, jak dobra staje się ta technologia, nigdy nie zastąpi ona w tobie ducha świadomości, który jest twoją prawdziwą mocą.

           https://nexusnewsfeed.com/article/human-rights/nanochips-and-smart-dust-dangerous-new-face-of-human-microchipping-agenda/?fbclid=IwAR0_o_Hl8O8_IihjRV5E-1osAhFYgjTnrD23Z6HHHmKMUePOX5RlCibviBk

           foliarz
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

            Produkcją pełną parą jakby gumowe piłki produkowali..

            do dnia dzisiejszego medycyna nie zna wszystkich poziomów układu odpornościowego, to ciekawe jak wygląda testowanie.

            od prawie 100 lat istnieje szczepionka na gruźlicę i też nie radzi sobie z gruźlica.Obiecanki , Cacanki i gruszki na wierzbie.

            foliarz
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             W. Brytania: Od jutra szczepionka na koronawirusa testowana na ludziach

             Hancock powiedział, że opracowanie szczepionki jest "niepewną nauką" ale chętnie wydadzą 20 milionów funtów.

             Jeśli któraś z tych szczepionek zadziała bezpiecznie, będą mogli udostępnić ją Brytyjczykom tak szybko, jak to tylko możliwe – dodał. Ale ostrzegł jednak, że "nic w tym procesie nie jest pewne" - czyli zaszczepią a ktoś po roku czy 2 latach zdechnie.

             Przecież nie testują jej jak organizm będzie się dalej zachowywał, po długim czasie działania, a w ekspresowym tempie badają i szybko wnioski wyciągają aby tylko powstała.

             Z jakiegoś ponoć nieszkodliwego wirusa wzięli od szympansa, który został genetycznie zmodyfikowany.

             ALE TO NIE JEST TEN SAM WIRUS CO W NATURZE!!!!!

             Zatem wchodzimy tu i w ludzką genetykę.

             "W czwartek rozpoczną się próby kliniczne na ludziach szczepionki przeciw koronawirusowi stworzonej przez naukowców z uniwersytetu w Oxfordzie, powiedział w czwartek brytyjski minister zdrowia Matt Hancock. Naukowcy oceniają jej szanse na sukces na 80 proc.

             Hancock podczas codziennej rządowej konferencji prasowej na temat walki z epidemią powiedział też, że zespół z Oxfordu oraz drugi wywodzący się z Imperial College London dostaną z budżetu na badania po 20 milionów funtów.

             Zespół Instytutu Jennera w Oxfordzie chce zacząć produkcję przed zakończeniem testów, tak, aby mieć do września około miliona gotowych dawek.

             Hancock powiedział, że opracowanie szczepionki jest "niepewną nauką", ale oba zespoły robią szybkie postępy i będą w pełni wspierane przez rząd. – Równocześnie zainwestujemy w zdolności produkcyjne, więc jeśli któraś z tych szczepionek zadziała bezpiecznie, będziemy mogli udostępnić ją Brytyjczykom tak szybko, jak to tylko możliwe – dodał. Ostrzegł jednak, że "nic w tym procesie nie jest pewne".

             Szczepionka z Oxfordu, nazwana ChAdOx1 nCoV-19, jest stworzona z nieszkodliwego wirusa wziętego od szympansa, który został genetycznie zmodyfikowany w celu przenoszenia części koronawirusa. Wykazano już, że technika ta generuje silne odpowiedzi immunologiczne w innych chorobach. Przeprowadzono już rozmowy na temat produkcji szczepionki z trzema brytyjskimi firmami, a także kilkoma zagranicznymi. W testach brać będzie udział do 500 osób.

             Równolegle zespół z Imperial College London od lutego testuje na zwierzętach swoją szczepionkę i oczekuje się, że próby kliniczne na ludziach rozpoczną się w czerwcu.

             Na całym świecie opracowywanych jest ponad 70 szczepionek, ale Wielka Brytania stanie się w czwartek jednym z niewielu krajów, obok USA i Chin, gdzie przeprowadza się już próby na ludziach."

             https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/koronawirus/w-brytania-od-jutra-szczepionka-na-koronawirusa-testowana-na-ludziach/ar-BB131t4Y?ocid=spartandhp

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Mnie wielokrotnie zmusili, bym zaszczepił sobie zęby przeciwko malarii końskiej... nie mogłem odmówić , bo mam pełno komarów w szafie

             Gość_Amstaff z pchłami
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             A nie zmuszają cie do wciągania soli kuchennej, aby zatrzymać Twoje wodogłowie tam gdzie jest?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 32

             Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             Bardzo mądry człowiek. Tylko rzont widocznie na usługach mafii farmaceutycznej dlatego go wyśmiewa. Przecież musisz wypiąć dupe na szczepionke od gatesa bo to napędza biznes na szereg chorób.

             Tomasz Dorniak pozdrawia 16.04.2020. Koronawirus czy koronaświrus? Wyłącz TV, włącz myślenie! Dzisiaj założyłem pierwszy raz maseczkę zgodnie z kolejnym po zakazie wstępu do lasu absurdalnym rozporządzeniem. Po 30 minutach miałem problemy z oddychaniem i kaszel. Noszenie maski jest niezgodne z zasadami mechaniki płynów, mojego ulubionego przedmiotu na Politechnice Gdańskiej. Blokuje dostęp świeżego powietrza, dusimy się wydychanym dwutlenkiem węgla i namnażanymi w ekspresowym tempie bakteriami i wirusami w wilgotnym środowisku. Kaszlnięcie powoduje ich wyrzut ze zwielokrotnioną siłą przez mikro pory materiału oraz po bokach. Podobnie jak w filtrach do wody, złoże absorbuje zanieczyszczenia, ale pod ciśnieniem dochodzi do „przebicia”. Plastikowe przyłbice byłbym w stanie zaakceptować. Współczuję lekarzom, pielęgniarkom i służbom, które muszą to cały czas nosić. Ponoć maski mają chronić przed koronawirusem i powinny być noszone przez zakażonych. Co na ten temat sądzicie?

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2855778691164436&id=415526571856339

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Czy rząd zmusi nas do przymusowego szczepienia.

             moga mnie zaszczepic ale po moim trupie

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1245 ... 32333435
Przejdź do strony nr
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -

Losowa firma:
Małą Sycylia
Branża: Restauracje
Dodaj firmę